Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Вокальний колектив з Городка заспівав під танці луганського гурту

Вокальний колектив з Городка заспівав під танці луганського гурту

Останнім часом в Україні реалізують чимало благодійних та творчих проектів, метою яких є підкреслення єдності сходу та заходу нашої держави, схожості менталітету та культурних звичок українців із різних регіонів. Творчі люди з Городка також не залишилися осторонь цієї тенденції: вони придумали дуже цікаву ідею – вирушити на престижний французький мистецький фестиваль разом із колегами з Луганська, поєднавши на сцені відразу два різних види народного мистецтва – пісню і танець.

Таке рішення можна назвати символічним і навіть геніальним, адже пісня і танець – це абсолютно різні, несхожі між собою види мистецтва, однак вони настільки гармонійно поєднуються, що важко уявити собі людину, яка співає, не пританцьовуючи, або людину, яка танцює не під музику, без пісні. В українській народній культурі пісня і танець також завжди крокували пліч-о-пліч та весь час були улюбленими розвагами на вечорницях і різноманітних святах на селі. Отож, фольклорний співочий колектив «Намисто» з нашого села Городок вирішив, що буде не просто співати, стоячи на сцені, а супроводить свій виступ народним танцем у виконанні ансамблю «Барвінок» із Луганська. Учасники обох народних творчих колективів уже давно товаришують: співаки з Городка познайомилися з танцівниками з Луганська у дитячому центрі «Артек», де обидва гурти виступали на міжнародному фестивалі під назвою «Змінимо світ на краще». А коли цього року асоціація «Україна-Франція» вирішила організувати поїздку творчих українських колективів на французький фестиваль, «Намисто» та «Барвінок» придумали виступити разом, поєднавши традиційну українську пісню з народним танцем. Такий незвичний проект вперше був представлений на суд французьким глядачам.

1155
RSS
Анатолій Конопуд
16:13
схід і захід разом=єдина соборна УКРАЇНА!!!
Загрузка...