Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У житті все зовсім не так, як насправді

У житті все зовсім не так, як насправді

Англійський король Річард Левове Серце був високим, сильним чоловіком. Він дуже пишався своєю силою і любив показувати людям, як сильний він був.

Одного разу, коли він проїжджав на коні по сільській місцевості, його кінь загубив підкову, на щастя, він знаходився неподалік від села і незабаром був знайдений коваль.

«Дай мені хорошу підкову», - сказав Річард чоловікові.

Підкову дали. Річард взяв її в руки і розламав надвоє.

«Ця підкова не дуже хороша, - сказав він, - дай мені кращу». Коваль не сказав ні слова дав йому іншу підкову, але і її Річард розламав. Коваль дав третю підкову. На цей раз Річард був задоволений і наказав ковалеві підкувати свого коня.

Після того, як робота була зроблена, Річард запропонував чоловікові монету. Коваль взяв монету між пальців і розламав її надвоє. Тепер настала черга Річарда дивуватися. Він дістав з кишені монету більшого розміру і простягнув її ковалю. Чоловік розламав і її, кажучи: «Ця монета не дуже хороша, дай мені трохи кращу».

Річард посміхнувся і дав йому палицею по голові.

Ось така от повчальна історія).

750
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...