Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Думки вслух

Думки вслух

Сьогодні побував на стравку, йдуть останні приговуння до святкування Дня молоді, такого ще в нас не було, я просто в захваті від того як люди разом можуть зробити щось хороше і дуже красиве, коли пліч опліч працють люди різного віку, але всі почуваться щасливими, кожен хочу бути корисним.

Люди відчули те що вони "сила" яка може зробити будь-що. Наш ставок стане окрасою нашого села, я так думаю скоро весілля туди будуть їздити фотографуватись).

Але головне це те як спільна справа об'єднує людей, від цього найбільша насолода, наприклад ми всі сусіди всі як би один одного знаємо, але спілкування мало, а там на ставку коли всі разом щось роблять, спілкують, обговорють різні теми це чудово, від цього радіє душа, коли слухаєш людей і в усіх якісь нові ідеї, а давайте зробимо те, а давайте ще те, потрібно щось люди несуть хто доску, хто квіти, хто якусь декоративну штуку.

Виходить все просто супер.

Але як завжди є маленький мінус, я не хочу тут писати про місцеву владу про те як вона "допомагає", (мені сьогодні розповіли що мене згадували в сільській раді, приємно що цей сайт і моя діяльність мозолить очі головисі, Леся Олексіївна я буду ще більше писати, щоб вам було що почитати).

По селі було розклеєно оголошення про те що відбудеться святкування дня молоді на ставку які поплічниками, а нас на Морозівці навіть депутатами були зірвані, а на їх місці наклеєні нові "від сільської ради", от я не розумію, провидить сільська рада день молоді, нехай собі проводить, ніхто ж не проти хтось йде туди, хтось йде на ставок, навіщо так протидіяти нашому святкуванні, зривати оголошення як це ми людей до чогось поганого закликаємо.

Одумайтемь, ви вже не при януковичі, а методи ті ж.

Слава Україні!!!

807
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...