Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Жорстока помста. Віктору Чимерику спалили авто

Жорстока помста. Віктору Чимерику спалили авто

Громадському активісту Віктору Чимерику вночі невідомі спалили автомобіль.

Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, напередодні відбувся суд, в якому він вимагає від сільської ради відшкодувати йому матеріальну шкоду в розмірі 100 тисяч гривень.

В 2015 році чоловік вимагав від сільської ради документи про виділення земельних наділів, але отримав відповідь, що це конфіденційна інформація. Відмову він успішно оскаржив у суді.

«О 4 годині ночі я почув, як спрацювала сигналізація в машині. Після цього був «хлопок». Невідомі розбили заднє скло автівки, і закинули горючу суміш. Поки приїхали вогнеборці, то згорів автомобіль та навіс. Як мені сказали рятувальники, якби не навіс, то загорілася б і моя хата», - розповідає Віктор Чимерик.

За його словами, вчора проходив суд, на якому була сільський голова Леся Ткачук та депутати, які намагалися вигородити очільницю села.

Нагадаємо, що завдяки активістам прокуратура та поліція проводять перевірку щодо «підтасовки» земельних документів у сільській раді.

Додамо, що в такий самий спосіб у Городку в минулому році підпалили гараж місцевому депутату Валентині Чайці, яка теж виступала проти «деребану» землі.


Читайте також по темі: У Городку через діяльність сільради із документів зникає земля (ДОКУМЕНТИ)

Депутат підозрює очільницю Городка у підпалі майна

Депутат розповів, як його обікрали (ДОКУМЕНТИ)


За матеріалами: Erve.ua


Фото до новини:
Жорстока помста. Віктору Чимерику спалили авто 0Жорстока помста. Віктору Чимерику спалили авто 1Жорстока помста. Віктору Чимерику спалили авто 2Жорстока помста. Віктору Чимерику спалили авто 3Жорстока помста. Віктору Чимерику спалили авто 4Жорстока помста. Віктору Чимерику спалили авто 5Жорстока помста. Віктору Чимерику спалили авто 6
5227
RSS
Що ж це робиться люди в які часи живемо??? І далі будемо всі мовчати і казати воно мені не треба, я ніколи не поділяв радикальні методи, але зараз бачу тільки один всім селом йти під сільську раду і гнати їх в шию, нехай СБУ приїде, МВС, коли нас буде багато вони нічого не зроблять, клан який в нашій с.р. вже перейшов всі межі. Чому ми маємо терпіти?? Завтра вони вже вбивати почнуть.
Чемерик Юрій
12:46
Це спалили авто не Віктору Чемерику а його дітям. А завтра прийдуть повбивають внуків. Із землі всі вийшли в землю і підуть, ніхто з собою нічого не візьме, коли вже всі зрозуміють. Дякую вам олеся олексіївна та вашому брату кондратюку борису, що хоч у хаті всіх не спалили (з великої букви рука не піднімається писати).
Задовбало
14:44
Щож ти юрко головисі тільки дякуєш, ти подякуй колегам з азота наприклад які тобі давно вже хочу натовкти пику.
І доречі натовчуть)) все-рівно татко на головиху все звалить з іі братом :)
Чемерик Юрій
15:47
Натовкти пику та спалити це зовсім різні речі. Цікаво защо? Проінформуйте.
Задовбало
14:44
І ще, а машинка то чисто випадково застрахована )))))
Чемерик Юрій
15:17
ЯКРАЗ НЕ БУЛА ЗАСТРАХОВАНА, КІНЧИЛАСЬ НЕ ВСПІВ ЗАСТРАХУВАТИ.
Вітьок
16:33
Зараз модно тільки бурштинщикам машини палити, через день практично горять і щось не сильно про них чути )
А тут такий гвалт, може Юра ти десь вліз та не признаєшся?
Гість
15:31
Ви сволоти ще хочете сказати, що людина сама собі машину спалила, і на робочі відносини це списуєте.
Тут тільки «дурний» не побачить прямого зв'язку між бандитом Ковбасніком і цим злочином, основний мотив «залякати».
Вітьок
16:36
До людей звертатися «сволоти» не вічливо. Ти напевно сам такий. А Чимерика ви погано знаєте напевно. Він вже давно попереходив всі можливі межі. Неадекватний він і його псевдо активісти. Суцільні крики, мати звинувачення всіх і вся. Дивуюся як йому по голові давно хтось не дав.
Але таке чудо є в кожному населеному пункті. Мутить каламутить, а дорветься до влади то всі прозріють.
Наумчук Ольга Іванівна
21:01
я підтримую Чемерика Віктора, можна сказать я навіть його «псевдо активістка», і що ви хрчете сказать добиватись справедливості це каламутіння води?
невідомий
20:06
я.підтримую вітька були б людьми нормальними ніхто нечипавби.
Анатолій Конопуд
20:25
я думаю, що такого, або чогось подібного, слід чекати і далі.Помста і спроба залякати.
невідомий
20:59
вони думають що вони святі. когось обвинить легко насра… в душу в першу чергу подивись на себе.
Позитивний житель
21:04
Так вже як Чимерик чудить і скільки часу, то я і самби йому вуза накрутив. Лікувать його треба. А Ви пане Конопуд його вірний підмітайло.
Цей ахтівіст з шайкою вже і в Рівне засвітився в міському суді. Чого питається, навіщо. Шуму гаму купа, а толк який? Ніяких порушень нівкого не виявив ніхто, незаконних земель невиявив.
Є така категорія людей яка до влади рветься, хлібом не корми от дай йому чимось покерувать. Боюся уявити навіть громаду під керівництвом такого шизіка :)
Будьте обєктивними і не мутіть воду. А може грошей напозичався та не віддає, от і догрався, актівіст. Ще не чув я щоб хоч одній нормальній людині спалили машину!
Анатолій Конопуд
20:41
"Є така категорія людей яка до влади рветься, хлібом не корми от дай йому чимось покерувать. Боюся уявити навіть громаду під керівництвом такого шизіка :)"
Перед виборами запитав у Чемерика чи буде балотуватись на с/г.Сказав НІ.В, Чайка незахотіла балотуватись в депутати.Я також не захотів(хоча люди по даний час мені виказують за це).То як бачиш позитивний житель немає правди в твоїх словах, а от декого і мітлою не виженеш звідти.
Анатолій Конопуд
21:25
нікому не підмітав і не збираюсь, а писанина ваша гнилуватим пахне.Пройде час і все таємне стане явним і люди думаю розберуться хто є хто.І є ще Бог.
саша
21:59
Який ж ти позитивний житель?) Коли радієш таким вчинкам. Вже ні краплі людяності не має. А якщо то все не правда, що він говорить і доводить реальні факти. То нехай докажуть свою справедливість перед людьми, а то тільки вміють залякувати і гадити…
невідомий
22:26
нехай свою справедливість доказують на ато.а не за татовою срак… або прикриваються азотом. а то наші діти воюють за такіх шізіків.молодець позитивний житель.
Анатолій Конопуд
23:06
ну так не прикривайся, відкрийся і спілкуйся відкрито.Чому с/р працює в сритному режимі, відгороджується від громади, адже це по суті громадський орган, призначення якого працювати відкрито і зрозуміло для тієї ж громади, це його ПРИЗНАЧЕННЯ!.. То ніякої сесії немає, то якісь рішення..., то списки такі, то якісь порожні місця в списках, то якісь нові списки, то не надають списки(таємниця від громади), то тобі не положено(наприклад багатодітній мамі, тим самим воїнам АТО… в Михайлівці, ну а самим… Все ж видно по документах, виданих с/р).То дороги робляться під вибори(ще скільки років люди мають чекати нормальних доріг при такому бюджеті с/р), то агітація за Януковича прямо в с/р(адмінресурс якщо не знаєш), а люди на Майдан мусили їхати і боротись… То втіхаря землю всю на острові віддати під московський монастир(кубло для Кирила).Знаєте захисники «невинних», ще можна писати і писати(і про сміття по посадках і берегах,і про те як ЛО умовляла сесію с/р десь в 2005р проголосувати за звалище шлакових відходів для ЧЛК в Климянтово! Де поділась вантажівка ЗІЛ130, придбаниа для потреб жителів с/р...).Це нормальна с/р, а оказується Чемерик ненормальний, ну і я підмітайло… Оце все ви захищаєте? Хто ви тоді, якщо ви захищаєте таку «хорошу»с/р?
Совість главний контролер
12:12
Не розводьте галасу, і не прикривайтеся громадою, бо та шайка-лєйка яка мутить воду -це не громада. Кожен мешканець села може прийти і все що треба отримати. А ви товчете воду в ступі. Постійні конфлікти купу років. А деж тоді реальні ваші справи, активісти? Де? Один крик і гам, гвалт, а ні справ нормальних, ні чогось хорошого. Кров пєте ви людям тільки і сільській раді тій.
Вже всі це розуміють що вам хочеться тільки до влади любою ціною.
Надоіло це все, скажу відверто.
Анатолій Конопуд
18:45
я вас умоляю не видавайте це за правду, бо то є неправда, що «кожен мешканець села може прийти і все що треба отримати».Я ж написав як багатодітна мама прямо в очі ЛО задала при людях запитання, чому їй було відмовлено в наданні з/д.Знаю історії людей з Понебеля, в.Привокзальної, ось сусідці Олі була ще раніше виділена з/д під забудову, а потім в списку напроти її прізвища десь взялось написано«відмовилась».На моє пряме запитання вона відповіла, що не відмовлялась?!!! Ось приклад зі мною, більше року виходив за рішенням на з/д яка була надана і якою користувалась моя матір( є зареєстрована заява жовтнем 2014р), адже вона має першочергове право на неї.Якраз.Не хочу описувати скільки разів за цей час виходив в с/р і як мені доказували, що ніякого права… немає(чомусь в інших є).Люди, які працюють десятки років(кваліфіковані і досвідчені працівники)і щоб так нагло дурачить! Так де ж та совість?
Анатолій Конопуд
23:22
123
00:21
В Городку стаються чудеса-рік тому Чайка «підпалила» свій будинок, щоб її люди обрали головою, а тепер Чемерик «спалив» автомобіль дітей.Це означає, що скоро вибори.
Совість главний контролер
12:06
По чайці є експертиза, що загорання відбулося через замикання проводки :)
Деж ваша совість, шахраі ви?!
А ну точно, головиха проводку прокладала, чуть не забув.
Анатолій Конопуд
18:48
А одну ніч раніше в Рівному підпалили офіс активістам Автомайдану і УНА УНСО.
Анатолій Конопуд
19:05
а ще експертизи пишуть, що сам впав і… Мабуть пишуть люди з дуже великою совістю.
гість
22:50
Читав заключення експертів??? Як не читав-то не п-зди.
Ти експерт-доморощений, на дивись gorodok.rv.ua/albums/62-yak-pidpalyuvaly-harazh-valentyni-chaytsi.html, а фігню тут писати ви мастаки. Але назад вернеться знай.
гість
00:48
Вірю, що кожна людина отримає по заслугах.Все зло, яке робить ця жіночка і її брат повернеться їм сповна.
Громадянин
11:50
Чим займається завичай мешканець території України:
1. Хоче кращого життя — прям вже.
2. Зазвичай не робить нічого корисного для громади.
3. Швидко боготворить чергових кумирів. А потім так же само швидко змінює їх на нових.
4. З успішністю знайде аргументи щоб довести зраду будь-кого. Навіть того, кого вчора боготворивив.
5. Завжди знайде привід для сварки до достанньої краплі крові, з сусідом, родичем, однодумцем.
6. Заспіває українську тужливу пісню і піде спати. Але перед сном послухає шансончік і подивиться російський серіальчик.
7. І не подумає зробити щось корисне для громади. «Хай хтось інший робить. Чого я маю?».
Вірно підмічено «мешканець території»
Не можна терпіти люди, що ще повинно відбутись щоб Ви зрозуміли, що не можна просто сидіти і чекати, треба бути не мешканцем, а патріотом свого села, ті що зараз при владі в сільській раді зі шкури лізуть, залякують але від кормушки не відійдуть поки всі свої плани не здійснять.

Совість главний контролер
12:16
Шановний патріот, скажи що ти зробив для свого села? Крім обзивань і пустих образ? В тебе є демократичний спосіб обратися депутатом, головою і ділами довести що ти не пусте місце, а справді корисний. А так на клавіши кляцати і бруд лити на дивані, таких патріотів в нас егегей))) а ти іхній напевно командир )))
Ти назвись спочатку, як що так любиш свою царицю, чому всі хто дуже люблять нашу сільську раду, її депутатів, та знають хто брехун, а хто ні, ховаються, чого боїтесь?
Анатолій Конопуд
23:36
«Шановний патріот, скажи що ти зробив для свого села?»Створив сайт «Городок», який дозволить розібратись(з часом)хто є хто і що є що і дозволить людям вийти з інф. полону, а це значить…
Зорро
12:47
Саакашвілі їде у Рівне поговорити про корупцію
Голова Одеської облдержадміністрації, а в минулому президент Грузії Міхеіл Саакашвілі суботу, 27 лютого, проведе у Рівному. На цей день у місті запланований Антикорупційний форум, започаткований паном Саакашвілі минулого року. Наразі голова Одеської ОДА разом з групою активістів та народних депутатів їздять по регіонах, зустрічаючись з місцевими активістами.
Наталя
13:46
Шановні мешканці, знову сварки, розмови і образи…
Те, що сталося — це неприємно. За те що людина має свою думку і відкрито висловлює її, вона і платить своїм майном (як у випадку пана Чимерика).
Хоча ми живемо у країні, де право вільно висловлюватись має кожен.

А ті хто обмовляє поза спиною нашу владу, а в лице співає хвалебні оди живе і багатіє. Ось і наша проблема в тому, що у нас немає одностайної думки.

Хочу сказати стосовно пані Валентини Чайки:
1.Вона не брала участі у виборах, тобто не балотувалась ні на голову сільської ради, ані була кандидатом в депутати до сільської ради.
2.Так, можлива вона і часто не стримана під час розмов, але заслуга її і її родини для солдатів АТО є чималою.
Можливо багато і не знає, що вона і її сім«я передають передачі і здійснюють збір для армії. Так в цьому допомагають і інші, і люди із села, і організації. Але це все треба організувати і спакувати, і загрузити, і завести… Я думаю, багато хто цього робити не буде. А обмовити найлегше…
Коли мій брат був в АТО, ми постійно шукали таких людей, які б довезли посилку, а не переділили, продавши щось на ринку, чи інде, як ми часто бачимо.

Хочу іще сказати стосовно пана Віктора Чимерика. Так він часто нестриманий і „заводний“ у розмові, бо знає багато і має документи, а із системою зробити щось важко. Спробуйте, можливо у когось вийде!
Звертаю вашу увагу і на те, що пан Чимерик на виборах отримав понад 400 голосів серед 12 партій, які брали участь у виборах і він ішов не від провладної партії. І, ці голоси, він отримав від жителів села. І хочу наголосити, він не купував людей ані землею, ані ковбасою…
Шкода, що тільки перед виборами роздається це все, а не перед святами.

Пан Віктор Чимерик із підтримкою людей організували гарне місце відпочинку для людей. Туди приїжджають купатися і відпочивати люди із Карпилівки, Городка, з Рівного… Так там не шик, якого хотілося б, але ДЯКУЄМО і за це. Тому що важко знайти місце, де не треба платити. А у Європі про місця відпочинку дбає влада. І весь бруд, після багатьох відпочиваючих прибирають ті ж активісти, на чолі із паном Чимериком.

Бережи вас Бог всіх і дай Бог, щоб ми і наші діти жили і ходили по своїй землі не боячись!!!

св
14:24
кожен буде спокійно жить якщо вилікується від хвороби жаба зветься.сьогодні один одного в ложці води втопить хоче.з покон віків крали і не доказуйте навпаки.а ковбаснику ніхто на тарілці готову ковбосу неприніс.він розбудувався своїми руками а чогось ніхто небачить його іншу сторону. скільки добрих справ він робить безкорисно допомагає будинку малят на церкви на кладовища да й так людям робочі місьця.але нашим людям ще ніколи невгодили привикли тільки гадить.оглянись і подивись на себе що ти вартий в житті заспокойтесь нарешті.хай бог милує звичайно від такої біди як сталася в чемериків.але можливо і там поломка була в авто це ніхто незнає а звинуватить може кожен.а бориса не обливайте грязю він дуже добра людина я хоч і зовсім чужа але знаю по власному досвіді.допомагав і не один раз в біді я за нього молитися буду хай йому бог дасть здоровя та терпіння.
Гість
15:27
Ще за сестру його Олесю помоліться, також свята людина
Анатолій Конопуд
19:01
Ти знаєш «св», що я погоджуюсь з твоїми тезами, тільки от ньюанс, на «ніякої сесії немає» ЛО в пів голоса звернулась до депутатів, що потрібно Борису дати з/д, бо він дав допомогу карпилівській церкві.То як це називається, в такий спосіб люба людина може стати добродієм. Бог все бачить(це слово потрібно писати з великої букви, а інакше це богохульство) і я думаю воздасться кожному по його ділах.
св
19:57
треба буде і помолюсь хоч вона і сама вміє добре це робить.а за богохульство я не вмію добре користуватись компютером надіюсь це не великий гріх.хоч і справа не тім.
Анатолій Конопуд
22:46
«св» лівою рукою(пальцем)натискай на «Shift» і буде велика буква.
Анатолій Конопуд
20:29
Активістка «Автомайдану» Інна Білецька заявила, що не так страшно коли чекаєш, що тебе побють на вулиці, чи спалять твоє авто, як страшна людська байдужість(з приводу спаленого офісу).
Анатолій Конопуд
19:46
відомо, хто такий Ахметов і що обібрав Донбас до литки і не тільки, зараз по новинах показують який він добродій, даючи допомогу тим людям.
Анатолій Конопуд
18:34
«Борітеся-поборете...»Т.Г.Шевченко,202 р. з дня народження великого кобзаря.
Анатолій Конопуд
09:25
Загрузка...