Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Запит є, чекаємо на детальну відповідь

Запит є, чекаємо на детальну відповідь

Ще один запит на публічну інформацію. В цьому запиті, цікаві для багатьох мешканців громади земельні питання, та скільки наша сільска рада витрачає на ремонт бюджетних закладів та скільки було потрачено на встановленя дитячих качель.Фото до новини:
Запит є, чекаємо на детальну відповідь 0Запит є, чекаємо на детальну відповідь 1
1686
RSS
По дитячим майданчикам, люди Ви бачили де зробили дитячий майданчик в районі тролейбусного кільця???
За лазнею в дворі у «Мишенка» — це просто жах, кращого місця ну взагалі не можна було знайти, хто туди своїх маленьких дітей буде водити гратися?
Навіщо ви таке робите, це до Поліщука запитання???
Майте совість зробіть так щоб людям було добре, а не для галочки хоч раз, перенесіть їх звідти, поставие їх краще в парку біля «тракторного ставка», де ціла купа дітей літом, а не там.
)))
09:39
takeinfo.net/news/view/sche_odin_koruptsiyniy_chinovnik_popavsya
На Рівненщині викрито факт корупції у сфері земельних відносин
Працівники Управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Рівненській області задокументували протиправну діяльність секретаря однієї із сільських рад Рівненського району. Посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, підробила та видала витяг з рішення сільської ради про передачу у приватну власність земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд.
Як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області Віталій Дума, відповідно до нормативно-грошової оцінки, вартість переданої земельної ділянки громадянину становить 47 000 грн. Дії секретаря сільської ради містять ознаки складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 364 (зловживання влади або службовим становищем) та частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні злочину та матеріали кримінального провадження скеровано для судового розгляду.
СЗГ УМВС України в Рівненській області
Написали б якої сільскої ради, а то гадай тут). Людей нічого не вчить, та й шо їм боятися під заставу відпустять.
Люди хто читає це сайт, всі запити які подає громада містять підписи людей, які не бояться нашої корумпованої місцевої влади. На деяких людей з цих списків потім сільська рада чинить тиск, кому дзвонять знайомі, кого запрошують в сільську раду на чай, щоб вони відмовились від свого підпису, а тим більше, щоб заявили, що їх попросили розписатися на чистому папері і вони не знають про що розписувались.
P. S.
Добре кричати? ми за Майдан, ми за Україну, а самим далі бути совковими шкурами які далі думають, що вони самі розумні, а всі кругом дурні.
Патріот
22:21
Саша мало того то ще шепчуть на ухо та розказують як робити, та коли приходить час до підпису шугаються як чорт ладана, ось такі наші Українці пристосуванці. Побачиш Сашко коли ця нечисть згине, всі будуть кричати як вони боролися з владою, та лісти в дупи до тих хто дійсно це зробив.
(
11:45
Ого… А дупа витримає? Будете ображати односельчан — втратите підтримку останніх.
Патріот
19:23
Підтримка яка була така і залишилась тільки зрадників подільшало, спочатку підписують запити а потім розказують які вони тупі дурні та сліпі бо не бачили що підписували, та відмовляються в письмовому вигляді від свого підпису за обіцянку в отримані земельки. Доречі в якому місці я образив односельчан? Хотівби я побачити ту підтримку.
=
13:00
Страшні московські воші а ще страшніші Українські гниди. (С.Петлюра)
Анатолій Конопуд
13:50
(
11:09
takeinfo.net/news/view/prokuratura_vzyalas_za_chinovnikiv_kolishno_vladi
На Рівненщині посадовці сільради незаконно «роздали» земельні ділянки вартістю більше ніж півмільйона гривень
Органи прокуратури Рівненщини вживають рішучих заходів щодо виявлення корупційних правопорушень у всіх сферах суспільних правовідносин.
Зокрема, злочинну схему «розкрадання» земель шляхом фальсифікації посадовцями колишньої влади офіційних документів виявлено у ході проведеної працівниками прокуратури перевірки в одному із районів області.
− Встановлено, що посадові особи однієї із сільських рад Рівненської області, грубо порушуючи вимоги законодавства, упродовж 2006-2010 років підробили та видали низку витягів з рішень сільради про передачу у приватну власність громадянам 31 земельної ділянки загальною площею 7,3 га для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд поблизу районного центру, − про це розповів заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик. − У подальшому на підставі фіктивних витягів з рішень сільради, якою насправді вказані питання не розглядались та відповідні рішення не приймались, була незаконно виготовлена технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.
Внаслідок злочинних оборудок із землею державі заподіяно збитки на суму понад півмільйона гривень.
За даним фактом органами прокуратури Рівненської області розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України, яке доручено проводити органам внутрішніх справ.

Прес-служба прокуратури Рівненської області
)))
12:54
Це трапилося у Радивилівському районі. Втім, яка сільрада це зробила, правоохоронці ще не кажуть, бо слідство лише розпочалось.
Загрузка...