Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

«Золоті» сміттєвози: для чого комунальники Рівного розкидаються грошима?

«Золоті» сміттєвози: для чого комунальники Рівного розкидаються грошима?

Громадські активісти Рівного підозрюють у шахрайстві та розбазарюванні бюджетних коштів місцеве комунальне автотранспортне підприємство «КАТП-1728». Уже вдруге керівництво цієї комунальної структури проводить доволі сумнівний тендер на купівлю сміттєвоза і переплачує суттєві суми за машину, яку в Інтернеті в тієї ж самої компанії-постачальника можна придбати набагато дешевше!

Вперше діяльністю «КАТП-1728» журналісти та небайдужі до долі міста рівняни зацікавилися ще в листопаді 2014 року, коли на тендері, метою якого було придбання за бюджетні кошти сміттєвоза з функцією заднього завантаження, перемогла компанія «Альфатекс» із Кременчука. Тоді міськрада Рівного планувала витратити на сміттєвоз максимум 1,4 мільйона гривень і коли вдалося отримати внаслідок тендера більш вигідну пропозицію, заплативши з ПДВ лише 1,078 мільйона, це називали досягненням. Усе б добре, якби не знати, що це ж підприємство «Альфатекс» продає на інтернет-сайтах точно такий же сміттєвоз лише за 984 тисячі гривень! Ну, буває: може, не додивилися, помилилися, переплатили. Але потім «КАТП-1728» провело ще один тендер на закупівлю іншого сміттєвоза з аналогічним результатом: знову перемога «Альфатекса», готового поставити комунальникам машину за 1,147 мільйона гривень, тоді як в Інтернеті продає її за 999 500 гривень. Викликало підозри в активістів те, що в «Альфатекса» під час тендеру був лише один конкурент – також кременчуцьке підприємство «Мега-Інвест». Розслідування, проведене журналістами та активістами, з'ясувало, що ця загадкова компанія частенько бере участь у тендерах разом з «Альфатексом», завжди пропонуючи трохи більшу вартість, а в Інтернеті немає жодного оголошення про продаж сміттєвозів від «Мега-Інвесту». Це дало підстави стверджувати, що маємо справу з шахрайством та підставною компанією. Активісти закликають правоохоронців та Антимонопольний комітет вивчити обставини обох тендерів. Міський бюджет Рівного втратив на купівлі двох сміттєвозів 241 500 гривень. Для порівняння: на соціальну допомогу сім'ям, дітям і молоді в бюджеті міста закладено тільки 46 300 гривень, а на капітальні ремонти житла – 100 тисяч гривень.

774
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...