Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Достойні кандидати на посаду Голови Городоцької сільської ради (2015 рік)

Городок

Достойні кандидати на посаду Голови Городоцької сільської ради (2015 рік)

Хоча до місцевих виборів ще приблизно пів року, але нам потрібно уже думати над тим хто очолить нашу сільську раду, щоб зробити правильний вибір, та надати владні повноваження достойній та чесній людині, давай разом обговорювати можливі кандидатури. Запрошую в коменти всіх бажаючих висловити власну думку та запропонувати можливу кандидатуру.

9485
RSS
Ванюшка
13:30
Перто Вівчар, Валентина Чайка
x
00:28
о даааа…
Ванюшка
21:18
ЩЩось не бачу активності! Ось так і вибори пройдуть! Можливо, в Городку ще не всі знають про цю сторінку ?! Треба швидше людей проінформувати, а то пізно буде!!!
Інформуйте в своїх колах спілкування, я де міг там вже проінформував.
Хочу внести одну поправку, не пропонуйте нинішніх депутатів, та тих людей які зараз працюють в сільській раді, а то я от не вірю що Чайка Валентина стала тут такою чесною та хорошою, вони всі там вже прогнили тою корупцією і беззаконням.
Ванюшка
20:55
Саша! Не треба на Валю Чайку так наїзджати! Ти її зовсім не знаєш! А в тебе яка пропозиція? Адже ти сам городчанин.
Я ні на кого не наїзджаю, а кажу так як є!!! Тут хтось все вірно розписав, а від себе додам.
Стосовно того кого я підтримую на виборах, я скажу тоді коли буде відома дата виборів та список кандидатів. Якщо кандидати дадуть згоду проведемо з ними інтерв'ю, де задамо не зручні питання як про землю так і про те чим займалась людина останні роки, щоб люди знали. Всі ми грішні і як добре копнути на будь-кого можна знайти чорні справи, тому якщо люди покається щиро все розкаже її простять та підтримають.

А Валі Чайки так не знаю, але я знаю що вона депутат Городоцької сільської ради яка мовчала всі роки, а тут встала на сторону добра, нехай переконає діями конкретними, а не загальними фразами, тоді я можливо зміню свою думку.
Ванюшка
11:08
Саша! Валя не мовчала! Вона багато зробила для Городка. Але більше не могла, тому що ти сам знаєш, як можна було говорити, коли тобі місцева влада рота закриває. Але вона умнічка! Вона не допустить корупції, яке вже тягнеться на протязі багатьох років. Ця людина ріже правду в очі! Я нею пишаюсь. Якщо хочеш, поговоримо по телефону. Дай номер, і я скажу, хто я. Мамі Раї привіт!!!
Я по телефону ні з ким не говорю, тільки тут! Говорить правду Бог їй в поміч просто Ви говорите, що вона так багато зробила то надайте мені конкретні ФАКТИ, а то тільки хвалите і загальні фрази говорите, тих людей що конкретно щось зробили я знаю, але вашої фаворитки там немає(. (Будуть факти я з радістю про це напишу, якщо захочете.)
Оцими розповідями, Ви мені нагадуєте Поліщука Сергія, який мені також хотів довести що він просто «одуванчик» і що такий добрий, що хоч до дупи прикладай, декларації мені свої податкові скидав, але не переконав).
Я дуже хочу вірити, що Валентина Чайка порядна людина яка зрозуміла, що треба бути чесною до всіх та яка бажає змін в своєму рідному селі.
Мамі привіт передам, але мої рідних прошу сюди не вплутувати!

валя чайка
14:50
Саша, я звертаюся ще раз до тебе: Я за 24 роки жодного разу не подавала свою кандидатуру на голову сільської ради(хоча мене просили люди, щоб я подавала на голову).Я 2 скликання депутат,і я не мовчала 2 скликання, а працювала.Мені є з чим прозвітуватися за всю зроблену роботу.І якщо ти прочитав мої звернення до тебе, то я думала, що ти хоча б зателефонуєш і поцікавишся хоча б чимсь напряму, а ти пишеш і нічим не цікавишся.Чому ти особисто жодного разу не прийшов на сесію і не поцікавився, що робиться на засіданнях??? Я не збираюся йти на голову і вже написала свою мотивацію, а якщо ти маєш про мене таку погану думку і пишеш нічого не знаючи про мене та мої справи, то мені з тобою не подорозі. Саша ще для тебе інформація: я 11,5 років оформляла документи на свій бізнес, пройшла без взяток купу перепон, мій бізнес після приходу в депутати утискали(Є НАВІТЬ ВІДЕОДОКАЗИ І ФОТО), моїх дітей позвільняли з роботи,і як я зайшла на сайт і зараз читаю цю брехню, та коментарі людей, які пишуть під псевдонімами ---то я тебе дуже прошу, обговорюйте і пишіть за достойних людей і кандидатів, а мене залиште будь ласка в спокої. Землі я не набралася,і за життя нічого і ні в кого невкрала, ні мої діти ні моя родина.На посадах небула,і живу з чесно зароблених грошей кровю і потом, мною, моїм чоловіком, моїми дітьми, які теж всі тяжко працюють, не займають посад і не сидять у владних кабінетах. Ще звертаюся до всіх: хто має докази, що я набралася і накралася землі, чи ще будь чого ---прошу викласти ці докази в інтернет і не під псевдонімами. Ще раз наголошую, що я на піарюся ,і непретендую на жодну посаду в сільській раді… Нехай прийдуть чесніші і зроблять, хоча б те, що зробила я для людей.
Никто не виноват во всем, каждый виноват в чем-то своем, во всем виноваты все
— цитата з фільму Левіафан.

Валентина, ми тут спілкуємось та обговорюємо і кожна людина має право на свою думку, моя думка така Ваша інша і ми не зобов'язані тут один одному щось доводити.

квіточка
14:21
Чайка вчасно одумалась
Хутін пуйло
15:38
Це точно, але я б її на таку посаду не пропонував би, заступником так.

А Вівчар вже все показав коли був директором школи, з однією Гербич не справився зїли, а у селі таких гербичів повно.
Ванюшка
15:49
Тоді давайте свої пропозиції, бо точно буде як не Немтур з Меткова (до речі, тоже родич головихи), або Борис.
Ванюшка
15:51
Я чув, що Чемерик хоче бути головою Сільради. Нічого про нього поганого сказати не можу, але вже вік не молодий. Хочеться когось молодшого.
Хутін пуйло
16:09
Чемерик занатто емоційний та пенсіонер. Потрібно толерантного чоловіка. Чемерик непоганий чоловік він це кодло розкрутив, але ні.
Його функція нагляд та контроль за діями влади, а також благоустрій села, як би йому дали можливість та хоч трошки засобів він з нашого села зробив би цукерочку, надіюсь при новій владі ми зможемо це організувати.
16:20
Спочатку про кандидатури від СІМ"Ї.На кожні вибори Мама стогне, що вже не піде, бо: 1.Слаба ;2.Усі виборці -невдячні свині 3.ГОла і боса через малу зарплату. Це для того, щоб свита і попихачі переконували її, що вона здоровіша за усіх. і світ без неї — завалиться. І судячи з недавніх енергійних порхань у камуфляжі, на полюванні за волонтерською допомогою, вона ще — О-ГО-ГО!!! Тому, швидше за усе. піде сама. А може, все ж відчула, що банально усім надоїла. І коли не піде, то перестануть під неї копати(тюремні університети якось бабці не хочеться студіювати..).Тоді, треба Приємника. Говорили про С.Поліщука, але останнім часом щось надто почала нахвалювати свого брата Борю. Тим більше, що той має вже електоральний капітал, оскільки пройшов у райраду. Зроблять трішки клаптиків доріг за держрахунок, а все припишуть Борису. Пообіцяють золоті гори у разі обрання. Підшаманять на виборах…
патріот
16:28
Більше всього так і планується, але люди повинні знати звідки у нього такі статки, систруня постаралась. Сімя в будь якому випадку не повинна пройти до влади, тому що буде ще гірше. Прикриють усе награбоване, а що не добрали роздируть між собою як шакали.
19:46
Достойних багато, і найкращою кандидатурою була б людина, яку усі знають совісною і привітною.Але люди бояться когось «підсидіти» і цим — образити. Все ж (якщо про Чимерика і Чайку)людям холерики не дуже імпонують. Революціонерів побоюються, та й далеко не завжди добрий революціонер стає добрим господарем… Але, все ж по факту, опозиціонерами -кандидатами є ці двоє. Хто з них йтиме — не важливо (для мене, принаймні), але я боюся, щоб між ними не почалося суперництво, бо усе знову «посиплеться». Хай усі опозиціонери домовляються, хто на Голову, і кого просити в депутати. Хоч хай монетку підкидають.
валя чайка
17:27
Шановний дописувач, я не буду ні з ким кидати монетку по одній єдиній причині.Це не гра в наперстки, а це долі людей,і бути головою-це величезний тягар і величезна відповідальність.А найгірше те, що всім недогодиш і не будеш добрим-невийде.А поганою я просто невмію бути, жорсткою і вимогливою так, а поганою ні.Люди люблять владу тільки ту, яка вміє гарно говорити, а нічого не робити.А якщо це до прикладу, я стала б головою і мені нічого не вдалося б зробити з тих чи інших причин, я б незмогла б спокійно жити і ходити поміж людей і дивитися людям в очі.
Ну я наскільки знаю Чимерик не буде висувати свою кандидатуру, а Чайка буде. Я мало знаю людей з Городка тому й створив таку тему, люди перестань боятися і висловлюйте свою думку, пропонуйте, а то знову буде те саме що є. ЗАРАЗ НЕ МОЖНА БУТИ ОСТОРОНЬ ПОДІЙ ЯКІ ВІДБУВАЮТЬСЯ

патріот
19:10
Сашко кліп прямо в крапку СУПЕР.
валя чайка
14:11
Сердечно вітаю всіх користувачів та односельчан з Новим Роком та Різдвом Христовим!!! Зичу всім людського щастя, міцного здоровя, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч, здійснення мрій, безліч приємних вражень, щасливих та яскравих подій!!! Нехай у ваших домівках панує взаєморозуміння та любов!!! Бажаю всім щоб завжди панував мир на нашій Богом даній землі-рідній Україні!!! Христос народився-Славімо Його!!!
валя чайка
15:06
Шановні односельчани-я готова в любий момент прозвітувати перед вами!!!
валя чайка
15:13
Шановні дописувачі-я всім завжди казала і заявляю зараз: головою сільської ради має бути молода людина, а допомогти і порадити новому молодому голові я завжди готова, якщо це мені дозволить та довірить громада.Сердечно дякую шановним виборцям за довіру!!!
валя чайка
15:54
Саша Варнава звертаюся до тебе-перш ніж судити людину та її дії(будь-яку без винятку)ти маєш пересвідчитися через будь які джерела правдивість інформації, яку ти подаєш.Саша це не претензія, а просто уточнення.Ми з тобою особисто незнайомі,і про мене, моє особисте життя, мою громадську діяльність знайомий тільки зі слів людей.Але люди, як ти знаєш бувають різні, всім догодить в селі неможливо,і ти, я впевнена, хто в нашому селі найбільше має часу, бажання і можливість, як складати так і розпускати плітки.мій моб.для спілкування 0673922089.
валя чайка
16:39
Саша, я перепрошую, бо допустила помилку в надрукуванні попереднього коментаря.А свме: всім догодить у селі неможливо,і ти, я впевнена знаєш, хто в нашому селі найбільше має часу, бажання і можливості, як складати так і розпускати плітки. Ще раз препрошую-це в мене вийшло: казніть нєльзя, поміловать.Одне пропущене слово скільки значить!!! Саша підкажи будь ласка, як видалять свої повідомлення, я дуже слабо в цьому орієнтуюся.Дякую і ще раз перепрошую.
валя чайка
23:15
В 2014 році я їздила на курси в інститут політичних технологій і взяла з собою регламент роботи Городоцької ради.Робили аналіз та обговорення нашого регламенту,і щож ви думаєте я почула зі зробленого аналізу нашого регламенту.З нашого регламенту тільки посміялися,і сказали мені, що практично жоден пункт не відповідає один одному,і взагалі у чужих людей склалося таке враження, що я приїхала з іншої планети і цей регламент написаний інопланетянами.Як ви вважаєте: чи хоч хтось з депутатів читав цей регламент.Я приїхала і розмовляла з секретарем сільської ради на цю тему, на що отримала відповідь, що під час друку регламенту зїхали рядочки.Ну щож я повірила, бо ж буває, що техніка кульгає.А ще на курсах почула теж цікаву річ, що обраний депутат має набагато більше повноважень, як сільський голова і для мене це було велике здивування і разом з тим розчарування.Бо чесно признаюся я вже і незнаю, чи я депутат чи невідомо хто.
Ванюшка
21:02
Валя Чайка!!! З святами тебе! Дай бог щастя тобі і твоїй сімї! Я не даремно твою кандидатуру висунула! Адже за тебе 80% жителів с.Городок. Це за моїм особистим опитуванням. І не звертай уваги на негативні відгуки! Не все буває гладко. Завжди знайдеться хтось, кому не догодиш. Але це тимчасово! Будеш головою Сільської Ради і тоді люди побачать, що не помилились у своєму виборі! Удачі тобі! Всіх жителів вітаю з Новим Роком і Різдвом Христовим!!! Слава Україні! Героям Слава!!! ( твоя Ванюшка)
І ще не займайтесь наперед таким піаром, 80% відсотків), я так само можу написати що за мого собаку 95% це також за моїм особистим опитуванням))). Створимо розділ для піару там будемо піаритись, ок?
10:16
Ванюшка жжот)
До речі, як вже хтось казав на форумі, називайтесь своїми іменами.
валя чайка
18:48
Я Сергію весь час закликаю до відкритого спілкування.Більше немає ні від кого таких пропозицій.
Вірус
12:04
А чому не розглядають кандидатуру Олега Клічука порядна людина. Дуже багато робить для Української церкви, і не тільки. Із землею не замішаний. А Вля це такий собі відпрацьований матеріал, набралась як су-а блох землі, а тепер ще головою хоче стати, люди це смішно. Хочемо одну позбутися а другу таку саму просунути. Потрібна не заплямована людина в корупції. Перш за все Валентина надайте інформацію по землі вашої родини з часів головування цариці. Саша все вірно пише на все свій час, уже коли будуть кандидати тоді можна буде робити якісь висноки, провести аналіз їхнього чесного незаплямованого життя, і що вони зробили для свого села. Ане починають бігати перед виборами ковбасу та гречку роздавати.
16:09
точно-не піде…
Комментарий удален
Комментарий удален
СБУ
10:26
Повністю підтримуючи!
валя чайка
15:39
+1
Дам відповідь і вам на рахунок Олега Клічука. Я вам пишу відкрито без боязні, що на голову ми всі маємо обрати людину молоду та достойну, яка ніразу незаймала жодної посади.Не робіть помилок Майдану: на Майдані я пропонувала, що потрібно всіх старих (абсолютно всіх)прибрати від керівництва державою, а тепер мені кажуть, що я була права.Олег хороший чоловік, але були моменти, коли потрібно було голос в сільраді, то Олега або небуло, коли потрібно, або Олег опускав очі.Нехай пробачить мені Олег, але я пишу правду і моїм словам є підтвердження.Я не буду писати на форумі, яка була у нас розмова з Олегом, але він реально оцінює ситуацію, яка склалася і навколо нього і мене(це стосується і земельних питань,і бізнесу). Я не займаюся самопіаром,і ніколи цього неробила. Я знаю скільком людям я допомогла, я ніде не кричу про своє зроблене, не розписую на форумах і не маю звички себе афішувати.Я щаслива, що маю широке коло добрих знайомих(зауважте не друзів), з якими у мене тісні, гармонійні та дружні стосунки. Ще пане ВІРУС: гречку та ковбасу я ніколи не роздавала, а Ви якщо маєте докази моєї будь якої корупційної діяльності---вийдіть на люди,і не з пліток розкажіть всім і покажіть документи і докази.А зараз ви говорите плітки, а я чекаю сходу села і ваших доказів. Ще на останок: нашим людям в Україні потрібні керівники, які спочатку багато наобіцяють, нічого для людей не зроблять, обдеруть народ як липку, а потім ще й прикинуться жертвами попередньої влади. До слова: хто з Городка перебував стільки на Майдані, як моя сімя, хто з Городка, був на Майдані 20 — 21 лютого і спасав людей, хто з Городка від початку і до сьогоднішнього дня допомагає воїнам АТО ??? Я ніде і нікому не кричу і не піарюся своїм зробленим, хоча Олеся Олексіївна одного разу в сільській раді сказала мені в очі, що я їздила на Майдан попіаритися і наїстися, від чого у мене душевна біль непроходить, бо всіх хто їздив на Майдан вона вважає вискочками. Я особисто низько кланяюся і сердечно дякую від себе особисто і від воїнів всім людям за допомогу, яку вони надають для наших бійців, по першому моєму зверненні. Доречі-мій син та чоловік вже втретє вчора повезли допомогу на АТО і я не сиджу на форумах і нерозписую, що робить сімя ЧАЙКИ, щоб ви мої шановні анонімні та не анонімні дописувачі жили в мирі і спокої,і не роблю собі і родині піару.СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА ВАМ МОЇ ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ!!! СЛАВА НАЦІЇ!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! мій телефон для спілкування 0673922089.
Чемерик Юрій
16:08
Мій батько був на майдані не тільки в ті сташні дні але і всі інші. Доречі вчора його нагородили подякою за волонтерську діяльність від громадської організації ДОПОМОГА АРМІЇ РІВНЕ.
валя чайка
18:46
Олег може і не піде на голову, а піде його дружина-розумничка і красуня.
Анатолій Конопуд
16:14
Я був на початку весни на «ніякої сесії немає» по розподілу землі в Климянтово… НІ ОДИН ДЕПУТАТ не зупинив це… поки я сам упершись проти всіх не притормозив це діло і тоді вже підійшли (чере годину- півтори)люди до с/р. С/г і депутатами було обіцяно оприлюднити списки хто уже… Вуличний депутат потім комусь на вулиці сказав, що це КОНФІДЕНЦІЙНА інф, а с/г на моє зверненя через місяць сказала, що немає часу.А на дворі підійшли 4 типа з лівого сектору, заблокували моє авто і порозмовляли зі мною.так що поки темрява в цьому питанні.
валя чайка
15:53
Пане Анатолію-не дискредитуйте всіх депутатів в очах людей!!! Ви жодного разу не підтримали і не зверталися з пропозиціями в сільську раду,і не розповідайте байок людям.Памятаєте, як Ви з людьми прийшли в лютому до сільської ради,і що з того вийшло.Як тільки Ви присіли в кабінеті голови разом з депутатами обговорювати це земельне питання, то перший почали підтримувати все, що говорила голова.Я сиділа, слухала все, що Ви говорили і ушам своїм не вірила, що так може робити Анатолій Конопуд.Так що шановний пане Анатолію не пишіть дурниць. Мої пропозиції людям не подобаються, бо я пропонувала вилучити всю землю і поділити порівну, бо ті люди, які мають багато землі відповідно проти, а ті що мало, то бояться щоб не забрали і те.За оприлюднення списків вже давно всі говорять,і що??? Всі хочуть все знати, але чужими руками.Пане Анатолію я особисто Вас поважаю, але прошу не писати непідтверджених фактів.Влада боїться гласності.Багато людей чекають поки ЧИМЕРИК сам з усім впорається-а де ж ви шановна громадо???
Анатолій Конопуд
18:58
я за дорученням… побіг у с/р, щоб зупинити тихий розподіл землі. Зайшовши в кабінет, мені було повідомлено, що ніякої сесії немє І запропонували присісти.Згодом підїхали депутати і розпочалась сесія, Була внесена пропозиція негайно розділити землю в Климянтово.Я сидів і спостерігав за всіма.ПОВТОРЮЮ ЩЕ РАЗ НА ЦІЙ СТАДІЇ ВСІ ПОГОДЖУВАЛИСЬ(проти не було). Я попросив слово і висловив думку, що потрібно спочатку оприлюднити списки хто вже отримав(на моє здивування почалась дискусія)Виступав я 2-3 хв.Але 2 депутати (з опозиції!) настоювали розділити негайно, тому мені довелось ще раз наводити аргументи (багатодітні сімї-як приклад навів сімю Віктора з Курган), чорнобильців і тп.Потім мене почали розпитувати звідки я взнав про сесію, мов нікому не повідомлялось і як резюме вирішили, що я прибіг вибити собі ділянку( мені не дали і не дадуть, я і не переживаю, хоча в дворі уже живе 3 сімї). Через годину-півтори до с/р підійшли люди.Перед громадою було обіцяно оприлюднити списки.Через місяць я пішов в с/р за ними.Що було вже писав.Чому ви, підтримавши і пообіцявши перед людьми… не зробили цього до цих пір? А те що ви пані Валентино написали про мене, це на вашій совісті.Я не шукаю собі ворогів.Я за правду.Научимось жити по правді -буде інша Україна.
валя чайка
19:26
Але в той день дійсно сесії не було і розподіл пане Анатолію, а точніше попередній розгляд заяв вже йшов з позаминулої осені,і це було теж чергове засідання.Анатолію я пишу те, що бачила власними очима і чула сама особисто.Я не роблю ні з кого ворога, ти будь ласка перечитай мої коментарі уважно і не пиши поспішних висновків. Далі -я завжди і всюду заявляла,і не боюся це писати, що розподіл землі буде зроблено поближче до дати проведення місцевих виборів??? Я це озвучувала постійно!!!
Анатолій Конопуд
19:32
В чому я підтримував с/г???
Анатолій Конопуд
19:41
Я цю, це… чи як там ви називаєте, памятаю до дрібниць.Ввійшовши в кабіне, я попросив дозволу побути на сесії- відповідь уже писав(ніякої сесії немає).Оскільки було до 10 депутатів то я залишився і став збоку біля дверей.Мені запропонували сісти.За хв 15 підїхали ще депутати І с/г оголосила: кворум є, робим сесію.Питання стояло 1- розподіл землі.
Анатолій Конопуд
19:52
І ще по роботі с/р(по тій же землі) якось жалівся мені один чоловік: звернувя в с/р, щоб виділили ділянку під забудову.Відповідь: ще нічого не ясно.Каже через якийсь час знову звернувся -таж відповідь, а коли третій раз звернувся, то сказано було, що вже нічого немає.Як простій, маленькій людині це зробити.(там де немає світла там панує темрява).
валя чайка
00:02
Людям потрібно звертатися в письмовому вигляді,є певні норми та закони,і ви добре знаєте, якщо вам не дали вчасно відповіді ви далі можете спокійно звертатися по інстанціях.
валя чайка
00:03
Це коли таке було???
валя чайка
00:21
Пане Анатолію мені до болю знайомі пісні депутатів попередніх скликань, але чомусь прийшла Чайка і взялася за свій округ та з допомогою людей і влади, яку так всі дуже тільки критикують практично завершую робити те, що ніхто до мене з депутатів не зробив і не думав, як зробити, за які кошти і з ким.(Це я пишу тільки за себе і свій округ).А ще пане Анатолію, я побачила в чому мій успіх роботи, як депутата--на моєму окрузі живуть найкращі люди в ГОРОДКУ( перепрошую, всіх городоцьких людей )але пишу правду, бо вони мені повірили і у мене з людьми все вийшло.Низько кланяюся і сердечно дякую своїм виборцям, що повірили мені, підтримали мене і допомогли у всіх починаннях.А ще дякую владі та депутатам, які проголосували та підтримали мої звернення та прохання, завдяки цим рішенням вдалося багато чого зробити. СЕРДЕЧНО ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ПІДТРИМКУ!!!
валя чайка
00:23
Пане Анатолію у кожного своя правда.Мій моб 0673922089 подзвоніть, поспілкуємося.
Анатолій Конопуд
13:02
оце якраз тоді було про що ми говоримо зараз
Анатолій Конопуд
13:03
правда одна
Анатолій Конопуд
13:17
+1
так от якраз люди цього не знають, як потрібно діяти, а ви як депутати повинні їм допомогти(зробити зустріч з ними і просвітити, довести певну інф). У нас на вулиці наприклад такого не робиться, а люди чомусь до мене звертаються і я мушу їм пояснювати.Як на виборах стовби заклеєні, так і на них мають бути оголошення про розподіл землі і депутат має всім пояснити куди іти і що писати ,і що робити.Належним чином висвітлити це питання і тоді не буде такого як я уже писав (...3-й раз прийшов -уже немає).
валя чайка
20:47
Правда у кожного своя…
валя чайка
20:49
Так в чому моя вина, що ваша вулиця вибрала собі такого депутата? У вас є можливість його відкликати, а ви чекаєте, що хтось за вас це зробить.
Анатолій Конопуд
16:17
По «справєдлівому» розподілу землі між конфесіями на острові, не всі депутати- прихожани повели себе належним чином.
валя чайка
15:58
Пане Анатолію називайте в голос цих депутатів-не бійтеся називати речі своїми іменами,і тоді ЧАЙКИ, КЛІЧУКИ, ДУДІНИ, КОЗАЧКИ, БЕРЕСТИ, ПОЛЕВИКИ---тоді всі будуть знати, хто з цих людей був проти скандальної приватизації землі на острові, а хто тихенько посидів на сесії, або знав, що буде розглядатися це питання і просто на прийшов на сесію. Я закликаю всіх односельчан: приходьте на сесії сільської ради і ви все самі почуєте і побачите.
Анатолій Конопуд
19:10
в цому питанні я згідний.За моєю інформацією (вона може бути і недостовірною) Чайка, Полевік, Козачок і депутат постарше з Понебеля(забув прізвище) заступились за церку.За це вам подяка.Тільки 4, а де інші.Але щоб не було помилок вам краще це робити з перших вуст.
Анатолій Конопуд
16:18
на сесії
16:20
Клічук — настільки чесна і порядна людина. що навіть вам, ГОРОДЧАНАМ, було б за честь мати його ГОЛОВОЮ. Але він — не настільки зіпсований…
16:22
Він не має сил ділити між вами землю.
Анатолій Конопуд
18:00
між нами ділити не потрібно.Потрібно, маючи доступ до інф і буваючи на сесіях. зупинити надання по 2-3 і більше ділянок тим хто вже взяв.оце буде почесному, принципрво і патріотично.Для того і є депутат, оце має бути його позиція-відстоювання інтересів виборців. Я на цій сесії щось нікого не розгледів, а були такі, які кричали давайте ділити.
Анатолій Конопуд
20:42
і ще, якби депутати не сприяли цьому, в тч своєю пасивністю, мовчанням… то можливо і не було б того, що маємо.Там в Києві «беруть» і тут теж беруть.Яка різниця між ними?
Анатолій Конопуд
23:41
-1
і ще, чому депутати з інших сіл відстоювали нашу церкву, а наші…
10:45
Чому всі зациклились на землі. Вже нема що ділити. Золотий запас (під містом) вже давно роздано. Це я до того, що майбутній голова отримає більше проблем, ніж вигод. Нема що роздавати.
Анатолій Конопуд
12:19
мова не про землю, а про моральну сторону, про совість.Відомо, що людині положено по закону отримати земельну ділянку для своїх потреб(ділянку, а не ділянки).Відомо, що отримали по 2-3 ...(розписаних на себе, внучку і собаку жучку) і зараз ще хочеться напевне(тому і промовчали за церкву щоб не сердити с/г, бо як відомо це її ініціатива була так зробити).Як це називається? Хіба це не корупція тут уже в нас, а не в Києві, яку ми спостерігаємо по телевізору? Хто з депутатів зможе відмовитись від спокуси і зробити по чесному, по закону, показати приклад? Для чого ідуть в депутати, щоб нажитись, користуючись нагодою? А тоді весною, багатодітна мама біля с/р сказала, що їй відмовили, мов неположено(хоча по всій Україні положено).То собі по 2-3 ..., а таким неположено, оце слуги народу!
СБУ
10:29
Російська церква не має права на існування в українському селі!
Анатолій Конопуд
11:01
допоки народ не прозріє нажаль це буде. Тема церкви дуже делікатна(щоб не образити почуття людей, але тут потрібно розрізняти одне і друге- відділити), але якщо не розбиратись в цьому питанні, то так і залишиться все без змін.(буде московський вплив на частину України).
валя чайка
16:07
Незнаю хто Ви шановний дописувач, але скажу не в образу Олегові.Йому повезло в житті більше за що дякую ГОСПОДУ.У Олега законний бізнес, сплачені податки, а от Чайка це злодійка і зіпсована людина-так виходить з вашої писанини.Буде прикро, якщо почата людьми добра справа піде коту під хвіст.Бо наголошую, що головою має бути нова людина, молода людина, розумна і толерантна, а не людина-вашим і нашим. P.S. Прошу дуже оприлюднити списки отриманих земельних ділянок всіх депутатів.
валя чайка
16:18
Сергію добрий день.Люди зациклилися на одній землі.Я особисто незавидую голові, який прийде в село після виборів, бо я вже бачу, читаю і аналізую.Нашим людям недогодиш-скільки людей стільки думок.В українців багато проблем, але найголовніша-це моя хата скраю.Читаю коментарі і дивуюся написаному і питається, а що тепер ви хочете від голови і депутатів---ви ж самі дозволяли їм це робити з собою, чому не приходили на засідання коли ділили Луцьке кільце? А ще Сергію ці звинувачення в мій адрес, що я набралася на Луцькому кільці землі, Ви розумний молодий чоловік і Ви добре знаєте, що всі рішення були колективні, то що випливає, що я така потужна жінка, що маю вплив на всіх депутатів і голову??? Можу тільки собою погордитися-незнала, що володію загальним гіпнозом,і можу так вправно керувати масою людей.З повагою Чайка.
валя чайка
16:21
Всі церкви мають право на існування!!! БОГ ОДИН!!! ВСІ ми ХРИСТИЯНИ!!! І ваші заклики до повалення будь яких церков незаконні!!! Не розпалюйте ворожнечі між людьми-а дійте згідно БОЖИХ ЗАПОВІДЕЙ і тільки тоді наступить мир і достаток на нашій БОГОМ даній УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ!!!
Анатолій Конопуд
19:22
Ворожнечі непотрібно між людьми, але якщо не говорити (замовчувати) правду про ті несумісні з церквою речі, то будемо мати ще нетаке в Україні.
Анатолій Конопуд
20:03
тільки дививсь тсн -це жах що попи мп вичворяють (на похоронах загиблого воїна)!!!
Анатолій Конопуд
21:19
100%.Села мають знати своїх слуг з різних боків.
валя чайка
23:48
Пане Анатолію, а ти хоч раз цікався у людей -скільки людей отримало земельних ділянок по округах,і за скількох я особисто попросила, а виділили тому, що це були люди з інших округів і слава падала тому депутату, чий це був виборець.Я не чула, щоб хоча б один депутат на своєму окрузі сказав такій людині, що за тебе(виборця, який отримав ділянку) попросила Чайка.Та й мене це вже давно не цікавить, головне, що землю отримали наші виборці, а що люди зробили зі своєю землею, то це їхнє законне право.А ще я дуже мрію, що поки не розкрали всю землю в Україні-введуть такий закон, як в Польші.В Польші вся земля купується за гроші-там ніколи не було безкоштовної видачі.Ось чому там набагато менше процвітає корупція.А безкоштовну роздачу землі придумали комуністи для того, щоб втриматися біля влади подовше.Є люди в Городку де Шпанівський масив належава їхнім прадідам,і я була б не проти компенсації цим людям.Але люди не міняються, а час не повертається.
валя чайка
00:46
А може Анатолію ми почнемо гонити і мусульман з України,і баптистів,і пятидисятників,і Євангелістів,і католиків,і ще багато конфесій, які є на території УКРАЇНИ??? МИ всі люди і маємо жити на цій ЗЕМЛІ всі разом у мирі, достатку, взаєморозумінні, терпінні та дружбі, бути толерантними один до одного.Ось тоді ми будемо мати сильну державу!!!
валя чайка
00:48
Олег має сили, але він дуже добрий сімянин і він грамотно дбає про свою сімю,і робить тихенько свої справи.
12:58
Валентина, Ви мене з кимось зплутали) Я особисто Вам ніяких звинувачень про землю на Луцькому кільці не робив) Та й нікому іншому не збираюсь) Звинувачення хай роблять ті, кому це по службі положено)
Анатолій Конопуд
13:36
Я НАПИСАВ ПРО ПРОЗРІННЯ, А НЕ ПРО ГОНІННЯ.НЕ треба путати.А те що в мп в церквах зберігають зброю ясно для кого, ютили «русо турісто» весною, Почитають Кіріла, який тею ж весною привіз Гіркіна в Україну, відмовляються хоронити наших героїв і навпаки благословляють сепаратистів на війну ну і відомий Меморандум.Як зцим бути? Всі інші церкви і тіж мусульмани таким «спортом» не займаються.Тому НЕ ТРЕБА ПУТАТИ І ЗМІШУВАТИ ВСЕ І ВСІХ В КУЧУ, А ПОТРІБНО ВІДДІЛЯТИ ЗЕРНА ВІД ПОЛОВИ.
валя чайка
20:54
Сергій я писала для дописувача СБУ, а помилково чи по незнанню можливо, щось відправила Вам, то дуже перепрошую.Поганенько коли у мене немає часу навчитися працювати за компютером.
валя чайка
20:57
Сергій я написала в загальному, а не з притензії до тебе.Просто по прочитаних коментарях.
Комментарий удален
Патріот
16:34
Ну нарешті дійсно побачив потенсійного кандидата Олега Клічука. Булоб дуже добре бачити його головою порядний чесний. Головне не грається в політику, та не замішаний з бандою. Готовий підтримувати його.
валя чайка
18:43
І земель Олег не ділив??? І з бандою не сидів??? Щось ви пишете да не те!!!
Анатолій Конопуд
16:28
Комментарий удален
Комментарий удален
Анатолій Конопуд
16:29
чому на сесії по розподілу землі на острові промовчав?
16:32
Клічука Олега поважають усі!!! А всі інші можуть йому допомогти!!!
Комментарий удален
валя чайка
16:27
Для мене новина, що Олег виступив проти розподілу землі на острові. Поки мене не було в Україні першими виступили депутати КОЗАЧОК, ПОЛЕВИК та БЕРЕСТ, Я незнаю, хто Ви і які у Вас цілі, але у нас завжди поважають людей, які часто опускають очі вниз, а хто говорить правду, то тих зневажають.Не пишіть брехні, бо я вам докажу, що пишу правду по цьому питанню саме я, а не Ви.
валя чайка
18:18
Хто це ВАМ сказав, що Олега поважають всі??? Ви глибоко помиляєтеся написавши таке, бо ненародилася ще людина на землі, яку всі поважали б і любили. Ви напевно теж проводите передвиборчу агітацію??? Мені буде прикро, якщо Ви своєю писаниною зашкодите Олегу!!! Бо у Олега не так все гладко, як Вам ввижається і з бізнесом ,і з ще чимсь.Я надіюся, що Олег на мене не образиться за такі коментарі.А ще мені здається, що Олег хороша кандидатура для влади-він мені особисто подібний до Сергія Васильовича,і вашим і нашим,і так зійде.Це пишу без образ і підвоху.Просто владі такі люди потрібні, а принципові-нікому.
Анатолій Конопуд
16:35
то маєм обрати людину поважну чи принципову в серйозних питаннях. Л.О. теж поважна людина
Анатолій Конопуд
16:38
я щено описав 2 моменти, як себе повели депутати в серйозних питаннях
Патріот
16:44
Толік змирися, вистав на свою думку якогось кандидати чи себе не знаю. А Клічук дійсно прохідна кандидатура запхне за пазуху цих корупціонерів на виборах, аби тільки пішов, але я трохи сомніваюсь занадто він порядний щоб матами їх ложити.
Анатолій Конопуд
16:39
хоча для мене особисто Олег хороша і поважна людина
17:01
Пам'ятаєте, декілька сотень автоматів пропало в СБУ і МВС? А чи не вилізуть вони при нагоді?
Анатолій Конопуд
17:05
+1
матами крити це не керування.Керування нашою с/р, яка має великий бюджет= деяких ройонів Рівненської області, земелька ще є і тп-це зробити роботу її прозорою і зрозумілою для всіх жителів(це я вже писав раніш), щоб людина не надіялась на доброту с/г, а знала, якщо положено по закону, то непотрібно прогинатись і дуже приязно усміхатись. Бюджет, витрати, рішення сесій… все має бути ONLINE(на світлі)-тоді не буде можливості зловживати, тоді не буде такою «цікавою» ця посада.Це потрібна політична воля того кандидата це зробити.Тоді села наші будуть процвцтаючими з такими статками(бюджетом).Хто цей кандидаи?
17:12
Злі шахматісти прораховують Ткачук О, О«ноль-ноль»і «Сірожу».
Анатолій Конопуд
17:36
Анатолій Конопуд
17:38
ти в цьому впевнений?
валя чайка
16:28
Як на мене то Ви шановний дописувач є людиною з влади, бо цікаві речі пишете.
валя чайка
00:27
А як на мене то Сергій прохідна фігура,і вчити не потрібно…
Анатолій Конопуд
17:18
+1
на мою думку потрібно шукати таку людину, щоб зробила оце.Далі піде все своїм чередом.ПОТРІБНА ЛЮДИНА.ЯКА ЗРОБИТЬ РОБОТУ С/Р ЗРОЗУМІЛОЮ І ПРОЗОРОЮ, ЯК У ЄВРОПІ І НІЧОГО ВИДУМУВАТИ НЕ ПОТРІБНО. Чи буде так, залежить від СВІДОМОСТІ, ПОІНФОРМОВАНОСТІ І ТП людей! ЦЕ БУДЕ ЇХ ВИБІР, а САШКО для цього створив оце, ну і ще багато іншої роботи потрібно провести.Або колуарщина і черговий папа-мама.
Анатолій Конопуд
17:19
з угодними і неугодними жителями
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Ванюшка
10:51
Шановні жителі с. Городок!!! Ми обговорюємо кандидатів на посаду голови Сільської Ради. Ось і давайте свої пропозиції. Я за Валю Чайку!!! І не треба цю людину звинувачувати в чомусь. Давайте свої пропозиції. А то вже про церкву почали. До чого тут це? Незабаром вибори, а я не бачу, щоб хтось вніс свою кандидатуру! Отже, Саша Варнава, я права, що 80% за Чайку. ОК? Толік Конопуд! У тебе в відповідях тільки одні ??????????? Для чого тоді писати? Давай свою кандидатуру? Я так розумію, що ви просто граєтесь на цій сторінці! Ми ж всі жителі одного села, то ж давайте з відповідальністю до цього підійдемо.
На рахунок відповідальності цілком підтримую і також вважаю що має бути хтось один якого інші підтримають і зроблять все щоб він пройшов. Також за те щоб церкву сюди не вмішувати. Не забувайте, що наша сільська рада це не тільки Городок, а ще є Карпилівка, Понебель — де свої «хазяї жізні».
Толік Конопуд написав одну думку яку я цілком підтримую, і навіть готовий допомогти реалізувати. Це прозорість всього що відбувається в сільській раді (онлайн доступ до всього чого тільки можна: витрат, надходжень, рішень та публічне обговорення.) Я б там поставив камеру та онлайн транслював би всі засідання і записував, тоді всі бачили своїх депутатів та голову, чому ви думаєте в нашої с. р. сайта навіть немає бо на ньому потрібно щось публікувати, а їм це не вигідно і не потрібно.
Анатолій Конопуд
15:58
не про церкву, а про поведінку депутатів, як народних обранців, в деяких ситуаціях на мою думку важливих, які показують хто є хто(я дивлюсь через цю призму і роблю відповідні висновки для себе і ділюсь інф з іншими).В мене склалось враження, що потрібно якнайшвидше уже висунути кандидатуру, не не сильно придивляючись.
Анатолій Конопуд
16:30
моя думка, то обрати 1 кандидата і щоб він на камеру дав обіцянку зробити роботу с/р ONLINE.Далі відпаде 1000 питань, які ми зараз піднімаємо.На видноті красти і дурити це вже...І кандидату, якщо стане с/г, буде хороше нагадування.За онлайн трансляції теж згідний.На тій мутній сесії мені було сказано, що немає ніякої сесії, а через 15 хв підїхали депутати і с/г оголосила, що є кворум-ділимо землю.І повторюю, на цій стадії ніхто не воспротивився(промовчали-погодились).Я слідкував за всіма і патріотами, і опозиціонерами,і простими… Мене це вразило.Получається всі мовчанням дали згоду… Натомісь почали питати, звідки я взнав про сесію(там де немає світла -панує темрява).
валя чайка
18:26
Такі пропозиції я особисто вносила коли прийшла депутатом, то що мені потрібно було бігати по селі і кричати що я вносила такі пропозиції.Голова сказала, що ВР не транслюють, а я хочу гласності.
10:56
Кандидат від опозиції має бути ОДИН! А інші мають публічно його ПІДТРИМАТИ! Інакше будуть ті самі граблі.
Я б висунув Сашу Варну, але ж буде впиратись. В ному є те, чого всі так чекають: молодий, освічений, чесний і сміливий. По результативності він дав би селу найбільше. Звісно з допомогою небайдужих.
ОГО!!! Дякую за довіру, але це не реально, я готовий допомогти чесній людині, а також зробити таке якого немає ні в одній сільській раді в Україні, ввести електронний документообіг в с.р. та онлайн контроль за витратами та надхожденнями це був би пілотний проект в Україні.
І ще всі хто думає йти до влади, чому ви переважно вже старші люди не хочете, щоб Вас запам'ятали як барона Штейнгеля тільки добрими вчинками та відданістю громаді, щоб ваші правнуки гордились Вами.
12:55
Я ж казав буде впиратись)))))
Анатолій Конопуд
15:59
з першим 100% згідний
Анатолій Конопуд
16:06
( про 1 кандидата)
валя чайка
18:32
Саша ніхто в нашій сільраді в цьому не зацікавлений.Знаєш був такий смішний випадок, коли голова сказала працівникам сільради-ото ж дівіться, як Чайка не дай БОЖЕ прийде головою, то вона вас всіх звільнить.Я не розуміла, що коїться з людьми, коли заходила і віталася до працівників, а вони робили вигляд, що я звертаюся не до них, а ж поки через трохи часу я взнала цю комедію.Я особисто завжди вносила пропозиції -вирішувати все гласно.А людям судити, як це в мене вийшло. Вибачайте---один в полі не воїн!!!
валя чайка
18:40
Можу профінансувати Саша пілотний проект, давай іди на голову, а я тобі просто допоможу з села зробити «цукерочку»,і при цьому не займаючи жодної посади.
валя чайка
23:54
Сергію, а ти чим поганий кандидат на голову.Спокійний, скромний, розумний, ерудований, працьовитий-ось подумай над пропозицією.Подавай на голову, а ми всією громадою допоможемо тобі.
13:01
))))))))))))) Ні, дякую)
Ванюшка
11:48
Шановний Сергій Сайко! А ти запитував Сашу Варнаву, чи він хоче бути головою Сільської Ради? Він живе в Рівному і, по моєму, йому це геть не потрібно! Але, зрештою, хто його знає! Я не проти, але нехай він сам про це заявить. Але він найкраща кандидатура на замісника голови. Я тільки ЗА! ЗА ЗА!
12:55
Та й вищезгаданих кандидатів поки не дуже запитували)Дискутуємо)
А на рахунок місця проживання, то Лесі Олексіївні це не заважає, та й деяким депутатам теж)
Головне — БАЖАННЯ)
Зірочка
14:04
Давайте обговоримо кандидатуру Чемерика. Хоч пенсіонер але він перший почав боротьбу з городоцькою владою відкрито, на сайті Саши є весь підтверджуючий матеріал, і відео і документи. Був на майдані з перших і до отанніх днів, на даний час разом з волонтерами допомагає нашим воякам, він зробив багато доброго для села. Не був ні депутатом ні з якими землями не замішаний. Хоча обхезати можна кожного.
Анатолій Конопуд
16:03
я Чемерика бачив в багатьох ситуаціях з близька.Молодець, поучиться є чому, але це не агітація, а констатація
Чемерик Юрій
10:48
Хочу сказати наступне: мій батько не прагне стати головою сільради, хоч веде потужну боротьбу в опозиції до нашої сільської влади. Не один із запропонованих кандидатів документально нічого не зробив окрім красивих висловів. Віддаю велику шану Валі одна із депутатів яка прагне правди та одній їй серед збитої команди тяжко навіть страшно (напевно), тому вона не робить серйозних заяв. Та тільки поки що Валя заявила про себе як кандидата на пост голови сільської ради. Думаю блище до виборів вона дасть про себе знати. Інформації в неї достатньо щоб кандидатів від влади обійти на виборах, (я так думаю). А нарахунок кандидатів буде ой як їх багато щоб відбирати в опозиції голоси. Та на все свій час, поки що не відома навіть дата їх проведення. Ці вибори будуть дуже цікаві.
Вірус
10:26
Юра ти що пишеш яка Валя ця прошмадовка за рахунок твого батька хоче вїхати в сільську раду на білому коні. Не вдаривши пальцем що вона зробила, де її запроси, де її доповіді в області, в районі, в прокуратурі, телебачені. Нехай дасть відповідь по землі своєї родини НАГОЛОШУЮ ВІДПОВІДЬ ПО ЗЕМЛІ СВОЄЇ РОДИНИ. Вона перевершить О.О.
Це не кандидат це наступний злодій. Вже заявила що йде на вибори, цирк. Телятко в ср-ці а вже з довбешкою стоять.
валя чайка
18:38
Вірус уважно читай коментарі і не перекручуй написаного…
валя чайка
23:27
Я чекаю від вас вірусе доказів моїх корупційних дій,і вам ніхто не дає права мене ображати-на взаєм з хуйлом нерозмовляю.У тебе дружина або мама, або сестра прошмандовка.Зрозумів козел??? Так приємніше спілкуватися гімнюк???
валя чайка
16:45
Шановний Юрію мені починає нагадувати це все якусь казку: я з тобою жодного разу не розмовляла на тему, піду чи не піду на голову, а ти на форумі пишеш, що я вже заявила про це.Сердечно дякую за довіру і розуміння.Я в селі не претендую на жодну посаду, я вже писала чому.І дуже дякую тобі за підтримку.Як там пишуть мої «доброжелатєлі»в коментарях чи говорять поза очима-вона ж дурна,їй тільки людські проблеми потрібні(це вони про мене).Я знаю себе і бачить ГОСПОДЬ моє серце-а всі ці нікчемні люди, які пишуть такі коментарі спочатку нехай назвуться своїми іменами, а тоді будемо спілкуватися на рівних.
валя чайка
23:29
Юра перестань вирішувати, що мені в житті робити.Чи робити заяви і скільки я вже їх зробила, а тобі не доповіла.Пишу не з образи, а тільки прошу за мої дії не писати, якщо нічого не знаєш.
15:27
то що виходить 2-3 кандидати є і все більш нікого нема*(
Анатолій Конопуд
16:40
я думаю, що є ще достатньо часу і потрібно не гарячкувати, а придивлятись.Ще можливо хтось підійде.На фініші буде видніш.І потрібно дивитись на діла-вчинки кандидатів, А НЕ НА КОСУ і цьом-цьомк.
16:59
достатньо часу буде коли вже список буде висіти в центрі а не видумувати кого поставити..
А НЕ НА КОСУ і цьом-цьомк.


і про це теж непонятно
Ванюшка
16:02
Шановні односельчани! Наскільки мені відомо, вже сві знають про цю сторінку в інтернеті, навіть ті, в кого немає інтернету. Незабаром вибори! Не бачу жодного кандидата, окрім Валі Чайки. Чому ви не даєте своїх пропозицій? А то знову буде, що прийдемо на вибори, а там купа чужих прізвищ. Добре! Написали, що Чемерик може бути головою. То чому одна Чайка вступила з нами в діалог? Нехай всі кандидати щось про себе напишуть! А то, як ті КРОТИ! Мені чомусь здається, що всі ті, які зараз є депутатами, будуть пропонувати свою кандидатуру. То, можливо, давайте зберемося на сходку села? Чекаю відгуків!!!
Анатолій Конопуд
17:12
справжній схід села потрібно зробити (а не бутафорію), але не маскішоу.
СБУ
10:19
А не сама Валя активно себе тут пропагандує, дуже схоже.
валя чайка
17:21
А для чого депутатам розмовляти з людьми??? Невже їх люди обирали???
22:18
+1
Думаю, що хто збирається на вибори — сам повинен про це заявити. Тут називають прізвища людей, які не мають такого наміру. Можливо, комусь із них це не подобається — бояться помсти. На них можуть тиснути на роботі чи у бізнесі. Ми ж усі це розуміємо. Я не даремно нагадав про зброю, яка шириться в Україні неконтрольовано. А декому є що втрачати. і можуть піти на усе. Хоча б-на залякування.
22:28
Кажуть, що війна — справа чесна, тому що кожен явно стає на сторону або зла, або добра. І ця війна — не лише на Сході. але й тут. І мислимо ми теж вже «по-воєнному»: той, хто краде землю — загарбник і ворог. А ворог теж розкриється. і покаже істинне обличчя — оскал.
22:33
Тому і ця війна — для мужніх і стійких без липких долоньок. А пропонувати кандидатів, тому що вони просто «білі. пухнасті і прості» — не варто. Їх швидко «підімнуть».
СБУ
10:15
Цікаво знати, що найбільш активні в соціальних сітках є найбільш брехливі, пил в очі пускають, щоб відвернути від себе увагу, так як підкуповують прокурорів і не лише їх земельними ділянками, грязі багато вилито… раджу не вестись на солодкі слова і ангельські обіцянки… А такі як Чимерик і йому подібні-це гавкаючі блазні, яким заздрить потрібно мовчки! А до влади потрібні люди, які мало говорять, а багато роблять.
Анатолій Конопуд
13:16
у Чемерика такий «стиль» говорити, але те, що він зробив з власної ініціативи і чисто на своєму ентузіазмі, не сподіваючись на чиюсь підтримку(з корисливими планами чи ні час покаже), то покищо я не бачу іншої людини, яка саме в такому ракурсі більше за нього зробила., не сприймайте це як агітацію чи ще щось подібне, просто люблю правду.
СБУ
14:43
Не буду багатослівним, але тут у всіх є проблеми з правдою.Факти по кожному кандидату, опозиціонерів чи просто" інтернет проповіднику" будуть оприлюднені, і повірте хто більше всіх кричить, у того найбільші гріхи!
Чемерик Юрій
15:48
Ого як голосно. Шановний СБУ (щось мені таке видає щоце Сергій, якщо я помиляюсь Сергій вибач)Цілий день пишите як ніби нема чим зайнятись, показуйте скоріше уже ті факти. Хочеться побачити що там є на мою сімю, які статки, може земля чи скрита нерухомісь та рухомість. Чекаю з нетерпінням. Так як Ви писали хто багато балакає той мало робить, Ви наступили на свої граблі.
валя чайка
17:16
Юра влада вже незнає, що зробити і як вибачте за слово всіх гімном облити.Я всім людям пропоную діалог, а тут тільки погрози,і вони відтягають час, щоб скомпроментувати мене, чи будь кого хто висловлюється в голос.
валя чайка
17:27
Юра моя сімя теж отримала лист подяку за волонтерську роботу, але я не вважаю це за якийсь подвиг. І ще я в минулому році отримала нагороду від ЦВК за успішно проведені та організовані президентські та парламентські вибори.
валя чайка
17:19
ГРІХИ У ВСІХ!!! ОСЬ ТІЛЬКИ ВЛАДА У НАС ЧЕСНА!!!
18:16
так цього й домагаються люди!
валя чайка
00:40
Буде біда всім якщо я почну на повний голос говорити, бо мене вже стільки лякали, що я вже перестала боятися.Причому тиснуть з усіх боків---дивіться шановні, вивчіть закони фізики і ніколи не погрожуйте, бо це повернеться вам сторицею.Краще ніж погрожувати зробіть роботу сільської ради прозорою-і ні в кого не буде проблем.А мені ваші погрози і плітки вже як об стінку горохом.Я знаю ваші здібності, як ви можете обляти брудом людей і оком при цьому не моргнути. Краще подумайте за те, що ялинкович вже не повернеться і життя йде вперед на крок від дій влади.А залякувати може кожний, тільки незабувайте, що кожна людина ходить під ГОСПОДОМ!!! Не забувайте, про нащадків до сьомого коліна.СПАСИ ГОСПОДИ всіх нас і нашу рідну УКРАЇНУ!!!
валя чайка
16:47
Ви є перший блазень,і я впевнена, що ви за своє життя для людей нічого незробили, а тільки є блазнем.
валя чайка
17:22
НАПИШІТЬ, ЩО ЗРОБИЛИ ВИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ — НЕХАЙ ЛЮДИ ЗНАЮТЬ СВОЇХ ГЕРОЇВ!!!
Ванюшка
17:04
Шановні односельчани! Бачу, що тільки один Варнава тверезо дивиться на ситуацію в с. Городок. Всі інші переливають з пустого в порожнє (є такий вмслів). Давайте будемо тверезо дивитися на ситуацію. На голову Сільської Ради оберемо Валю Чайку. Але ця людина не захоче, щоб з нею разом працювали теперишні корупціонери. Тому пропоную, щоб люди, які заслужили довіру в жителів с.Городок, тобто пан Чимерик, Клічук, Вівчар, Варнава і ще, кого запропонують односельці, увійшли до складу потенціальних теперішніх замісників. Можливо, ще хтось має своїх кандидатів, то пишіть. Вірно пан Сайко написав, що вже все розприділено і тільки майбутній голова Сільської Ради буде мати клопіт. Але людина знає, на що іде. То ж давайте допоможемо їй. Пан Варнава, в першу чергу, може бути дуже розумним помічником. адже, дякуючи йому, ми почали розкривати очі на корупцію в с. Городок ( Прошу пробачення в п.Варнави за цей вислів ), пану Чемерику також вдячні за те, що він не боїться теперішньої влади. Це ЛЮДИНА, яка сприяла тому, щоб городчани відкрили очі на владу. І дай йому Бог здоровя! Ще дуже велика подяка всім, хто бере участь в обговоренні цієї теми. Чому ми всі під якимось видуманими псевдонімами? Тому що боїмося, і це правда. Ще раз прошу вибачення, що пропоную Валю Чайку, але більш ніхто свою кандидатуру не пропонує. Для мене це єдина кандидатура, якій я вірю всім серцем
валя чайка
17:17
Я ВАМ ВАНЮШКА сердечно дякую за довіру.Напишіть мені бо я не зрозуміла, за що Ви насварилися на ДАШУ???
Ванюшка
20:04
Це особисте!
валя чайка
23:15
А я подумала, що це через мене.
валя чайка
18:36
Ванюшка хочу Вам сказати, що не тільки Чимерик бореться за правду,є і інші люди, які набагато раніще Чимерика робили добрі справи і невисовувалися,і мовчки роблять це далі.
Ванюшка
20:03
Валя! Я добре знаю, що не один Чимерик робить добрі справи, і дякувати їм за це. Але чому вони мовчать. То ж вирішується доля с.Городка.
валя чайка
23:14
Люди мовчать, бо залякані.А як я починаю говорити, то три -чотири тітоньки, які отримують інструкції від СБУ бігають по селі і брешуть, як собаки на довгому повідку і паплюжать мене і всіх неугодних.А тоді збираються всі разом чи по одному бігають і докладають про успішне проведення диверсійної роботи між населенням,і їм за це обіцяють золоті гори,і різного роду заохочення.
валя чайка
17:14
Звертаюся зараз до дописувача СБУ-(у мене є підозра, що це хтось з влади пише) якщо Чайка заговорить, то люди без виборів ВАС шановна владо знесуть з ваших крісел, бо погрози, які надходять в мою адресу відчуваються, що на рівні високому організовуються. Я ще раз всіх закликаю-зробіть схід села,і все і всім стане ясно при цій зустрічі. Без криків і скандалів, погроз, розправ, пліток і домислів.Ви ж боїтеся зареєструватися і писати, а все тільки погрожуєте.
Анатолій Конопуд
17:42
я повторюсь ще раз не потрібно поспішати, ну і звичайно переходити на образи це ненормально, якщо є щось краще прямо сказати, а не займатись трепом.Якщо вернутись до першої половини фрази, то продовжу всім потрібно пройти свого роду чистилище-нехай люди побачать хто є хто(тільки без...), побачать всі "+" і "-" тоді буде більш правильний вибір, а не по бистрячку когось обрати, а потім… Ну і багато пишу(якщо мене це стосується) то маю покищо вільний час.
валя чайка
18:08
Хочу поставити до відома всіх жителів, що СБУ тільки те і робить, що всіх в селі контролює, любими методами починаючи від прослушки телефонів і закінчуючи сільськими плітками.У СБУ кругом свої шистірки, а за це вони отримують дзвінки «вдячності» та листи «щастя», а пізніше матеріальні допомоги та земельні ділянки. Хочу ще всім сказати, що за два скликання я є членом земельної комісії, то десь я маю процентів 30 інформації по землях, я шокована тим, скільки наші плачущі люди мають у власності землі.Аж страшно-і всі кричать, що тільки депутати збагатілися(я це пишу не в захист депутатів).Багато простих людей, які будуть читати мій коментар зрозуміють за, що мова.Бо вони набагато раніше 2007 року попродавали землі,і можливо не один раз.Тому я подала запити в сільраду, щоб ознайомитися хоча б з рішеннями з 2010 по 2014 роки. Хто має інформацію про мої набрані землі прошу дуже виставте кадастрові номери і прізвища в інтернеті за умови відкритості спілкування… Аноніми не розглядаю-можете не старатися, або публічно на сході села.
18:27
Чоловік собі навіть нік обрав «СБУ»- пародію на спецслужби.
18:30
В Городку теж є СБУ — три чи чотири тітоньки, які бігають у сільраду «стукати» і отримувати ЦУ.
Анатолій Конопуд
20:06
18:42
Люди добрі. Ви хочете, щоб вас на схід села збирала Голова? Швиденько зареєструйте тергромаду, і можете збирати самі. Та й просто так (до реєстрації) можна збиратися і розповідати людям новини. Без вуличних акцій-нічого не буде.
Анатолій Конопуд
20:07
18:48
Хто збирає схід села — той і «задає» тон. А у вас організація-нікудишня. Налаштуйтеся гарно,і вас підтримають. Ніхто ж не вірив, що багато людей вийде на Майдан, і так все завершиться.
Анатолій Конопуд
20:07
Анатолій Конопуд
20:08
100%(помилився вище)
18:49
але знайшлося кілька «буйних», і повиходили інші до них. Людям потрібні лідери, а не «нитікі».
валя чайка
19:51
Цей мій коментар -звернення не стосується жодного депутата чи людей, які в тій чи іншій мірі мали відношення до влади, в тому числі до сімї Бориса Олексійовича. Шановні мої односельці!!! Я живучи в цьому селі від народження бачу, хто, якими шляхами, якими методами, якою працею кожен заробляє собі на життя. Але будучи депутатом і обїздивши практично всі села сільської ради зробила такий висновок. Хто кому забороняв працювати??? Хто і кому забороняв вести свій бізнес??? Хто і кому зараз забороняє чесно жити і працювати??? Людям було вигідно (не всім)щоб все робилося в раді і в Україні, як робилося, а тепер всі почали кричати, що все так погано??? І влада і депутати!!! А де в ці тяжкі моменти України були ви всі мої дорогі односельчани----бігали на вибори за солодкі обіцянки??? Чому боїтеся до цього часу заявити про себе в голос ??? Ось тому у нас ворог під носом!!! А зараз всі думають, як відкосити від армії, як зберегти своє майно і життя.Я завжди казала таку фразу-якщо багаті думають, що в їхні домівки не прийде війна, то глибоко помиляються.Я завжди казала, що якби дітям в школах хоч раз в тиждень викладали СЛОВО БОЖЕ та Закони Конституції, то ми не мали б війни.І на нашій БОГОМ даній землі панував би мир, добро та взаєморозуміння, а так всім гілкам влади було вигідно, щоб люди з роками ставали у «стійло» і не заважали їм грабувати державу.А ви дорогий мій народе дозволяли владі робити з вами те, що зараз маємо.І нічого нарікати на когось,і просити і чекати допомоги від когось з боку----вставайте і захищайте тепер свою землю, своїх дітей, РІДНУ УКРАЇНУ!!! А щоб мене судити чи мої поступки---одягніть моє взуття, одягніть мій одяг і проживіть та пройдіть моїми життєвими шляхами!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СЛАВА НАЦІЇ!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!
20:06
20:14
Досить вже виясняти, хто і що зробив. Думайте, що будете робити.
20:37
Як вас легко можна пересварити… Такі деталі: хто куди прийшов; не те сказав; змовчав — вирішуйте віч-на-віч. «Розбірки» тут не потрібні, і лише радують недоброзичливців.
13:10
+1
100500%
Вже почались перетягування одіяла. А ще ж не вибори.
Де два українці, там три гетьмани.
Анатолій Конопуд
21:06
+1
якщо ми чесно це пройдемо, ТО ТОДІ БУДЕ КРІПКА КОМАНДА, аінакше це буде ситуативна конфігурація.
Анатолій Конопуд
21:08
сваритись звичайно не потрібно
валя чайка
23:08
Ніхто і ні з ким не свариться-ми ведемо діалог, чи я може помиляюся.Я особисто не можу мовчати, коли за мене пишуть, а я навіть не розмовляла з людиною на ту тему.
валя чайка
23:19
До відома односельчан: в сільській раді працює ще один орган-це виконком.І мені теж дуже цікаво стало, коли я побачила список членів виконкому.І там задіяні дуже цікаві люди, то давайте спитаємо і з депутатів,і з членів виконкому про зроблену роботу.Тільки не язиками на сайтах, а в реальності мої любі друзі-писаки.
валя чайка
23:59
Щоб зробити з села «цукерочку» потрібно змінювати законодавство на рівні ВР та кабміну, вирішувати питання з децентралізацією.
13:06
Ого) За два тижні 175 коментарів) Для сільського сайту — круто.
Шкода, що учасників не більше 10 осіб.
Анатолій Конопуд
13:46
головне, щоб читачів було багато-оце важливо, доведення інф до всіх, а не тільки до якоїсь частини населення.
14:09
Так і я ж до того. В Городку вже у багатьох є інтернет, але народ пасивний.
Легше охати і клясти владу, ніж щось робити.
І наступну владу будуть клясти, бо так легше, привичніше.
«Народ має ту владу, яку заслуговує».
Тут на форумі дискутують цікаві особистості, форум приносить реальну користь, але потрібно більше людей.
Да не було мене 2 дні а тут таке…
Анатолій Конопуд
14:17
+2
100%.Але є ще багато людей які мають інет, але не знають про сайт.Ото кажу всім при нагоді(навіть в Обарові, Рівному)
Я закриваю цю тему для коментарів бо як написав Сергій Сайко
Де два українці, там три гетьмани.


Будем знати коли будуть вибори, будем знати хто йде на вибори, тоді повернемось до цього питання.

Дякую небайдужим, за активність
Загрузка...