Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Знову горять автомобілі на території Городоцької сільскої ради - співпадіння!!!

Знову горять автомобілі на території Городоцької сільскої ради - співпадіння!!!

Вже втрете за останні 2 роки підпалюють машини активним жителям Городоцької сільської ради, цього ражу постраждали мешканці села Карпилівка.

В ніч на 27 жовтня одразу три автомобілі горіли на вулиці Садовій у селі Карпилівка Рівненського району. Як з`ясували вже пізніше правоохоронці, першим зайнялося авто «Volkswagen Golf», звідки вогонь перекинувся на два інші автомобілі, які були припарковані поруч - «Volkswagen Passat» та «Opel Astra». Усі ці три автомобілі належать 67-річному чоловіку та його двом синам 29-ти та 40-ка років. Обидва "Фольксвагена" вогонь знищив повністю, а ось "Опель" вигорів частково. Причиною пожежі називають занесення стороннього джерела, адже поліцейські з місця події вилучили дві літрові пластикових пляшки із залишками паливно-мастильних матеріалів.

Данні жителі с. Карпилівки одні і з тих які подали звернення до сільської ради та райдержадміністрації, щоб їм зробили нормальну дорогу та вирішили питання з автобусом який возив би дітей до школи в с. Городок.

А тепер хронологія підпалів авто на території Городоцької сільської ради:

1 - 27.06.2015 - депутату сільської ради Валентині Чайці підпалили гараж.

2 - 23.02.2016 - Віктору Чимерику спалили авто.

3 - 27.10.2016 - підпал автомобілів в Карпилівці.


Можливо поліції потрібно звузити коло пошуків та пошукати в Городоцькій сільській раді?

898
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...