Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

копту

розумієш? коли відпадає бажання слухати музику. Коли відпадає бажання її чути і відчувати. Це так тупо і важко водночас ,коли не отримуєш задоволення, а кожного нового дня сидиш і усвідомлюєш, що, буквально, через якийсь нещасний місця розпочнеться нове життя? Хрін його би забрав. Яке нове? я на нього так надіюсь.

куди ти зникнеш, чувак? тебе ж більше ніколи не буде. Якби я (я кожного вечора про це думаю ,коли сиджу і тупо щось жую на своїх сходах) могла зупиняти час, то фак, я б забрала у своє безчасся тебе. Ти чуєш? ТЕБЕ. Бо ти ти ти мені шалено необхідний був вчора і сьогордні і завтра. Я хочу просто говорити. коли ти припиниш отако робити, або( коли, вбіса, я нарешті прокинусь від цього дебільного сну) просто зникнеш чи зявишся?)

Розумієш, коли відпадає бажання чути музику, відпадає бажання слухати. Воно зникає і розвіюється, як ранковий туман. Теплий кофій і якийсь неприємний смак у роті, може, варто нарешті почистити зуби і переступити через тебе, якчерез поріг, об який я завжди зачіплююсь, але падати ніколи не вдавалось. Чувак, це крик мого серця. От тільки не впевнена насправді, чи воно досі має голос.

2254
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...