Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Все для фронту, все для перемоги? Перешкоджання збору допомоги на АТО (ВіДЕО)

Все для фронту, все для перемоги? Перешкоджання збору допомоги на АТО (ВіДЕО)

Ось яке відео передали мені наші волонтери Допомога армії - Рівне. Жодних оцінок, лише факти. Як місцева влада "допомагає" волонтерам. Щоб ви розуміли у деяких селах - сільські голови і депутати вважають себе царями і богами. Зривають афіші, перешкоджають волонтерам. А тим часом щось збирають самі, куди і для чого, як відправляють - не зрозуміло. Висновки робіть самі.

Пряма мова волонтерів:
" Волонтерська група «Допомога армії Рівне» з благословення голови обл.. ради М. М. Кирилова згідно тимчасового графіку проводила агітаційно-роз'яснювальну роботу 06.11.2014 року серед населення с. Метків,Рубче, Караєвичі, Карпилівка, Понебель щодо збору коштів, продуктів харчування, одягу тощо для підтримки армії. Розвішали оголошення, та назначили акцію на 08.11.2014 року.
Коли волонтерська група приїхала до с. Метків 08.11.2014 в 13.00 як написано в оголошенні, волонтери помітили що всі об'яви зірвані. Мешканці цього села повідомили, що депутат Городоцької сільської ради Немтур Катерина позривала всі об'яви про збір допомоги 07.11.2014, а 08.11.2014 приїхала своїм бусом та загрузила все що принесли мешканці села та поїхала в напрямку с. Рубче.
В с. Рубче хроніка того дня така:
На відео мешканці цих сіл засуджували вчинок цього депутата, та давали свою оцінку її діям.
Теж саме відбулося і в с. Караєвичі, там уже біля магазину у бус грузила допомогу армії сама сільський голова Ткачук О. О. На запитання чому ніхто з депутатів не повідомляв про акцію «Допомога армії» відповіла: «загружайте – я влада».
На запитання мешканців куди ви це все повезете відповідала: на склад-магазин в с. Понебель.
Таким чином в селах Метків, Рубче, Караєвичі, Понебель, Карпилівка волонтерська акція була зірвана за прямою вказівкою О. Ткачук.
Щоб якось зупинити падіння свого рейтингу перед місцевими виборами можна переступити через честь, совість та гідність.

Жодних оцінок - тільки факти.

П.С. Памятайте під час репосту ви перостите тільки відео. Текст треба копіювати окремо.

Хочете допомогти солдатам?
-
ЗАГАЛЬНИЙ РАХУНОК "Допомога армії - Рівне"
Карта Приватбанк 4149 6258 0447 6834 Дюг Юрій Олександрович
---------
МЕДИЧНИЙ НАПРЯМОК "Допомога армії – Рівне":
Карта ПриватБанк: 6762 4626 8074 6119 Дюг Юрій Олександрович
Всі кошти з цього рахунку будуть витрачені виключно на придбання ліків та медичний засобів.
---------
РОЗРОБКА БЕЗПІЛОТНИКІВ:
Карта ПриватБанк: 6762 4626 8073 7266 Дюг Юрій Олександрович

Джерело: https://www.facebook.com/yuriy.dyug/posts/96071366...

2220
RSS
Патріот
13:19
Можу сказати наступне. Зібрана сільською радою допомога потрапила до фонду РУЄВІТ яка також займається волонтерською діяльність було передано багато продукції це дуже добре, а тепер читайте далі!!! Передзвонивши в дану організацію (РУЄВІТ)представившись кореспондентом (посвідчення кореспондента маю)запитав чи передавалась допомога від ВЛАДИ сГородок, тому що хочу написати про їхню добру справу. Відповідь не стала довго себе чекати, так відповіла волонтер на імя СОФІЯ. Я запитав а що саме передали, Софія відповіла овочі та закрутки. Я запитав знову а сало, ГРОШІ, Софія знову відповіла сала приктично не було декілька банок, а ГРОШІ пан заступник голови Городоцької ради Сергій Поліщук не дав навіть і скриньку відповів що сам купить все необхідне. ОСЬ ТАК ЗБИРАЛА СІЛЬРАДА ДОПОМОГУ НА АТО. Телефон ФОНДУ РУЄВІТ 0988218558, 221470. запитайте самі якщо не вірете.
ХУТІН ПУЙЛО
13:26
Це вже якийсь сеператизм. Головиха з своєю бандою геть здуріла мабуть чує кінець.
Цікавий
19:12
На відео чоловік каже, що Олеся Олексіївна в камуфляжній формі була от би сфоткав хто цього воїна, хоч би село посміялось.
Пупкін
22:01
Хто зїв сало яке було зібране мешканцями сіл воякам АТО (це мабуть воїн який був у Караєвичах в комуфляжі із своїми нишпорками )
Загрузка...