Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Земля, списки громадян яким першочергово виділялися земельні ділянки

Земля, списки громадян яким першочергово виділялися земельні ділянки

Жителька нашої сільської ради подала запит до сільської ради з проханням надати списки громадян, яким на засідання земельної комісії 27.05.2015 року першочергово виділили земельні ділянки під індивідуальне будівництво.


Далі копія відповіді сільської ради.


По цим спискам, в списках, багато записів без "по батькові" хто ці люди, в деяких перекручені прізвища. Також згідно цих списків деякі громадяни отримують земельні ділянки по 2 разу.


6189
RSS
Олександр
11:41
Згідно цих списків окремі мешканці свої ділянки вже продали раніше і тепер знову в списках на отримання.Така собі «карусель».А ще є, що з однієї сім"ї зразу 2-3 виділяють, а іншим-зась і таким, що дійсно потребують ділянку.
Ангеліна
14:12
Цікаво, за якими критеріями виділяють ділянки? Ніби для малозабезпечених в першу чергу. Я одна виховую дитину, проживаю в хаті з мамою та сестрою, в якої своя сім«я,і мені вже не вперше відмовляють. А списках є люди, у яких повні сім»ї і вони далеко не малозабезпечені. То де ж Ваша совість, шановна Л.О.Ткачук, Н.В.Краснова і депутати нашої так званої С/Р???
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
16:45
необхідно писати заяву, реєструвати в землеміра(я за 3-м заходом зареєстрував, але печатку відмовилась ставити)і на сесії можна бути присутнім,і якщо відмовлять, то повинна бути пояснена причина відмови, ну а далі по процедурі.ГРОМАДЯНИН МАЄ ПРАВО НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ(ОДНУ).
Ангеліна
11:44
-1
Сьогодні я дізналася, що мені було виділено земельну ділянку в списках на першочергове забезпечення земельними ділянками. Я пропустила своє прізвище в списку, тому написала свій коментар. Тому прошу вибачення у Л.О.Ткачук, Н.В.Краснової та інших депутатів С/Р. Не тримайте на мене зла, просто це вже був крик душі!!!
І що, тепер ви повинні повісити портрет лесі як ікону і молитися на неї???
Раз Ви подавали заяву, Вам повинні були виділіти ділянку згідно закону, а не з барського плеча це неї власна земля.
Ангеліна
14:20
я не збираюсь ні на кого молитися. і бачу звідки вітер дме.я залишаюсь при своїй думці.а не згідним з вами, бачу вже «мінусики» проставляєте?
Ангеліна
14:23
а ще саме образливе те, що деякі для досягнення своєї мети маніпулюють простими людьми, а потім ці люди попадають в неприємні ситуації.
Ангеліна
14:24
+1
а молюся я Богові у церкві
валя чайка
08:03
Якщо це та Ангеліна за кого я думаю, то Ви є в списку під номером 269.То у мене до Вас запитання: навіщо звинувачувати когось у тому, що сама не уважно подивилася??? Те що людина ходить до церкви ще не означає, що вона вірить в БОГА… Не піддавайтеся маніпулюванню-і не будете попадати в неприємні історії.Списки були опубліковані-потрібно було лише уважно подивитися. Це народ задля досягнення своєї мети маніпулює депутатами і сільрадою, а потім звинувачує або одну, або іншу сторону.А коли добиваються люди в той чи інший спосіб свого-тоді починаються дуже дивні речі…
Гість
10:23
Вже геть подуріли, «народ маніпулює депутатами» Валя з дуба впала???
валя чайка
22:13
Молитися в церкві-це добре, а потрібно ще вірити і мати в серці БОГА.
Я Вам мінуски не ставлю і щиро радий за Вас, просто Ви якось так написали, що не втримався та й прокоментував. Чому в нас всіх людей привчили до того, що треба кланятись комусь чиновнику, голові, депутату тоді може щось отримаєте взамін, ми ж їх самі обираємо щоб вони виконували свою роботу.
23:04
це списки хто стоїть на черзі, чи кому виділили участки?
23:16
це ті списки кому\чиї діти — правнуки отримають землю, якщо народ згортується проти влади…
23:14
то не «злякався» — то я думаю чи\або ж потім буде коментар… (або просто нема слів що сказати).
08:35
Просто написав неперевірену інформацію) Уточняю)
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
13:46
ходити до церкви це добре(людина чомусь навчиться і можливо зміниться в кращу сторону), але це не завжди так.Обвішати кабінети іконами і творити беззаконня -це як?
17:30
а які громадяни після 391 до 432???
валя чайка
12:31
Я називаю речі своїми іменами.Маєте бажання поспілкуватися мій моб.0673922089-наведу докази маніпуляції людей депутатами.
Гість
14:40
Проснулась??? Ідіть ви всі в сраку, люди вами маніпулюють, а ви там всі хороші. Слів уже немає це все слухати.
валя чайка
07:37
Які люди -така й влада…
22:04
Тому хто неможе втриматись (v@rna), звернись до психіатра. В тебе так багато ненависті до людею більш успішніших за тебе, ти успішним людям заздриш. Невдаха і хамло.
Дя я такий, а ти то й не Пух насправді))))
— постав на аву
123
21:20
)))))))))) Саня роспект і уважуха.
pooh
23:31
Оооо, скільки уваги викликала моя персона!!! Дякую… а що цепнуло трошки :)
Не зловтішайся, ти тут нікому не потрібна просто ти ще один леськобот який зайшов на цей сайт щоб трохи погадити, погадиш дай далі підеш.
Руслан
16:16
Добрий день, шановна громадо! Тут люди цікавляться, скільки участків! ТА хто і скільки їх отримав? Та що з останнім аркушем списку? З 391 по 432
З останнім аркушем це чисто технічна проблема так відсканувалося, але щоб Ви всі зрозуміли ці списки треба офіційним запитом вимагати в сільської ради, наша хороша та чесна с.р. сама їх ніколи не оприлюднить, дякуйте людям які це роблять за вас, вони тратять на це свій час та нерви. Люди повинні знати, що відбувається в їх громаді.
гість
00:40
Тут деякі люди і близько небачилт участків, а є у списках. Позор!!!
14:09
Хто ходив у сільску раду подавати документи на отримання земельних ділянок?
14:51
Я ходила. Документи прийняли вже кілька оків тлму. Періодично приходжу цікавлюся як воно. Перепитую чи є в списках. Вони дружно кивають головою. Співчуваюь становищу. Охкають… Ігребуть під себе
Алла
17:55
Алла
17:57
Мертві душі також отримують землю-№83?
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
19:03
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВАМ ГОЛОДОМОРІВ.А НАЩАДКАМ НАУКА.
Загрузка...