Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

З днем Пам'яті, Примирення та Перемоги!!!

З днем Пам'яті, Примирення та Перемоги!!!

Останніми роками тема війни стала для українців дуже близькою. Якщо раніше ми уявляли собі війну лише на основі історичних книжок, фільмів та виступів клубів історичної реконструкції, то сьогодні чимало мешканців нашої області відчули війну на власній шкірі: серед них і воїни АТО, і їх сім'ї, і медики, і волонтери, і всі патріоти, яким болить душа за майбутнє рідної держави. Цього року ми вперше святкуємо не лише День Перемоги радянського зразка, але й День пам'яті та примирення 8 травня, віддаємо шану загиблим, дякуємо тим воїнам, які ще живі, за їх мужність, відвагу та самовідданість. Події двох останніх років довели, що моральні якості українців не змінилися в гірший бік: ми все ще залишаємося сильною згуртованою нацією, яка здатна дати відсіч ворогам. Тож у ці травневі дні пам'яті давайте разом схилимо голови перед героями тієї війни, які боронили нашу рідну землю і заклали перші камені у фундамент нашої майбутньої незалежності, щиро подякуємо їм за їхній подвиг, і побажаємо тим із них, котрі ще живі, довголіття, здоров'я, наснаги, побільше уваги і шани з боку влади та оточуючих. А нам усім мирного неба, ясного сонця над головою! Нехай уроки історії не минуть даремно і українські воїни гідно пройдуть всі випробування. Зі святом Перемоги нас усіх!

818
RSS
Анатолій Конопуд
18:55
на 24 році незалежності нарешті дійшли до цивілізованого усвідомлення тих подій і їх оцінки.Я думаю, що завдяки другому Майдану 5 колона в значній мірі здрисьнула з України, ясно куди, разом із тією трамбуляцією мізків людей, яка тримала нас в цьому страшному полоні стільки років, не даючи розпрямитись думкою і належно оцінити ті події(для когось це була війна за «отєчество», а комусь ні «отєчество» те ні війна та не потрібні були-люди хотіли просто мирно жити і крапка).Вічна память і дяка загиблим в цій страшній і нікому (з нормальних людей)не потрібній бойні.
Загрузка...