Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Сонячні колектори: гаряча вода кожного дня

Сонячні колектори: гаряча вода кожного дня
Гаряча вода – звичне комунальне благо, яке багато українців навіть у двадцять першому сторіччі отримують недостатньо регулярно. Усі ми добре знаємо, як цікаво працює система опалення та підігріву води в Україні – лише під час холодного сезону гаряча вода з-під крану перетворюється у правило, а не у виключення. Усе стає ще складніше, коли мова йде про окремий котедж – особливо, якщо він розташований за межами міста. Це дійсно велика проблема, яка заразом перетворює звичні речі в побутову незручність.
 
Вихід з положення, звісно, є і виглядати він може дуже по різному. Хтось обирає встановлення газового котла (або ж того, що працює на твердому паливі). Хтось – встановлює бойлер та налаштовує підігрів води за допомогою електрики. Інші обирають більш сучасні технології та замовляють сонячні колектори. Ця технологія уже досить давно застосовується по усьому світу і Україна зовсім не виключення. Як видно з терміну, це обладнання для підігріву води використовує екологічно чисту енергію сонця – і робить це ефективно. Високий коефіцієнт корисної дії дозволяє ефективно підігрівати воду для усіх мешканців житла – навіть якщо обсяг використання доволі великий.
 
До того ж, ціна сонячного колектора дозволяє зручно облаштовувати будь-які помешкання, забезпечуючи сучасний рівень комфорту. Невелика ціна, можливість індивідуального проектування системи підігріву води, встановлення командою професійних майстрів – усе це ви знайдете на сторінках тематичного інтернет-магазину «Правильне електроживлення». Завітайте, щоб переконатись у цьому особисто!
1842
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...