Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Звернення до голови обл. ради стосовно ситуації з розподілом земельних ділянок в с. Городок

Звернення до голови обл. ради стосовно ситуації з розподілом земельних ділянок в с. Городок

Суть звернення, 27.02.14 відбувся мітинг під стінами сільської ради, люди вимагали надати списки всіх кому були вже видані земельні ділянки починаючи 1991 року. На що депутати відповіли що ці списки будуть надані найближчим часом. Але тут місцева влада спробувала знову обманути людей, 09.03.2014 депутатами нашвидкоруч були проведені так звані "збори" на вулицях з жителями, про ці збори ніхто зазделегідь не попереджав і не зрозуміло взагалі що на них обговорювали, але це все намагаються подати, як громадську ініціативу самих людей. Після так званих зборів стало зрозуміло, що влада намагається будь-що роздати ту землю яка залишилась, потрібним людям. Чимериком В. В. було написане звернення під яким підписалося більше 40 людей (видно на копії звернення), і це звернення було відправлено голові обласної ради Кирилову.

Після цих дій людям які підписались під цим звернення почали звонити з сільради та запрошували прийти, дехто свідомий відмовився, а тим що погодились відразу пообіцяли видати земельні ділянки тільки б вони відкликали свої підписи, декого навіть лякали прокуратурою. От так діє наша місцева влада, яка будь-що намагається приховати свої оборудки з землею. Ось копія заяви з підписами мешканців села.

1645
RSS
09:55
а відповідь якась була?
Нічого Кирилов недопоміг, а нас це тайна під 7 замками, але вже написані запити і наша сільська рада я впевненний скроко все таки надасть інформацію про людей яким видані земельні ділянки і я думаю там будуть цікаві прізвища, може хоч тоді місцеві люди зрозуміють, що їх дурять та як на них наживаються.
Загрузка...