Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Загрозливі «бублики» для немісцевих

Загрозливі «бублики» для немісцевих

Мешканці Рівного, які часто їздять на власних автомобілях, уже звикли до того, що на центральній вулиці Соборній висить білий кругленький знак, який забороняє рух – у народі прозваний «бубликом». А під ним табличка «6.00.–22.00.». Чи значить це, що центром Рівного можна спокійно їздити тільки вночі? Але чому ж тоді усі їздять тут вдень і жодних проблем не мають?

Те, що для рівнян – звична справа, може стати справжнім каменем спотикання для жителя Городка чи іншого села, який випадково опинився в обласному центрі. Зупинить приїжджого водія «даішник», візьме хабара, пригрозивши штрафом за порушення правил дорожнього руху. Однак автомобілістам варто пам’ятати, що ці знаки, хоч їх досі не зняли, уже давно недійсні і нікого не можуть оштрафувати за проїзд під такий знак. Встановили «бублики» на центральній вулиці Рівного ще років із десять тому: тоді центром міг на законних підставах їздити лише громадський транспорт, а представники влади дарували своїм друзям та наближеним спеціальні пропуски для проїзду, які вважалися предметом особливої гордості. Але в лютому цього року Кабінет міністрів України вніс зміни до правил дорожнього руху, що вибило основний козир із рук «даішників»-хабарників. Тепер, по закону, заборонити просування автомобілів вулицею, встановивши такий знак, можна лише, якщо дорога має надзвичайно поганий стан і зовсім не придатна для проїзду або ж якщо після цього знаку починається житлова зона. Озброївшись знаннями, рівненські юристи та активісти почали війну з ДАІ, опротестовуючи штрафи в судовому порядку. Хоч знаки з вулиць досі не прибрані, «даішники» отримали усні вказівки від керівництва не зупиняти водіїв, що під ними проїжджають. Тому якщо ви раптом втрапите у таку халепу, вмійте відстояти свою правоту!

1036
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...