Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

І знову святкуємо…

І знову святкуємо…

Тільки-тільки відпочили від чималої кількості релігійних свят, як наступають так звані «народні», придумані для розваг свята. 14 лютого – день закоханих, 23 лютого – день захисника Вітчизни, ну а 8-ме Березня – всенародне і давно любиме свято незалежно від віку і поділу на стать. Тому що вітають жінок, а святкують – всі.

Але все по-порядку. Спочатку відсвяткуємо день святого Валентина. Останнім часом воно стає дуже популярним в нашому середовищі. Ми, як ті мавпи, переймаємо для себе чиїсь традиції і починаємо призвичаювати їх для себе.

Ось декілька фактів святкування дня святого Валентина в різних країнах. Наприклад, італійці називають цей день «солодким» і обмінюються солодощами, поляки справді віддають данину святому Валентину, йдучи на прощу і приклоняються перед його чудодійною іконою з вірою в допомогу у сердечних справах. А от німці проводять Богослужіння за психічнохворих людей, покровителем яких вважають святого Валентина. Японія також вирізняється своїм підходом до святкування. Там відбувається навпаки – дівчата і жінки дарують в основному шоколад всій протилежній статі відповідно по рангу підпорядкованості – коханим, начальникам. Отож, як кажуть, де край, там і обичай. Але подарунки приємно отримувати, тож не скупіться!

777
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...