Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Фото звіт від Сергія Поліщука (заступника с.г.) як сільська рада збирала допомогу на АТО

Городок

Фото звіт від Сергія Поліщука (заступника с.г.) як сільська рада збирала допомогу на АТО

Сьогодні отримав лист від Сергія Поліщука з фотозвітом як вони збирали допомогу на АТО, це реакцію на новину про те як депутат Городоцької сільської ради зривав об'яви волонтерів, та вішав свої

Ось зміст листа:

А це,Сашко, я " краду" сало у солдат . Саш, Ти впевнений,що твій родич правий?(не знаю чим я йому насолив) .Він орудує твоїми руками, а моє терпіння не вічне...

Відразу відповідаю Сергію, тут а не по пошті:

1. Особисто я Вас не звинувачував в тому що Ви вкрали сало, те що пишуть люди в коментарях до новин це їх особисті думки.

2. В мене, на жаль, немає родичів які займаються громадською діяльністю.

3. Своїми руками я орудую сам), а Ваші слова: " моє терпіння не вічне..." - я розцінюю як погрози в мою сторону з боку держслужбовця.

Підсумую: Дай Бог, щоб вся зібрана допомога попала в потрібні руки, допомогу можна збирати всі і чим більше тим краще, адже вона дійсно потрібна, але стає смішно коли одні перешкоджають іншим і бігають наввипередки.

Про сало, я вірю, що пан Сергій не крав сала, він забезпечена людина і може себе прокормити.

2750
RSS
ХУТІН ПУЙЛО
16:27
Пане Сергій за сало і гроші які Ви не вкрали говорила волонтер Софія Фонду РУЕВІТ де ви здали все зібране на АТО. Ане якісь там родичі Сашка. Що Ви зробили з грошима зібраними на АТО? Та із скринькою фонду? Яка сума зібраного? В присутності кого ви відкривали опломбовану скриньку фонду? Де підтвердження? На рахунок сала не знаю але вийшло смішно, ЗАСТУПНИК СІЛЬРАДИ ПОЦУПИВ САЛО.
16:41
Ніхто нічого ні в кого не вкрав. Просто неприємно, коли цинічно спекулюють на святій справі доброчинності заради голосів електорату. Ще недавно Майдан називали збіговиськом бомжів, а сьогодні кажуть, що ледь не вони його влаштували.Пристосуванці. Зі збором допомоги вийшло велике позорище.Хай тоді Сергій пояснить, чому зривали об'яви і допомогу забирали «з-під носа» організаторів? Яка шляхетна у цьому була мета? Хто за пів-року війни заважав Сільраді збирати допомогу до цього часу?! Усім зрозуміло, що вирішили просто «перехопити» ініціативу через заздрість і бажання підсунути свиню. Ницо, панове!
патріот
19:03
Дуже мудро та правильно написано.
16:57
Я не лякаю, а лише констатую тенденцію: Третій Майдан не збиратиметься у Києві і не танцюватиме, а вже відразу почне з фінального дійства, і невеликими групами вночі вирушить до «хатинок» казнокрадів. Тому, подумайте хоча б про самозбереження і якось заспокойтеся вже.Вам там «на хмаринках» не відчутні радикальні настрої тих, кого ви оббираєте. Чернь перероджується на козаків.
патріот
17:05
Пан сергій все виправдовується що я нікому нічого не зробив та не насолив, а мене так погано описують. Цілком з Сергійом згідний, ви дійсно нічого не зробили для людей, добре ви робите тільки для себе, родичів та таким як сам. Прокоментуйте Сергію відео де люди розказують як сільрада збирала допомогу для АТО.
17:36
+2
… ну і, «господарникам» з сільради треба не про САЛО звітуватися перед виборцями, а спростувати(документально), чи підтвердити оприлюднені документи про земельні наділи. Чому «фотозвіти» не надаєте з дійсно резонансних публікацій? Ані слова. Тільки передають про ваші погрози «застрелити», «вбити» і «закопати» тих, хто «викопав» документи про вас.
Про господарників, я все ношу таку ідею давайте тут (на цьому сайті) всі разом зберемо та перечислимо всі проблеми господарські які є в нашій сільській раді на данний момент обговоримо їх, кожен щось своє знає, але не так загально, типу треба дороги поремонтувати, а конкретно, де яку дорогу скільки метрів, якщо нинішня влада нічого не зробить то для нової буде план
І ще так не в тему, в однокласника є з Городка дуже багато дядь та тьоть які там постять свої фотки, відкритки і т. д., але чому їх немає тут їм не цікаво що відбувається в їх селі, вони не хочуть змін, їх все влаштовує, а то в нас тут не діалог, а монолог між декількома людьми, але все починається з маленького.
19:54
А саме тепер почалися дуже цікаві для односельчан публікації, і народ, повірте. скоро проглядатиме цей сайт щодня. Ну а головні фігуранти скандалу(самі продвинуті з них), думаю, днями тут висять, заходячи з різних ІР і брудно вголос лаються.
Сергій
22:46
По-моєму це ви про себе…
валя чайка
17:13
Сергій Васильович звертаюся до Вас, як до заступника голови: хто заважає владі організувати на постійній основі збір допомоги армії??? Я особисто і моя сімя на постійній основі збираємо допомогу армії.Я спілкувалася з головами сільських рад, які організували пункти прийому допомоги для армії при сільрадах на постійній основі.А чому це неможливо зробити в нашій сільраді??? Бо як на мене так це зайвий клопіт, чи я помиляюся???
Загрузка...