Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Заміна масла і фільтрів в двигуні, коробці передач: звертайтесь у рівненський LIQUI MOLY!

Заміна масла і фільтрів в двигуні, коробці передач: звертайтесь у рівненський LIQUI MOLY!

Масло та фільтри в двигуні, коробці передач, за часом втрачає свої корисні властивості. Та на жаль, помітити це неозброєним оком іноді доволі важко. Особливо, якщо власник авто заклопотаний повсякденними справами і просто не має часу заїхати на сервіс, щоб провести навіть абсолютно безкоштовну діагностику стану масла та технічних рідин.

Приміром, зробити це вже і зараз пропонує авторизований сервіс відомої компанії LIQUI MOLY – кожен власник авто, що звернеться за адресою м. Рівне, вул. Степана Бандери, 62, дійсно отримає послугу експрес-діагностики безкоштовно!

Ми не впевнені, що ця акційна пропозиція буде діяти дуже довго, тому усім, хто зацікавлений в гарному стані свого авто, пропонуємо скористатися непоганою можливістю!

Між тим, у авторизованого сервіс-центру є ще одна значна перевага – заміна масла та техрідин відбувається з залученням спеціальної техніки. Обладнання, що використовують співробітники рівненського центру LIQUI MOLY допомагає витягнути абсолютно все старе масло та рідину, не залишаючи всередині важливих вузлів авто відпрацьованих йоо частинок. Таким чином, після заміни масла, усе працює, як належить.

Цікаво, що всупереч звичці багатьох сервісів в Україні просто доливати масло, не до кінця зливаючи відпрацьоване, саме повна заміна настійливо рекомендується виробниками машин. Отож, якщо ви замислили заміну масла чи то фільтрів – в двигуні, коробці передач, звертайтесь у рівненський LIQUI MOLY!

939
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...