Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Зрадофілія як спосіб мислення: змінюйтесь, бо програємо

Зрадофілія як спосіб мислення: змінюйтесь, бо програємо

Життя, звісно, складна штука. Справедливості для всіх і кожного, без винятків, в ньому годі чекати, хоча прагнути такої справедливості все ж необхідно. Це стимулює розвиток суспільства у правильному напрямку. Та іноді прагнення до ідеалу у українців виливається в досить руйнівну поведінку – зрадофілію.

Останнім часом адептів такої поведінки можна зустріти повсюди: у соцмережах, в коментарях до будь-яких новин та навіть на зустрічах старих друзів. Зрадофіла видно одразу. Неважливо, що робить нова влада. Важливо, що робить вона це неправильно. Нова поліція? Нам це непотрібно, старі кадри платять великі взятки та масово повертаються на свої ж посади! Перейменування вулиць згідно політики декомунізації? Зрада! Це змусить людей стояти в чергах на зміну документів на майно та прописку! В Україні епідемія грипу? Зрада! Держава не опікується людьми!

Зрадофіл читає новини та блоги, цілеспрямовано вишукуючи негатив. У цьому йому дуже добре допомагають тексти та автори, які відверто намагаються розхитати суспільство, спричинити третій Майдан. Коли ж виявляється, що за українським псевдо ховається журналіст з Росії (як це сталося зі Степаном Мазурою), адепт зрадофілії знайде нове джерело для підтвердження своєї позиції. І буде продовжувати свою справу.

Змінюйтесь, пані та панове, бо таким чином легко програти інформаційну війну. А слідом за нею – і все інше. Досить розповсюджувати фейкові новини, які не мають жодного стосунку до реального стану речей! Натомість спробуйте змінити свій спосіб мислення, вишукуючи позитивні зміни. Тому що вони дійсно є. А ще краще – робіть усе необхідне, щоб змінювати країну. Власноруч. Найперше завдання критики – не лише вказування на помилки, а й пропозиція кращого варіанту.

Звісно, досить просто написати «Зрада!» та в черговий раз сповнитися ненавистю до будь-кого, кто займається реальними справами, поки ви гнівно відписуєте коментарі у соцмережі. Та чи конструктивна така позиція? Чи дає вона щось державі? Та навіть вам, адепти зрадофілії? Бджоли шукають місце, де можуть зробити мед. Мухам подобається дещо інше. Досить. Змінюйтесь, бо програємо!

738
RSS
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Загрузка...