Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Злочинне угрупування Рівненської РДА погрожує громадським активістам

Злочинне угрупування Рівненської РДА погрожує громадським активістам

12 грудня 2014 року відбулося пленарне засідання тридцять п'ятої сесії районної ради шостого скликання. Сесію вів голова районної ради Володимир Пилипчук.

На сесії виступили також представники територіальних громад, зокрема від с. Городок виступив Чимерик В. В., на його виступ явно не очікували наша сільський голова Ткачук О. О. яктивісти руху"Наше Рівне" зробили короткий ролик з цього засідання. новину на офіційно

А ось посилання на офіційний сайт РДА там про це ні слова, все як при совку зібрались заслухали, порішили

Старі трутні і далі хочуть влади та плюють на людей - але їм прийде вже скоро кінець і якщо вони самі не підуть їх винесуть люди.

2112
RSS
В мене особисто така відраза від цих старих пердунів що там сидять в президії та від цього Свінтозельського — нашими справами і далі керує совок, бо в них бач досвід.
патріот
17:01
Чув що після виступу Чемерика в РДА наша Імператриця аж на лікарняне потрапила, ти ба яка халепа, як правда ріже.
22:41
Браття… Якщо ви хочете змін… Думаю, треба підтримати Валю Чайку… Людина совісна. У будь-якому випадку я попрошу у неї совісно повестися, і вона послухає. Чому? А тому що вона була на Майдані, коли вбивали героїв… Поїхала тоді, коли кияни втікали. Я вірю її сумлінню.
Якщо чесно сказати не розумію до чого тут це, в нас запис де обговорюємо можливих кандидатів
22:54
Мені було страшно Їхати на Майдан, коли видали зброю. Повірте… Але такі, як Чайка мене підтримували. 20 лютого вона у масці стояла біля Головпоштамту. Відкачувала і носила вбитих і поранених. Дрібненька двчинка у масці і в халатику в крові. Мені це багато про що говорить…
23:11
Знаю, що коли будуть ображати сироту і безбатченка, то Пасолиха сама відстоїть його права. Оскільки- СОВІСНА. Вона- ЧЕЛОВЄК. Правду вам кажу.
Адвокат
21:22
Валі може краще благодійністю займатись ане в політику іти. Вона дійсно молодець всім допомагає хто звертається. В політиці потрібно хочаб елементарні закони знати, ато пані Імператриця підставить в один момент із своїми прибічниками, як колись Пулика стерво зїла, шкода якщо Валю підставлять вона мало в чому розбирається, а людям добра багато зробила.
БАНДЕРА
11:55
Приходала злодійка Краснова до хати знайомого, та наполеглево просила підписати скаргу на Чемерика як ніби він оскорбив Імператрицю і вона занедужала. Вже незнають як закрити рота йому. Краснова краще займися сином алкашом — наркоманом, ато участків не буде кому обживать. Накрала та нема кому залишити. Віддай їх краще дітям сиротам яких батьки загинули в АТО, то може бог змилується над тобою.
Також чув від людей інформацію, що ходять та збирають підписи проти Чимерика це вже маразм, нічого кращого не змогли придумати. В головихи чоловік фермер нехай підлікує її народними методами, що б від ПРАВДИ так не злягала, а то старша жінка і все таке, а ще в місця не так віддалених може підлікуватись.
Адвокат
17:54
Городоцька Імператриця осідлала інвалідський візок після чергового холодного душу. Таку тактику використовували всі негідники які мали стати перед судом за свої ганебні вчинки використовуючи службове становище. Народ ще одного інваліда буде забезпечувати соціальними виплатами та пільгами. Тільки ця княжна-інвалід хай не забуває, що перед судом Божим за візком не сховається. Все награбоване у народу треба повернути. Прийдеться відповідати перед громадами сіл за будівництво двох дошкільних закладів які обіцяла ще у 1994 році побудувати, за міст зі шлюзом за 9 мілліонів гривень чи доларів, за смітник у межах населеного пункту біля кладовища від того смороду скоро мертві повстають, за розбазарювання та привласнення громадської землі за… за… за… ітак далі і тому подібне.
Як уміло водила 25 років за носа всіх мешканців сіл, брехливими обіцянками кормила з року в рік про створення маленького раю на території сільради. для своєї родини збудувала великий рай, а самій прийдеться їхати на візку у самісіньке пекло.
Хто допомагав її у будівництві власного раю скористуйтесь останнім шансом, та навипередки підштовхніть візок з нею у пекло.
Свято у селі Наближається.
Слава Україні! Героям Слава!
Анатолій Конопуд
21:25
На с/г потрібно вибирати чесну і порядну людину, яка себе просто зарекомендувала так по життю. робота с/р має бути ПРОЗОРОЮ і ВІДКРИТОЮ, без поділу на СВОЇХ і НЕУГОДНИХ.Якщо знайдеться така людина і ЗМОЖЕ організувати ТАК роботу с/р то все інше піде своїм чередом само собою.
Анатолій Конопуд
21:53
ДУЖЕ ВАЖЛИВУ РОЛЬ має донесення правдивої інформації до жителів, або просто навіть їх ПОІНФОРМОВАНІСТЬ, це буде мати ВИРІШАЛЬНЕ значення при прийнятті рішення людиною на виборах.Та інформація, яка гуляє по селах в людських головах(язиках), то порою диву даєшся-як в кривому дзеркалі.Оце ПРОБЛЕМА, з якою потрібно боротись.І ще та людина, депутат чи ще хтось, хто ХОТЬ РАЗ обманув, збрехав, чи надав (не надав)правдиву інформацію — буде робити це ЩЕ РАЗ( і не раз).НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖІ ДО НАШИХ ПРОБЛЕМ.Якщо не ми, то хтось за нас їх не вирішить.БУДУЙМО ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО.ПО ТАКОМУ ПРИНЦИПУ має бути збудоване життя на території Городоцької с/р(і не тільки).
Так намагаємось доносити інформацію, але ж ви самі бачите Поліщук той, що заступник, тут з'являється тільки пісял бурних ночей для того щоб оправдовуватись, толкової інформації від нього нуль, я пропоную співпрацю всім і всі можуть висловлюватись, але ж ми самі по крупинці все збираємо, а від влади нічого немає, де звіт за 2014 рік, де плани на 2015, де хоть щось, щоб людина зайшла і почитала та зробила висновки, ждем перевиборів та надіємся на те, що в нас будуть справжні депутати та достойний голова сільської ради.
валя чайка
17:11
Пане Анатолію Конопуд звертаюся до Вас особисто: в цьому світі ще ненародилася ідеальна людина, яка ніколи не збрехала, не вкрала і т, д і т.п. Я б особисто хотіла б бачити Вас головою,і побачити як би Ви працювали б в таких умовах, які складалися напротязі 70+23 роки(це пишу без сарказму)І незабувайте українську особливість: людям потрібна влада, яка гарно обіцяє, а нічого не робить.Незабувайте, що це свідомий вибір українського народу.Бо якби не так, то небуло б позиції: моя хата скраю, або за кусок гнилої «ковбаси» чи земельки чорту душу продаси.Люди дозволяють владі так ставитися самі до них.І знаєте за що мене ніхто не любить, бо я луплю нікому непотрібну правду в лоб, але ніколи не бю в спину.З повагою до всіх дописувачів Чайка.
Анатолій Конопуд
18:33
звичайно, погоджуюсь.Але моя думка, що хороша поінформованіст людей допоможе їм зробити більший крок до обрання "ідеальної людини".
валя чайка
17:17
Я завжди готова прозвітувати перед людьми, мені не стидно ні перед своїми виборцями, ні перед селом.Чомусь ніде немає інформації скільки Чайка зробила для людей, а людям, які говорять про це в голос просто закривають рот плітками, брехнею і наклепами. Стільки бруду і пліток, як зараз блукає поміж людьми, ще ніколи не було,і всі знають добре з чиєї подачі це все робиться,і для чого.
Анатолій Конопуд
18:28
ну ну не тарахкоти(вибачаюсь), усе видно(хто хоче побачити)
Загрузка...