Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Заява про вчинення кримінального правопорушення Ткачук О. О.

Заява про вчинення кримінального правопорушення Ткачук О. О.

Начальнику Управління Служби безпеки
України в Рівненській області
Мечкалу Валеріію Ан
дрійовичу

ЗАЯВА

про вчинення кримінального правопорушення

Ми, мешканці сіл Городоцької сільської ради, в тому числі місцеві депутати Рівненської області Рівненського району звертаємося із даною заявою з метою проведення законного, повного та всебічного розслідування кримінальної справи у зв'язку із злочинними діями сільської голови Городоцької сільської ради Рівненської області Ткачук О.О.

Зокрема вважаємо, що зазначена посадова особа вчинила неправомірні дії щодо розпорядження земельними ділянками, які знаходяться в межах території Городоцької сільської ради, в тому числі - шляхом підроблення відповідних документів.

Так, 03 липня 2014 року Чемерик В.В. звернувся до сільського голови Городоцької сільської ради із письмовим запитом на отримання публічної інформації, в якому - з-поміж іншого, просив надати копію рішення Городоцької сільської ради щодо виділення земельних ділянок під забудову членам територіальних громад за 1991-2014 роки. У відповідь на це звернення запитувачу була надана копія рішення Городоцької сільської ради Рівненського району п'ятого скликання від 30 жовтня 2007 року N9591 про виділення земельних ділянок для індивідуaльного будівництва (умовно назвемо це рішення №1). Копія рішення була завірена підписом секретаря сільської ради Л.М. Співак у зв'язку з тим, що Ткачук О.О. на той момeнт перебувала у відпустці. Копії запиту, супровідного листа та копія рішення додаються до цієї заяви.

Пізніше, із подібним запитом до Городоцької сільської ради звернулася вже група людей - мешканців населених пунктів Городоцької сільської ради та група депутатів. Цього разу Городоцькою сільською радою було також надано копію рішення Городоцької сільської ради Рівненського району п'ятого скликання від 30 жовтня 2007 року N2591 про виділення земельних ділянок для індивідуального будівництва (умовно назвемо це рішення №2). Копія даного рішення посвідчення підписом Ткачук О.О. Копії запиту, супровідного листа та копії рішення додаються до цієї заяви.

Попри те, що реквізити обох зазначених рішень - дата, номер предмет рішення, зазначений в описовій частині - однакові, тексти та зміст цих рішень різні!

Особливо примітним є те, що в Рішенні №1 про один список громадян, яким був наданий дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність і урочищі Городок для будівництва житлового будинку та господарських споруд. Натомість, у Рішенні №2 йдеться вже про три списки громадян (додатки 1.2 та 3). При цьому, згідно пункту 2 цього Рішення, громадянам зі списку 3 земельні ділянки відводять, для ведення особистого селянського господарства -- при тому, що згідно вступної частини цього рішення, громадяни зверталися із заявами лише про виділення земельних ділянок для індивідуального будівництва, а не ведення особистого селянського господарства. Дане рішення містить й низку інших порушень - наприклад, в пунктів першому, на відміну від рішення №1, не зазначено - де саме надаються такі земельні ділянки (в урочищі Городок), хоча літера «в» присутня і в супровідному листі в дужках вписано, що начебто мaлося на увазі в рішенні.

Також, особливу увагу просимо звернути на п. 4 та п. 8 у додатку 3 до Рішення 2- Колеснік Ольга Анатоліївна є донькою Ткачук О.О. і їй, згідно даного підробленого Рішення №2 відведено більше гектара землі (1,2813 га); Ткачук Анатолій Серафимович є чоловіком Ткачук О.О. і йому згідно цього ж рішення відведено майже гектар землі (0.9625га). Також звертаємо увагу на те, що у додатку 3 фігурантами отримувачами земельних ділянок є близькі родичі депутатів та самі депутати. (додається схема ділянок та їх власники). Майже всі ділянки що у додатку 3 після приватизації розділені на менші ділянки та змінені цільові призначення з ведення власного селянського господарства на індивідуальне будівництво.

Таким чином, діяння Ткачук О.О. містятъ ознаки грубих кримінальних правопорушень, адже за ії підписом оформлене нелегітимне рішення, викладене у підробленому Ткачук О.О. документі. В результаті таких рішень значні площі були безпідставно передані у власність особам, які не мали на те права, а здобули його, схоже, лише через наявність родинних зв'язків із сільською головою та депутатами.

У зв'язку з цим, просимо:

1. Встановити належну кваліфікацію злочинних діянь Ткачук О.О.

2. Зареєструвати дану заяву в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань

3. Провести належне розслідування описаних злочинів

4. Притягнути до кримінальної відповідальності Ткачук О.О.

5. Про розгляд даної заяви повідомити письмово за адресою: вул. Набережна, 25, с. Городок, Рівненського р-ну, Рівненської області, 35331 у строки, передбачені чинним КПК України.

Додатки:

1. Копія Запиту на отримання публічної інформапії від 03.07.2014р.

2. Копія Супровідного листа від 21.07.2014 р. №24

3. Копія Рішення Городоцької сільської ради Рівненського району п'ятого скликання від 30 жовтня 2007 року №591 про виділення земельних ділянок для індивідуального будівництва (умовно назване для цієї заяви рішення №1)

4. Копія Запиту на отримання публічної інформації від 31.03.2015 р.

5. Копія Супровідного листа від 29.04.2015 р. №50

6. Копія рішення Городоцької сільської ради Рівненського району п'ятого скликання від 30 жовтня 2007 року №591 про виділення земельних ділянок для індивідуального будівництва (умовно назване для цієї заяви рішення №2)

7. Копія Додатку №3 до Рішення №2

8. Схема ділянок та власники цих ділянок до додатку 3

09 червня 2015 року.Також відповідні заяви надіслані та зареєстровані: Прокурору Рівненської області Ковальчуку А. Д. та начальнику УМВС України і Рівненській області підполковнику Максимову С. В.

Фото до новини:
Заява про вчинення кримінального правопорушення Ткачук О. О. 0Заява про вчинення кримінального правопорушення Ткачук О. О. 1Заява про вчинення кримінального правопорушення Ткачук О. О. 2
3393
RSS
олександр
13:53
леся — сволота і депутатів підбирала, в основному, під себе за яких голосували тільки родичі
Загрузка...