Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

З Великоднем дорогі односельчани

З Великоднем дорогі односельчани

Великдень – це свято, що здавна символізувало перемогу добра над злом, світла над темрявою, тепла над холодом. Веселий передзвін церковних дзвонів, яскраве сонечко, що проганяє з неба похмурі зимові хмари та сповнює серця людей надією, природа, що пробуджується після зимового сну – усе це налаштовує кожного українця на позитивний лад. На Великдень хочеться вірити в краще, в те, що сучасне людство ще не розгубило свої найкращі якості. Хочеться вірити в перемогу над корупцією, світле майбутнє для нашого народу та чисте мирне небо над головою. Останній рік дуже згуртував українців. Ми дізналися чимало історій про наших співвітчизників, які щодня проявляють дива мужності, хоробрості, відданості та патріотизму, історії добра, співчуття та підтримки, історії самовідданої праці на благо спільної мети. Цього року люди, які підуть до церкви освячувати паски, згадуватимуть не лише Ісуса, якого несправедливо розіп'яли на хресті, але й тих своїх співвітчизників, які полягли на сході України та на Майдані.

Ми віримо в те, що всі жертви України та українців не даремні. Ми віримо в те, що в нашій країні неодмінно настане не лише календарна, але й духовна, політична та економічна весна – початок відродження усього. Тож давайте у ці святкові дні зберемося нашими великими родинами, відчуємо єдність нашого народу, наблизимося до духовного світу молитвою та вірою і побажаємо усім нам щасливого майбутнього. Нехай це чудове весняне свято принесе в кожну українську родину затишок, злагоду, надію на краще, нехай заспокоїть серця тих, хто зараз у смутку, подарувавши їм радість. Бажаємо усім здоров'я, добробуту, щастя та смачної паски!

З Великоднем Вас і ваші родини!

Редакція gorodok.rv.ua

930
RSS
Анатолій Конопуд
21:05
ХРИСТОС ВОСКРЕС! ЗІ СВЯТОМ ПАСХИ, МИРУ ЗЛАГОДИ ДОБРА, НЕХАЙ ПРАВДА І ДОБРО ВОСТОРЖЕСТВУЄ, А НЕПРАВДА І ЗЛО БУДЕ ПОКАРАНО З БОЖОЮ ПОМІЧЧЮ!
Загрузка...