Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

З Новим 2016 роком!!!

З Новим 2016 роком!!!

Новий рік і Різдво – добрі родинні свята родом з дитинства, які асоціюються в нас із домашнім теплом та затишком, приємним запахом хвої і смачними стравами на столі, дружнім спілкуванням, яскравим блиском прикрас та різнокольоровими феєрверками.

Навіть коли ми дорослішаємо і перестаємо вірити в Діда Мороза чи Святого Миколая, залишається віра в те, що новорічна ніч відкриє нову сторінку в нашому житті, допоможе нам досягти ще більших висот чи виправити старі помилки і розпочати все з чистого аркуша.

Новий рік – це час змін: недарма багато хто саме в цей час дає обіцянки і будує плани на наступні 365 днів свого життя. І немає значення, чи збудеться все загадане з точністю до літери: головне, щоб ми вірили в те, що доля принесе нам в 2016 році лише найкраще, не втрачали оптимізму та раділи кожному дню і тому, що маємо.

Бажаємо Вам у наступному році здоров'я, сімейного затишку, добра, великих професійних досягнень та щастя в особистому житті! Давайте разом крокувати до наших мрій і самостійно здійснювати кожне своє бажання, щось активно роблячи для цього. Тоді можна не сумніватися, що всі вони неодмінно збудуться!

Нехай хазяйка 2016 року, пустунка Вогняна мавпа щедро обдаровує Вас і Вашу родину щасливими посмішками, незабутніми моментами, які надовго залишаться в пам'яті, щоб через рік Ви з приємністю та вдячністю згадували 2016-ий і відзначали, що прожили його недарма!

З повагою адміністація сайту gorodok.rv.ua

804
RSS
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Загрузка...