Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Як би Ви стали головою сільської ради

Городок

Уявіть собі що завтра ви стали головою Городоцької сільської ради. Щоб Ви змінили, побудували, полагодили, замінили б в селі.

P. S. Тільки не пишіть що зразу б грошей собі трохи вкрали, бо то й так понятно).

3184
RSS
15:25
Поїхав би у відпустку на Канари))
ну, це майже те саме, шо вкрасти трохи грошей)
Комментарий удален
15:32
Тут же запитують, що ти змінив би в селі, а не в своєму особистому житті. :-)
15:35
В селі змінилося б ставлення до мене… зразу захотілося б мене закопати живцем))
15:37
:-) Тоді, може, краще назавжди втікти за кордон, вкравши грошей? Тому що відпустка зазвичай занадто швидко закінчується.
15:40
ТА ні! Я не покину свого села! Треба ж показуватися на очі своїм Шановним виборцям)
15:42
будеш їздить на «волзі»…
15:47
Ага, «волга»… сидіння з шкіри свиноматок і від яких потягує холодком))) і возив би мене здоровий, жирний, небритий, бухий дядько)))

Та реально, можан було б скосити з них пристойно пеньонзів. На кожній вулиці є такий «підприємець». І стало б тоді Рівне пригородом ГОРОДКА!!! ахаха
Блін, а я реально створив тему, а шось не можу придумать шоб зробив в першу чергу, мабуть звільнивби всіх старих шкап з сільради набрав би «нову команду», а потім би пішла жара штормив би всіх підприємців які займаються незаконною діяльністю, а ті гроші шо відних отримував би в кладав в інфраструктуру, з Городка можна зробити «цукерку» і всі хотіли б тут жить))))
15:47
Саня, а зеків і майбутніх міліціонерів так само ганяв би на Суботніки??
Так ганяв би ще частіше, а не тільки перед тим як хтось приїхати має, і плюс кожне підприємство заставляв би займатися благоустроєм прилеглих до них територій, а потім найкращого нагороджував би якось грамотою та своєю прихильністю)))
15:49
А я би відродив КОЛГОСП)))
15:51
Можна і не колгосп, а просто створити сільськогосподарське підприємство і найняти всіх бажаючих місцевих жителів на роботу. Інша справа: чи буде воно прибутковим?
15:51
Ні, тільки КОЛГОСП! А я би давав гарантію, шо моя продукція Без ГМО. і писав би… " зуб даю, Без ГМО". Відбою від покупців не було б.
Колгосп фігня вже було, нам би сюди якось німецького фермера щоб налагодив тут виробництво, і всім добре було б, людям робота, сільраді податки, німцю прибуток.
15:54
давай я на пару днів стану фермером німецьким) налагожу у вас там виробництво
15:54
я б поставивби в Городку 300 метрового стовба… і щоб всі думали нах він там стоїть :)
15:58
:-))) І говорили: «Ага! Це за наші гроші платників податків усіляку дурню будують! Ні, щоб щось нормальне звести! Стовпи ставлять».
16:07
а бачив серію саус парк «лесница в небо»?)
16:09
прокласти би дороги… нормалні))))
16:09
Треба поселити в Городку якогось багатого депутата. Йому буде погано їздити на роботу і він швидко збудує гарні дороги. :-)
17:10
Оце я гнав 4 роки тому))))))) «під столом»

Крок 1. Почну з молоді! Любі друзі, та їм нічим зайнятися в цьому Городку!!! Одне «Намисто» й те, для обраних. Тупо бухають і на компах в доту шпіляються. Потрібно якісь гуртки організувать. Актив, ініціатива, спорт! Вони ж майбутнє країни, в тому числі, і нашого Городка. (сам вже старпьор, іскопаєме, 23р від нароження маю)
Крок 2. Чистка вулиць від цих заборів білих( я думаю, ви розумієте про що я)! І взагалі, Городок просто треба привести до ладу, а потім підтримувати його чистоту. А не тільки перед Пасхою побєлка бордюр і згрібання тон землі обабіч доріг силами зеків. Нє, ну це просто бІмба!
Крок 3. У нас дуже багато пенсіонерів, яким реально ніхто не допомагає. Колись чув таке, шо дільничий має допомагати таким людям… ну як вам сказати. Дільничого я сам не бачу, а дільниця закрита від самого початку. Яка допомога? Так що, уповноважені з цих питань повинні бути!
Крок 4. Освітлення вулиць. Зараз воно тупо вибіркове. 50% ліхтарів взагалі не працюють. Коли дивишся на Обарів… аж серце крається за наш Городок. Там всі вулички освітлені. Абсолютно! А в нас сестра голови сел.ради прям під воротами має ліхтаря в той час, як є вулиці без натяків на освітлення. А як ходити по тому болоті без елементарного освітлення????
Крок 5. Спалити той «гендель» і зробити з цього свято для всього села. Я думаю, видовище буде ще те!
А далі на місці вже вирішу що далі робити.
п.с. вислухаю кожного. Прийму побажання, а якщо будуть незадоволені мною піду у відставку.
05:25
Незадоволені будуть завжди, а тому відставка то не вихід. Просто всім незадоволеним потрібно вміти довести свою позицію і все буде гаразд.
валя чайка
21:12
Як би я стала головою, то організувала б за допомогою Саши Варнави і односельчан повністю відкриту і прозору роботу сільської ради…
21:17
В клубі «за недорого» можна облаштувати гарний атлетичний зал.
21:19
А не «показовий», як зараз є. Купити 2-3 штанги, невеличкий набір гантелів. турнік. брусья, зварити силову раму і стійки з лавочками для жиму. І городчани будуть самими моцними.
21:22
Дав би Бог тільки перемогу і мир… А то, відчуваю, коли кацапи підуть у наступ — не до виборів буде…
Загрузка...