Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Матеріальна допомога за 2012-2013-2014 роки яка виплачувалась для сільського голови Ткачук О. О.

РІВНЕ-КОНТРОЛЬ

За 2012 рік - 21 816 грн.

За 2013 рік - 12 937 грн.

За 2014 рік - 13 045 грн.

Кожен зробить власні висновки з цієї інформації, але коли в нас депутати в верховній раді не гребують мат. допомогою, то що вже казати про місцевий рівень, бідні люди їм треба допомога.

2117
RSS
Мені найбільше подобається це «враховуючи пропозиції депутатів сільської ради» ))))), а враховуючи пропозиції мешканців сільради по фактичній оцінці роботи голови сільської ради — так слабо?
патріот
23:49
Цікаво чи самі депутати знають що вони давали такі пропозиції на матеріальну допомогу для голови.
патріот
18:38
В селах є повно людей та дітей, яким дійсно потрібна ця допомога, в основному на лікування. А наша головиха не погребувала цими грошима. Зовсім сором загубила, так ніби бідує. Заре сергій буде писати та виправдовуватись, скільки вони матеріальної допомоги всім дають. Та факт є фактом. Мало того що крадуть, то щей собі матеріально допомагають!
патріот
20:50
Цікаво чи Сергій отримував матеріальну допомогу? Щось мені здається що так.
квіточка
21:05
вони в нас самі бідні
квіточка
00:08
от і сплачуй податки до місцевого бюджету.
А чому ніхто не звернув уваги на це «Щодо надання рішень сільської ради з 2006 року по даний час про виділення земельних ділянок Колесник Ользі Анатоліївні та Ткачуку Анатолію Серафимовичу сільська рада повідомляє, що запит потребує пошуку інформації серед значної кількості даних», але ж пан Сергій Поліщук тут казав що знає на пам'ять кому виділялись земельні ділянки в масиві біля Луцького кільця
15:25
Ото люди валяють дурника.Ніби їх запитали про виділення ділянки якомусь там нікому не відомому Джону Леннону.
Десь тут уже Сергій згадував що Серафимовичу видали майже гектар під ведення СГ (в районі Луцького кільця) прямо біля траси, біля в'їзду в житловий масив, то я от так собі думаю, навіщо тоді Олексіївні матеріальна допомога якщо чоловік фермер, на гектарі насадять бульби та й будуть родичам та заможним людям які там ділянки мають продавати, нормально піднімуться.
15:42
+1
Трактори "Інфініті" та «Міцубіші» вже придбали. Скоро будуть горати і садити бараболю. А «Москвич» поставлять на п'єдестал, бо з нього весь успіх і почався.
15:30
+1
Треба роздрукувати кілька сотень аркушів А4 з планом цих наділів землі. а на іншому боці трошки пояснити. Усе це — по файликам, і розкинути людям по дворам чи поштовим ящикам. Хай читають. Мало в кого є інтернет і доступ до інформації. Села повинні знати своїх героїв. І дописати адресу цього сайту.
15:47
+1
Ні, в поштові скриньки не треба кидати — витягнуть. Краще за хвірточку кинути. Тоді Катя Нємтур точно не дістане.
патріот
18:07
Сижу читаю і вмираю зосміху ))))))
17:04
от читаю коментарі, майже ті самі люди, питання одне де Сергій?
патріот
23:01
Сергій покищо придумує чесну брехню щоб якомога більше виглядало натурально.
Комментарий удален
Bandera
20:14
Мені як людині не з Городка дуже цікаво стосовно поділу землі на території школи, де побудований будинок! Їдучи через село дуже смішна і плачевна картина.
квіточка
23:07
прийде час і вся брехня вилізе їм боком.Хотілося щоб до виборів наші люди прозріли
Олег
19:18
оооо… давно не заходив а тут щей таке вилізло. «За сумлінну працю» ахаха) А інші в селі що виходить, пасочки з піску все життя ліплять?))
Загрузка...