Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Всім плювати на екологію.

Всім плювати на екологію.

Дорогі односельчани, мені поки в нашому селі відома тільки одна людина яка дійсно переживає за довкілля за наше село, та намагається щось змінити.

Ось приклад боротьби з владою за наші права, а саме за право на екологічну безпеку.

Згідно з Законом громадянин України має право на: безпечне для життя і здоров'я навколишнє природне середовище; об'єднання в громадські природоохоронні формування; одержання в установленому порядку повної та достовірної екологічної інформації тощо. У ст. 50 Конституції України записано:

Аналогічні формулювання пояснюються тим, що дане право — одне з головних прав людини. Цьому Праву відповідає обов'язок держави забезпечувати здійснення санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на поліпшення та оздоровлення навколишнього природного середовища.

Але реалії нашого сьогодення такі, що нам самим плювати на наше довкілля, а владі тим більше.

Чимерик В.В. зібрав факти порушень законодавства в екологічній сфері (несанкціоновані сміттєзвалища ) та надіслав запит в державну екологічну інспекцію в рівненській області. Зафіксовані порушення можна переглянути в альбомі ганьби Городка

Ось копія відповіді:

Данне звернення було подане 24.12.13, коли ще не було снігу, фото зроблені напередодні, екологічна інспекція дочекалась коли все сміття закидає снігом та виїхала на місце 23.01.14, і в своїй відповіді написала, що через наявність снігового покриву не змогла провести ретельне обстеження.

Наша вельми шановна екологічна інспекція в особі начальника П. Колодича, дала припис, щоб ви розуміли припис, для нашої сільської влади то як "мертвому припарка", думаєте щось виконано з цього припису чи хтось перевіряв його виконання.

Я не виню тільки владу, я показую її халатне та безвідповідальне ставлення, а також те що вони роблять з нас дурнів, бо ми самі пасивні, невже тілольки одній люди ні в Городку не подобається те що навкруги села смітники, решту все влаштовує???

Люди не перетворюйте власне село в великий смітник.

986
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...