Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Як очищають дороги в с. Городок

Як очищають дороги в с. Городок

Повідомлення від небайдужих односельців:

Спочатку потрібно задати питання, чи є на території Городоцької с.р. господар?
З огляду на те, що діється на центральній вулиці с. Городок після минулого снігопаду, який був тиждень назад можна зробити висновок, що господарем і не пахне.
Весь сніг, що був на вулицях поскидали на тротуари. Народ пересувається по проїзній частині разом з транспортними засобами. Не дай Боже біда. Сільська голова Ткачук О. О. відповідати не буде, у неї ціла команда юристів, та й у приміщенні с.р. тепло та затишно. Для чого їй ці проблеми з очищенням снігу у такий поважний вік.


Фото до новини:
Як очищають дороги в с. Городок 0Як очищають дороги в с. Городок 1Як очищають дороги в с. Городок 2Як очищають дороги в с. Городок 3Як очищають дороги в с. Городок 4Як очищають дороги в с. Городок 5Як очищають дороги в с. Городок 6Як очищають дороги в с. Городок 7Як очищають дороги в с. Городок 8Як очищають дороги в с. Городок 9Як очищають дороги в с. Городок 10Як очищають дороги в с. Городок 11Як очищають дороги в с. Городок 12Як очищають дороги в с. Городок 13Як очищають дороги в с. Городок 14Як очищають дороги в с. Городок 15Як очищають дороги в с. Городок 16Як очищають дороги в с. Городок 17Як очищають дороги в с. Городок 18
1510
RSS
Анатолій Конопуд
15:19
Ішов до церкви сьогодні вранці, на зупинці, прилеглій території до торгової точки і в парку біля неї просто смітник, якщо коротко і прямо сказати .І це в центрі села.
Загрузка...