Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Земля для сільського господарства на Рівненщині – одна з найдорожчих в Україні!

Земля для сільського господарства на Рівненщині – одна з найдорожчих в Україні!

Вартість оренди землі сільськогосподарського призначення у Рівненській області є однією з найвищих в Україні. Рівненщина зайняла за цим показником третє місце у вседержавному рейтингу – випередили нас лише Полтавщина та Черкащина. А от найвигідніше нині брати землю в оренду на Закарпатті.

Лідером за цінами на оренду землі є Полтавська область: тут за один гектар доводиться платити в середньому 1327 грн щороку. Якщо Ви забажаєте відкрити сільськогосподарське підприємство в Черкаській області, то й там ціни не порадують – 1121 гривня 70 копійок щороку. Середня ціна на оренду землі у Рівненській області складає 1068 гривень 80 копійок. При цьому у деяких інших областях України землю для сільськогосподарських цілей можна орендувати у чотири з половиною рази дешевше, зекономивши до 1000 гривень на кожному гектарі! Так, найнижчі ціни у Закарпатській області, де за оренду землі платять в середньому лише 296 гривень 60 копійок за гектар щороку. Незважаючи на високу вартість оренди земель, рівненські фермери все одно не відмовляються від праці в аграрному секторі. Польові роботи у нашій області тривають: рівненські фермери все встигли посіяти соняшник та цукрові буряки. Процес висаджування картоплі ще триває, засаджено вже 80% прогнозованих площ. Департамент агропромислового розвитку при Рівненській облдержадміністрації розповідає, що зараз аграрні підприємства області займаються висіванням зернової кукурудзи та сої, якими вже засадили близько 40 тис га. Овочі висадили на понад 50% запланованих територій. Догляд за посіяним є також важливою складовою фермерської роботи. Аграрії встигли обробити гербіцидами 111 тис га, інсектицидами – 51 тис га, фунгіцидами – 24 тис га посівів. Вдруге провели підживлення озимини.

995
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...