Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Якість повітря впливає на тривалість життя - вчені

Якість повітря впливає на тривалість життя - вчені
Забруднене повітря впливає на тривалість життя населення в різних країнах світу. Такі вичновки зробили вчені інституту енергетичної політики випустили звіт Air Quality Life Index. Виявилося, що брудне повітря скорочує середню тривалість життя людини майже на 2 роки. В той час, як паління, алкоголь та наркотики менше впливають на цей показник. Про це пише the village.
 
Інтерактивна карта забруднення показує, що шкідливі викиди у повітря скорочують життя українців в середньому на 0,7 року. Найзабрудненішими територіями України виявилися Берегівський район Закарпатської області та Бродівський район Львівської області.
 
Також одним з найбільш забруднених є Дарницький район у Києві. Найбільше від шкідливих викидів потерпають жителі міста Хапур в Індії. Їхня тривалість життя скорочується на 8 років через забруднення. Також високий рівень забруднення є в інших містах Індії, в Непалі та Бангладеші.
299
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...