Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Жителі Рівненщини, таланти яких визнав світ

Жителі Рівненщини, таланти яких визнав світ

У Рівненській області проживає чимало обдарованих творчих людей різного віку. У тому, наскільки талановитими бувають наші земляки, ми переконалися нещодавно, коли відразу двоє мешканців Рівненщини отримали визнання своїх робіт на міжнародному рівні. Сергій Гридін, письменник-любитель зі Здолбунова, спромігся ввійти до довжелезного списку претендентів на престижну премію за кращу дитячу книгу року від ВВС. 43-річний чоловік написав художню книгу під назвою «Не такий», яка розповідає про моральні страждання підлітка на ім'я Потап, котрий має зайву вагу.

Сергій каже, що й сам у юнацькому віці мав аналогічні проблеми з надлишковою вагою, тому почуття таких підлітків йому дуже близькі. Гридін мріє, щоб за мотивами його книги зняли фільм. А поки що Сергій розповідає, як зміг скинути вагу і як почав писати книги. У 14 років хлопець всерйоз зайнявся спортом і це допомогло йому вирішити проблему з масою тіла. Гридін працює у сфері економіки та фінансів, але якось вирішив просто для власного задоволення написати дитячу книгу про хлопчину Федька. З того часу весь вільний час присвячує писемній творчості. І, як бачимо, не дарма! Також цього тижня усі почули про талановиту студентку з Рівного Олександру Корчевську, яка перемогла на престижному конкурсі «Ukrainian Design» у номінації «Студентський дизайн», де змагалися понад 200 робіт. Твори оцінювали експерти з Бельгії, Польщі, США та інших країн. Олександра подала на конкурс дизайнерське оформлення книги віршів «У центрі всіх моїх світів» авторства Олега Кулікова. Поки що ця книга не продається в магазинах, але її можна безкоштовно переглянути в електронному варіанті в Інтернеті. Олександра каже, що міркувала над дизайном для книги майже півроку, а виконала його усього за шість годин.

793
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...