Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чому с. Проців може, а с. Городок ні?

Чому с. Проців може, а с. Городок ні?

Випадково в інтернеті натрапив на статтю, про село Проців що в Київській області населення села майже  в два рази менше ніж в Городоку всього 1000 жителів, але це село називають "Євро селом", через те що місцева сільська голова Любов Чешко, грамотно організувала діяльність села та людей на благо громади, ось тут повний текст статті рекомендую прочитати: http://www.ridneselo.com/node/11690

Поради від Любові Чешко:


– Ніколи не обманюй людей: краще чесно скажи, що не виходить. За весь час я жодного разу не обманула людину, не плела інтриг, тому совість моя чиста.

– Щодня роби щось корисне, намагайся прикрасити цю землю. Якщо я цього не зробила – почуваюся хворою.

– Обов’язково прощай тих, хто образив, і вибачайся першим, якщо винен. Буває, йду ввечері – скажу через тин: «Маш, я там неправа була, ти вибач мені», – і спати легше. Кінь навіть на чотирьох спотикається, а ми на двох.

– Правильно розподіляй обов’язки: хтось відповідає за одне, інший за друге. Це стосується і роботи, і родини.

– У робочий час – тільки на робочому місці. Коли керівник вдень закриває двері на ключ та йде на город – його треба позбавлятися, селяни самі винні, що таких тримають. Приймальним має бути весь тиждень, а не окремі години. Якщо людина повинна вистоювати чергу заради одного підпису – ганьба!

– Добивайся, щоб твої накази поважали, інакше не буде авторитету.

– Переймай все добре та цікаве, що є навкруги. Наприклад, у Білій Церкві я колись побачила в парку картину, викладену кольоровими камінцями. Тепер така сама є перед сільрадою. Фотографую все навкруги, а потім втілюю у життя.


Задумайтесь чому Городок не такий як Проців, чому у нас не може бути так як в тому селі?

1478
RSS
17:10
а от чому, там просто немає такого чуйного і людяного керівництва як у нас))))))))
14:34
аби було б таке чуйне керівнитство, то робилося б таке саме як і в нас в селі*(
Вчора по ICTV був сюжет про жінок у владі і знову згадали це село там ця жіночка Любов Чешко уже 36 років при владі, але там розказали як вони обміняли 11 га землі на сучасний садок і село там просто цвіте у нас ЧМО, а не ЛО уже 25 років при владі, а садка так і нема і земля у нас мабуть дорожча ні ж там, мені як простому мешканцю треба нормальна інфраструктура, чистота та порядок от що треба від місцевої влади і цього нічого немає.
Загрузка...