Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Представники влади в інтернеті, або як адміністратор сайту gorodok.rv.ua вночі отримує листи

Представники влади в інтернеті, або як адміністратор сайту gorodok.rv.ua вночі отримує листи

Прокинувшись морозного недільного ранку, та як завжди по звичці перевірив пошту, був здивований за ніч отримав аж 4 листи від Серігія Поліщука, заступника голови Городоцької сільської ради:


На початку весни я вже переписувався з цим службовцем (він надав деяку інформацію), особисто з ним не знайомий.

отож давайте все по порядку:

1. Лист в 0:20, в листі фото того як фарбували міст та текст:

Сашко! Це ті,Як Ви їх назвали, "Алкоголіки" красять міст. Дай БОГ їм здоров"я!

- Особисто я нікого "алкоголіками" не називав, та на основі фото розмістив новину.

2. Лист в 0:37, в листі фото як збирали допомогу представники сільської ради, та текст:

А це,Сашко, я " краду" сало у солдат . Саш, Ти впевнений,що твій родич правий?(не знаю чим я йому насолив) .Він орудує твоїми руками, а моє терпіння не вічне...

- Я створив запис та прокоментував цей лист тут.

3. Лист в 0:40, в листі текст:

Вибач, Сашко, але я був про Тебе кращої думки!

- Вибачаю, я про Вас також, більше не маю що додати.

4. Лист в 0:47, самий цікавий, чим ближче до ночі, тим страшніше, текст:


За натяк - ДЯКУЮ !!!фото так для роздумів.не подумай нічого поганого!У тебе є мій номер телефону......

-Який натяк? те що в мене родичі в Німеччині?, чи що я власник інформаційної агенції ERVE.UA?, чи я німецьктй шпигун-диверсант?

-Вашого номера телефону в мене немає і я Вас ще з весни запрошую до відкритого спілкування на сайті а не по телефону.

-Про фото, роздумав і вражений ви знає що сайт gorodok.rv.ua в Німеччині, так він фізично там, це зроблено для того щоб ніхто навіть і не подумав його закрити з німцями за землю не домовитись). Я також цей лист сприймаю як погрозу з Вашого боку.

І в мене є одне фото, але без натяків:

Це мета дані фотографій які ви мені скинули, з їх слідує що у Вас доволі дорогий телефон IPhone5S (ринкова вартість 10000-11000 тис. грн), тому я вірю що сало Ви не крали.

Підсумую: пане Сергій запрошую Вас до спілкування на сайті gorodok.rv.ua, без погроз.

5011
RSS
патріот
17:55
Знову получили по пиц. Цікаво що буде далі.
Сергій
23:50
Не культурно!
патріот
18:17
Доречі в коменті про те як красять міст слово алкоголіки немає. Читайте уважніше Сергію. Ви уже переходите грань. Не зірвіться не робіть необміркованих кроків. Вам ще на голову сільради балатуватись. Телефон у Вас класний на зарплату купили? (ДРУЗЗЯ ПАДАРИЛИ). Чому Ви не хочете працювати з патріотами Ви ж нормальний чоловік, киньте те кубло корупції і вам люди пробачать.
Сергій
23:42
Я куплю скоро собі 6-й цей Вам подарую(тільки зареєструйтесь, щоб знав кому)
19:05
Думаю, ці листи писалися «під газом». Так сказать — после обильных возлияний…
От я чесно також так відразу подумав
19:15
патріот
20:05
Був трішки під шафе. Заре мабуть голову чухає.
Сергій
23:44
Ні в якому разі. хоча мені 43 і я повнолітній
18:42
щоб теке писати напевно щось курнути потрібно — це як варіант)
19:21
… коли ВЖЕ дуже крутий, але ЩЕ взмозі втрапити пальцем у клавішу. :)
19:27
А якщо серйозно, то сумно стає, коли дорослий грамотний дядько лякає молодь, а не вчить їх мудрості і чеснотам. Напевне, до цього треба «дожитися»…
патріот
19:58
Сергій себе поводить як загнане кошеня в куток. Вони ніколи не могли навіть у страшному сні уявити що все потихеньку вилізе на верх, і люди дізнаються про їхні трудові дні. Наші можнократи ніяк не можуть усвідомити що вони є слуги народу ане навпаки. Народ їх вибрав щоб вони служили нам вірою та правдою, ми їм надали цю владу ми її і заберемо.
Сергій
21:18
Привіт «Пісатєлі»! З салом розібрались.Тепер щодо телефона, Я 10 років займався бізнесом, декларації про мої доходи зберігаються в податковій, я можу собі дозволити і 6-й айфон,(заздріть мовчки).
2- Я ніколи нікому не погрожував, не погрожую і не збираюсь погрожувати тим більше вбивати, калічити і т.д (можливо у Вас манія переслідування)зверніться до лікаря…
3- якщо Ви хочете спілкуватись, то майте сміливість зареєструватись під своїм іменем, а то може сидить один як Ви назвали «самий продвинутий» і строчить всяку біліберду під різними ніками. Я бачу скільки молодих людей зареєстровано на сайті, але їм це не цікаво, чомусь тільки один з них «патріот».
4-Дякую, що включили мене до списку можливих кандидатів на голову.Тепер людям стане зрозуміло для чого Ви розв'язали цю інформаційну війну.( буду закінчувати, бо вже пізно, знову скажете, що під шафе, або десь в моїх словах побачите погрози...)
21:25
П'ятим пунктом згадайте план наділів земельних ділянок, який тут оприлюднено.І все стане на свої місця. Це- фальшивка?
Сергій
21:37
Обовязково згадаю, тільки коли замість (priest) побачу з ким я розмовляю.
Хочу добавити, що вмене дуже поширене українське прізвище, але це не означає, що вони всі моя родина.
21:48
У Вас є можливість пояснити це своїм виборцям, але ви, чомусь, вперто цього уникаєте. І прокоментувати й інші погектарні діляночки. Хоча — син за Маму не відповідає…
Цим коментом, ви підтвердили інформацію яка наведена тут, так сказати підсвідомо, самі того не розуміючи
Сергій
22:36
Саш, я знаю напам'ять весь список поквартально,і там є багато Поліщуків, але це не означає, що це мої родичі, хоча як я сказав раніше і мої родичі мають такі ж самі права як і Ваші!!!.. Сашко, діалог почнеться тоді, як тільки на сайті будуть спілкуватися зареєстрованні особи.Якби я знав точно з ким я спілкуюсь, я б вказав би де внього ділянка, вказав би за скільки він її продав і купив машину «ОПЕЛЬ ОМЕГА». і інших
О то ви все таки володієте даними в кого які ділянки і ким продані, виложіть список всіх хто отримав ділянки хоч з 2010-2014 рік думаю людям буде цікаво. Але ви такого ніколи не зробите.
Сергій
23:18
Так я володію такою інформацією.Я й сам купив декілька ділянок.Але це право цих громадян, ніхто їм не може заборонити продавати свої ділянки, а мені ніхто не може заборонити купувати
Так дайте список кому виділили, я також придбаю, а то бачте я не володію інформацією, не знаю до кого звертатись, а Ви в курсі.
23:25
План, розміщений на цьому сайті, вказує на тих, хто ОТРИМАВ БЕЗКОШТОВНО ділянки після розподілу, а не тих, хто згодом купив. Ось у чому сіль.
Сергій
23:54
Нажаль Ви неправі, точніше не зовсім праві
Ви уже справжній держслужбовець, сходу вмієте відповідати двозначно, давайте будемо конкретними, є список тих хто отримав земельні ділянки Ви або це спростовуєте, або підтверджуєте
Сергій
00:13
Звісно ні Це підпадає під статтю про збір і росповсюдження інформації без згоди на те власника, захист персональних даних і т.д.
Тоді це зловживання з Вашого боку
Якби я знав точно з ким я спілкуюсь, я б вказав би де внього ділянка, вказав би за скільки він її продав і купив машину «ОПЕЛЬ ОМЕГА»

Подвійні стандарти??? Вкажіть про всіх і про того хто продав і купив Опель і про СІМ'Ю.
Сергій
00:23
Знову комплімент (Ви уже справжній держслужбовець), дякую! У Вас тут не тільки гряззю ллють, а ще й хвалять це вже добре…
Сергій
00:26
Я не можу викладати інформацію, яка містить персональні дані.Не маю права
00:34
Неправда. Інформація про те, КОМУ і скільки сільрада своїм рішенням виділила землі не є конфіденційною. Конфіденційність наступає, коли землю вже приватизовано. Це — дві великі різниці. Тим більше, що ви побачили оприлюднений план, і не ви його підняли «нагора».
16:34
на скільки відомо, рішення які приймаються на сесіях сільської ради не є конфеденційною інформацією.
а про захист персональних даних, Вас не просять серію паспорта і номер ідентифікаційного коду в придачу з банківським рахунком, а призвіще імя побатькові, не є конфіденційною інформацією:)
патріот
21:37
Я дійсно патріот, ави шановний кандидат відповіді надайте про землю як ділили, кінобутку БТІ, гроші на АТО, аневи лапшу вішаєте про дикларацію, та айфон 6. Вам я кажу схаменіця а Ви себе все більше дискріменуєте, навіщо? Молоді зареєстрованої бргрїато, мені теж цікаво чому вони не приймають ніякої участі в своєму майбутньому. А на рахунок своєї реєстрації все з годом. Для Вас це буде великий сюрприз.
Сергій
22:22
По-моєму ви нервуєте, бо допускаєте механічні помилки, чи може ви теж під шафе?..
22:40
Ну, на відміну від мене, ви допускаєте не механічні помилки: «по-моєму» — завжди виокремлюється пунктуативно; не «під шАфе», але «під-шОфе», або вже «подшофе», як вживали російські письменники-класики.
Сергій
23:22
Боже, які Ви сердиті! Як говорять «письменники-класики» :" человеку свойственно ошибаться".Давйте будемо називати речі своїми іменами-«випивший»
23:26
Які «механічні помилки»?
Сергій
23:56
(виокремлюється)(бргрїато)( аневи) та інші
14:51
«виокремити» — є таке слово в українській мові. Інші тут наведені ви взяли зі своєї голови, а не з мого тексту.
Сергій
21:40
Хоча і члени моєї родини мають такі ж самі права, згідно конституції України, як і члени сім'ї «ппатріота» і «priestа»і інших…
В мене тоді до вас питання, що означав Ваш останні лист з прінскріном на якому вказана IP адреса сайта???
Сергій
21:52
З Тобою, Саш, приємно розмовляти, але це все тільки в персональній розмові віч-навіч і про натяк і про ІР…
21:50
+1
Чомусь ці права до членів вашої родини застосовуються у повній мірі, а до інших сімей-ні.
Сергій
22:46
Наприклад?
Сергій
22:02
" патріот", яку скриньку АТО ви маєте на увазі? Ми з Анатолієм Климчуком збирали продукти харчування в с. Понебель, а якщо хтось давав гроші, ми заносили персонально в список, поіменно в спеціально надруковані бланки.фото списку можу надати завтра він у мене в сейфі на роботі.а ніякої скриньки у нас не було.(Кожен судить в міру своєї розпущеності) Як це прислів'я підходить до вас«патріот».Все ви в курсі справи і про відкати і про корупцію де ви проходили цю школу???
22:17
+1
Ну ви просто талановито «затираєте» теми. Як працівник Сільради і людина компетентна, ви могли б дієво відстояти честь мундиру. Наприклад, починаючи по списку :" Ткачук Анатолій Серафимович, якому виділили 0.96га, насправді одноіменно-однопобатькові-однофамілець того, про кого ви подумали. Насправді. він живе далеко звідси.І взагалі, йому дали аж гектар. тому що їх аж двадцять таких чоловік. І всі — абсолютні тезки. Тому цих двадцятьох ми, для зручності, записали як одну особу". Ось так і вся недовіра і підозра враз зникла б.
Сергій
22:44
Напишіть і Ви заяву на виділення землі для ОСГ, в цьому масиві її вистачає, я впевнений депутати і Вам виділять
Сергій
22:15
Щодо БТІ. Треба молитися, щоб у нас на території реєструвалось якомога більше організацій і підприємств. Це все надходження до місцевого бюджету. Тільки людина яка нічого не тямить може в цьому вбачати кримінал.Якби ПАТ «Азот» зареєструвався у нас, а не в м.Рівне ми вже давно побудували б і дитсадок і школу і міст.Гроші за оренду йдуть на рахунок с/р, а не готівкою в карман. У нашого «патріота» паталогічна манія до корупції, або в нього особисті рахунки зі мною і з головою-Олесею Олексіївною.І він в такий спосіб, залучивши прогресивну молодь(це Ти Сашко) зводить свої рахунки.
22:21
А яка вигода для БТІ викидати на вітер гроші за оренду будки? Вони просто так вирішили допомогти сільраді?
22:29
Невже БТІ, реєструючись у Городку, платитиме менше податків та ін, ніж у Рівному? І це так вигідно, що ще й доплачує за оренду буди?
Сергій
22:40
Оренда в Ріне дешевша?
22:45
А ви дійсно вірите, що вони саме у тій орендованій буді працюють, а не на Білякова?
Сергій
00:05
Хто Вам сказав, що оренда складає 100000грн.? плюньте в очі йому. це відрахування з працівників. Мені здається, що вам байдуже що писати, аби тільки обі… ти.Це ваша головна ціль на вашому шляху дор влади.
А скільки складає оренда, якщо це надходження в місцевий бюджет це немає бути тайною?
Та будка то комунальна власність — власність громади.
Сергій
00:29
Завтра з'ясую в головного бухгалтера і відповім.
патріот
00:31
Сергію не сердіться просто викладіть усю інформацію якою цікавляться люди і все. А не ви якось все вивертаєтесь. Якщо тут написана не правда, то ви маєте документи які покажуть що ми брешемо. А якщо ні то ви брихун і злодій. І все стана на свої місця.
В мене таке враження, що Сергій думає, що він спілкується з пенсіонерами з 7 класами освіти, не клейте дурня, я Вам не вірю, ви самі скинули мені свої податкові декларації ось, в 2009 році 309 тис. грн. доходу, а потім Ви пішли працювати в с.р., а бізнес як Ви сказали подарували другу))))))))) — оце мене вбило, ви філантроп у нас, ну навіть як би хотів Вам вірити то після цього не можу, перестань думати, що хтось в таке повірить, країна міняється давайте будемо чесними перед собою, та перед людьми, хоча може десь і є винятки, але не в нас, або доведіть ділом що Ви не такий і ми всі тут помиляємось.
23:01
Це дійсно смішно. В Городку кожна людина знає, по скільки ділянок понабиралися депутати.
Сергій
23:38
На рахунок декларацій не зрозумів? Що ти хотів цим сказати?
Сергій
00:01
1-Дякую за комплімент «філантроп»- Дослівний переклад свідчить, що філантроп — людина, яка любить людей. Проте термін придбав дещо інше значення. Філантропом називають людину, що займається благодійною діяльністю в допомогу нужденним.
22:55
А можна так, щоб сидіти усім колективом БТІ на трьох поверхах на Білякова безкоштовно, тому що платять за оренду будки в Городку?
Сергій
22:58
Якщо організація зареєстрована в певному місці, то податки з заробітної плати працівників цієї організації поступають за місцем реєстрації організації, чим більше працівників -тим більші податки.Якщо Ви нарахували з БТІ 100000грн., уявіть скільки було б з «АЗОТУ».
23:08
А яка ВИГОДА для БТІ перечисляти кошти в Городок? При цьому ще й платити оренду за кінобудку? За які послуги така милість?
Сергій
23:07
Будемо далі спілкуватись, чи ні. Бо вже пізно.(для вас пізно)я лягаю спати після опівночі.Якщо маєте сміливість зареєструватись-давайте. Тоді й обговоримо всі проблеми, всі за і проти… А анонімно обливати гряззю людей це як мінімум принизливо!!!
Сергій ви також зареєструйтесь, буде вам на пошту зразу повідомлення падати якщо хтось на Ваш комент відпише, а то не всі зрозуміють що за Сергій, чи хтось інший ще від Вас напише.
23:19
Зрештою, по усіх цих «слизьких» питаннях у сільради ПРОСЯТЬ лише прозорості. Вже давним-давно можна було б усе пояснити людям, і питання самі відпали б.Але агресія і замовчування породжують підозру. До цього всього усі ті джипи, хати в родинах держслужбовців і пенсіонерів і тд…
Сергій
23:24
Я був зареєстрований, це Ти мене викинув.
))) я нікого не викидав, ось на головній сторінці написано,
Сайт оновлено УРА!!! — всі існуючі користувачі збережені, для того щоб зайти на сайт, якщо Ви раніше вже були зареестровані в логін введіть свій e-mail, а пароль ilovegorodok — рекомендуємо його відразу змінити.
Сергій
23:29
Пардон! не бачив. А я бувало подумав, що тобі стидно, щоб такий корупціонер і злодій як я був членом Твого сайту.
Сайт відкритий для всіх, я завжди сюди всіх запрошую, хочу налагодити діалог та щось змінити в своєму селі, у нас в країні нажаль, діє презумція невиновності.
23:42
Особисто на мене Ви, Сергію, справляєте враження позитивної людини. Думаю, Вам випало за віком і посадою «віддуватися» за інших. Вас «втягли» у СІМ'Ю, трішки «замазали» вигодами, і вже звідти Вам так просто вийти не дадуть. Але друзів у вас там немає, і при потребі вас дуже легко зрадять. Такий там прайд хижий.
Сергій
23:35
А може це Ти сам за всіх пишеш?
Мені приємно що Ви так високо оцінюєте мій IQ, але це не я, це голос народу.
Сергій
00:06
не називай себе так:)
патріот
00:23
Саня на перетягуй на себе одіяло:-) :-) :-)
00:06
+1
Ні, за мене Сашко точно не пише. І я не те що «Опеля» — й скутера не маю. Живу скромно, чужого й державного не беру і не маю бажання цього робити.Землі мені вистачить (прошу виділити згодом):2,5м х 1,5м Х 2,0м. Не хочу бути Головою і мені байдуже, яка совісна людина ним стане. Дещо експресивний, що не робить мені честі.
Сергій
00:32
Дуже приємно, тоді кого, чи чого Ви боїтесь?, чому не пишете відкрито?
Сергій
23:48
Я теж дякую вам за оцінені мої таланти вище за всіх «самий продвінутий»
23:51
Це дійсно так. Без сарказму. Вряд чи бабусі і мами в сільраді освоїли інтернет.
23:58
Ого, скільки ми сьогодні награфоманили!!!
патріот
23:59
+1
Вибачаюсь що непідтримав розмови але прочитав усе і за помилки, розумієте Сергію я пишу тут і працюю над новим матеріалом про нашу раду тому і таке виходить. Дуже богато надходить інформації, потрібно все перевірити, щоб люди могли ознайомитися із правдою. Доречі я навіть потроху думав що це Ви нам допомагаєте томущо інформація надходила із кмпютера сільради через інтернет смс на мобільний,, все із смс іпочалося. То це Ви? Якщо так то Ви бетмен.
Сергій
00:34
Бетмен це комплімент? чи ні?, бо я вже запутавсь.
00:38
+1
Бетмен — це той, хто круче за Покемона і Жінку-Кішку.Це комплімент.
Сергій
00:45
тоді зновУ дякую!
))), в дома мабуть є експерт;)
патріот
00:45
Бетмен це людина яка допомагає. І про нього ніхто не знає. То це Ви?
Сергій
00:37
+1
Ми як далі так будемо строчить, то Твій сайт, Сашко, по рейтингу переплюне «контакти»,.
Сергій
00:38
Мабуть більше 70 коментарів ще не було ніколи в Тебе
Коменти, коментами, головне результат, от коли він буде думаю коментів буде ще більше.
патріот
00:46
Всім дякую іду спати.
Сергій
00:48
Ну все пока, реєструйтесь, тоді будемо спілкуватись мій моб.:0981275308
Бувайте здорові
00:56
Істину і правду треба відстоювати ПОЛЮБЕ.Я лише боюся, щоб шукачі справедливості не робили це через заздрість чи особисту неприязнь. Тому що все піде димом. Я ж хочу жити в Державі, в якій навіть натяк на життя «не по доходам» породжує скандал. Папєрєднікі стільки нахлюпали мутної водиці на комунальні і державні «хлібні» сектори, що народу прийдеться просто силою відкривати сейфи. Процес — НЄОБРАТІМ. Якщо ВР не зніме секретні грифи, то буде біда. Але з жахом підозрюю, що біда почнеться спочатку на місцях. Це буде бєспрєдєл, і винні у ньому будуть наші держслужбовці.
01:04
Файно цим людям було з Януковичем. Але Батя «покрутив педалі» в Ростов, і діти осиротіли.Нема вже ЗАШЧИТИ…
За що стояв майдан, за европейський вибір, мені довелось побувати в Європі, і пан Сергії по виду своєї попередньої діяльності мінімум в Польщу їздив, так в мене до нього питання чому там села процвітають, їдеш через село око любується, а в нашій відносно багатій сільській раді такий безлад, ВИ наводите косметичний порядок тільки перед якоюсь подією, виборами, чому Вам плювати на село, чого наприклад не зробити свій Понебель взірцевим селом, з інфраструктурою, зі всіма удобствами для людей, а всі тільки думають про власне збагачення.
01:20
Сьогодні Ірена Карпа сказала, що януковичі сидять у кожному ЖЕКу. З цих людей вже толку не буде(як керівників).Регулярне злодійство притупляє совість.
Адвокат
10:19
Хоча і члени моєї родини мають такі ж самі права, згідно конституції України, як і члени сім'ї «ппатріота» і «priestа»і інших… (Це пише Сергій)
Сергію для чого Вашій мамі ділянка кадастровий номер 5624683300:06:032:0106. Вона буде будуватися? Вона давно на пенсії. А таких підставних родичів тут достатньо, та неповнолітніх дітей, яким також надавалися ділянки.Я маю достатньо інформації що допомогти цим людям розгадати земельні кросворди, схеми, оборудки. я з вами працювала та працюю. Зараз мова іде тільки про масив біля луцького кільця, а таких масивів достатньо, і скрізь фігурують родичі влади та сама влада. Чекайте назабаром холодного душу. Хай Вас Бог береже.
патріот
21:50
Сергію це правда?
22:10
А Сірожі СІМ'Я не довіряє. Його все ще «годують» байками, що він буде майбутнім Головою (не знаю, правда, чи він вірить сам у це), а готують «на старт» Бориса Ковбасніка. Проковтне Сірожа це пасивно, чи викине тихенько згодом трішки компромату?
патріот
22:53
Сергія використовують як цопа відбувайла а він навіть цього не усвідомлює. Пожують та виплюнуть. А він таки непоганий хлопець, шкода.
хутін пуйло
23:07
Чорніше чорної землі Блукають люди, повсихали Сади зелені, погнили Біленькі хати, повалялись, Стави бур’яном поросли. Село неначе погоріло, Неначе люде подуріли, Німі на панщину ідуть І діточок своїх ведуть!.. Люди не усвідомлюють що вони до Бориса як на панщину ідуть. Бог з ними. Держава довела що до панів ходими, роботу просимо,: щоб дітей нагодувати. Вертаються часи Шевченка. І ми це все подолаємо.
валя чайка
17:51
Сергій зробив теж багато для людей, ті ж пригнані ним автомобілі і сплачені податки за ці автомобілі дозволили сільській раді нарешті за 23 роки побудувати хоч якісь дороги з асфальтним покриттям.А ще велику допомогу в цьому питанні надали підприємці Юрій Дикий та Анатолій Калашніков.Можливо ще хтось з підприємців допомагав і я незнаю прізвищ, то наперед перепрошую.
валя чайка
18:05
Шкода, що за 23 роки в нашому селі так і не збудували дитячого садочка, а ні нового ФАПУ,і моста не збудовано. Дуже шкода зруйнованого млина, зруйнованої маленької школи.Лікарня(стаціонар)яка пустує і вкрадену медапаратуру з лікарні, яку так і незнайшли. На рахунок дитячого садка, то вже точно не памятаю в якому це було році, але була така програма, якщо місцева влада виконає здається 20-30 відсотків робіт самостійно, то решту грошей на добудову таких обєктів давали міжнародні організації, але по незрозумілих мені причинах до цього часу, влада не скористалася цією пропозицією.
Загрузка...