Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

За вирощування телят селянам повертають гроші

За вирощування телят селянам повертають гроші
Понад 8 тисяч господарників Рівненщини отримали фінансову підтримку за вирощування телят. Кошти в рамках Державної програми підтримки галузі тваринництва надійшли селянам за утримання більше 10 700 голів молодняку. За рік люди одержали 2,5 тисяч гривень за одне теля. Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.
 
В цілому в область надійшло 14,2 мільйони гривень з державного бюджету. Найбільші суми коштів спеціальної бюджетної дотації отримано Радивилівським районом – 1,5 мільйони. Їх спрямували для більш як 700 господарників за вирощування 1034 телят. Селяни Рокитнівщини одержали 1,4 мільйони за 1233 голів молодняка.
 
На Володимиреччину надійшло 1,3 мільйони гривень, господарства отримали державну підтримку за утримання понад 780 телят. У 2019 році Державна підтримка галузі тваринництва продовжить свою дію.
444
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...