Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Як змінилися ціни на продукти у Рівненській області за 4 місяці

Як змінилися ціни на продукти у Рівненській області за 4 місяці
На споживчому ринку Рівненської області у січні–квітні 2018 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 3,1%. Найбільше подорожчали овочі та фрукти (на 20,6% та 15,1% відповідно). Про це інформує Головне управління статистики.
 
На 9,1–0,1% підвищилися ціни на шоколад, яловичину, хліб, рибу та продукти з риби, макаронні вироби, сметану, олію соняшникову, кондитерські вироби з цукру, свинину, кисломолочну продукцію, кондитерські вироби з борошна, сири, масло, м’ясо птиці.
 
Водночас подешевшали сало, інші продукти переробки зернових, яйця, цукор, маргарин та інші рослинні жири, молоко, безалкогольні напої, рис (на 9–0,7%). Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 3,4%, що насамперед пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 5,8%, алкогольних напоїв – на 0,9%.
 
Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,5% відбулося головним чином за рахунок підвищення цін і тарифів на водопостачання на 16,1%, скраплений газ – на 14,9%, утримання будинків та прибудинкових територій – на 8,4%, каналізацію – на 4,2%, утримання та ремонт житла – на 3%, гарячу воду, опалення – на 1,7%.
 
У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 5,2%, що пов’язано з подорожчанням амбулаторних послуг на 14,6%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 4,6%.
 
Підвищення цін на транспорт у цілому на 6,1% в основному спричинено подорожчанням транспортних послуг на 16,7%, палива та мастил – на 3,5%.
347
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...