Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Житель Городка зібрав колекцію куль з Майдану

Житель Городка зібрав колекцію куль з Майдану

Справжнім народним героєм та зіркою телебачення на днях став житель села Городок на ім'я Віктор, який повернувся з київського Майдану, маючи при собі мало не весь арсенал куль, патронів та гранат, які бійці «Беркуту» використовували проти протестувальників.

Ще в Києві, коли Віктор випадково підібрав кілька куль від бойової зброї, він став об’єктом уваги закордонних журналістів, котрі мало не вишиковувалися в чергу, щоб взяти інтерв’ю у мітингувальника з Городка. Іноземці були шоковані тим, що українські правоохоронці пустили в хід бойову зброю проти людей, у яких з бойового знаряддя були лише «коктейлі Молотова» та вибита з тротуару бруківка. Після того, як Віктор, без перебільшення, півдня роздавав інтерв’ю закордонній пресі та телевізійникам, він вирішив, що і його земляки повинні дізнатися, що коїлося в столиці. Поповнивши свою колекцію іншими зразками бойових снарядів, чоловік повернувся додому, щоб у суботу, 22 лютого, виступити ввечері на народному віче в центрі Рівного та продемонструвати всім свої знахідки. Віктор вийшов на сцену з пластмасовою тарілочкою, на якій лежали кулі, котрі він і демонстрував всім цікавим. Розповів житель Городка і про особливості застосування шумових гранат: якщо кидати їх по одній, ефект буде невеликий і не завдасть значної шкоди людині. Тому «беркутівці» зв’язували їх відразу на п’ять штук і жбурляли в натовп, через що в багатьох мітингувальників лускали барабанні перетинки. Заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська зацікавилася бойовими знаряддями, які привіз із Києва Віктор. Вона пообіцяла, що ці кулі та гранати стануть експонатами рівненського музею..

Ще в Києві, коли Віктор випадково підібрав кілька куль від бойової зброї, він став об’єктом уваги закордонних журналістів, котрі мало не вишиковувалися в чергу, щоб взяти інтерв’ю у мітингувальника з Городка. Іноземці були шоковані тим, що українські правоохоронці пустили в хід бойову зброю проти людей, у яких з бойового знаряддя були лише «коктейлі Молотова» та вибита з тротуару бруківка. Після того, як Віктор, без перебільшення, півдня роздавав інтерв’ю закордонній пресі та телевізійникам, він вирішив, що і його земляки повинні дізнатися, що коїлося в столиці. Поповнивши свою колекцію іншими зразками бойових снарядів, чоловік повернувся додому, щоб у суботу, 22 лютого, виступити ввечері на народному віче в центрі Рівного та продемонструвати всім свої знахідки. Віктор вийшов на сцену з пластмасовою тарілочкою, на якій лежали кулі, котрі він і демонстрував всім цікавим. Розповів житель Городка і про особливості застосування шумових гранат: якщо кидати їх по одній, ефект буде невеликий і не завдасть значної шкоди людині. Тому «беркутівці» зв’язували їх відразу на п’ять штук і жбурляли в натовп, через що в багатьох мітингувальників лускали барабанні перетинки. Заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська зацікавилася бойовими знаряддями, які привіз із Києва Віктор. Вона пообіцяла, що ці кулі та гранати стануть експонатами рівненського музею.

1129
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...