Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Земля під новий дитячий садочок на болоті

Земля під новий дитячий садочок на болоті

Розглянувши проект землеустрою органу місцевого самоврядування Городоцької сільської ради в особі сільського голови Ткачук О.О. щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 20,118,121,123,124,134 Земельного кодексу України, за погодженням з постійною комісією сільської з питань земельних відносин та соціально-економічного розвитку села, сільська рада

Вирішила:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,1432 га ( кадастровий номер - 5624683300:06:019:0660) у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти за адресою: с. Городок Рівненського району, вул. Б.Хмельницького,ЗА.

2.Надати Городоцькій сільській раді у постійне користування земельну ділянку площею 1,1432 га за рахунок земель житлової та громадської забудови у межах населеного пункту Городок Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області.

3. Городоцькій сільській раді в особі сільського голови Ткачук О. О. оформити право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.


1022
RSS
09:36
оля-ля*(
Загрузка...