Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Жителям Городка пообіцяли зробити статут села

Жителям Городка пообіцяли зробити статут села

Запланована в Україні реформа, в ході якої мають бути створені об'єднані громади з кількох сіл чи містечок, сприймається більшістю селян неоднозначно. Чимало людей бояться, що їх просто вчергове пошиють у дурні і лише позбавлять тих скромних привілеїв, які в них було до цього, а нічого нового і кращого не запропонують. Оскільки багато сільських мешканців, особливо старші люди, пенсіонери, не займаються спеціально пошуком інформації на тему реформи і знають про неї дуже мало, рівненська міська організація партії «Воля» вирішила провести інформування людей на селі.

Координатор від рівненського філіалу цієї політичної сили Олег Філюк організував збори громади в Городку. На зустрічі, яка проходила у неформальній обстановці – в альтанці на березі водойми, Філюк розповідав селянам, у чому полягає суть цієї реформи, для чого потрібні децентралізація та об'єднання маленьких населених пунктів у більш великі громади. Доповідач проводив паралелі з Польщею, яка також свого часу провела аналогічну реформу. Тим не менш, навіть сам Філюк відзначив, що українські селяни поки що вкрай стримано та недовірливо ставляться до подібних новацій – і їх можна зрозуміти, адже держава вже не раз підводила українське село. Партія «Воля» зобов'язалася допомогти жителям Городка підготувати проект статуту їх села. У статуті городівчани закріплять свої права, щоб уберегтися від можливих недобросовісних дій чиновників. Філюк каже, що минули вже ті часи, коли можна було чекати і сподіватися, що хтось інший вирішить за тебе всі проблеми. Зараз селяни повинні усвідомити, що настав час діяти і що все залежить тільки від них.

1080
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...