Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Монахині-бандуристки, або чому з'являються ДНР та ЛНР

Натрапив на це відео в одній із соц. мереж і не міг не поділитися з громадськістю, висновки робіть самі.

"Духовний" концерт присвячений 1025-річчю Хрещення Русі (25.11.2013р. м. Рівне)
Виступ сестер Свято-Миколаївького Городоцького монастиря
Соло у фінальній пісні "Встань за веру Русская земля" виконує Варфоломій Архієпископ Рівненський і Острозький

2845
RSS
21:00
Много песен мы в сердце сложили,
Воспевая родные края,
Беззаветно тебя мы любили,
Святорусская наша земля.
Высоко ты главу поднимала,
Словно солнце, твой лик воссиял,
Но ты жертвою подлости стала
Тех, кто предал тебя и продал.

Припев:
И снова в поход труба нас зовёт.
Мы все встанем в строй
И все пойдем в священный бой.
Встань за Веру, Русская земля!

Ждут победы России Святые,
Отзовись, православная рать!
Где Илья твой и где твой Добрыня?
Сыновей кличет Родина-мать.
Под хоругви мы встанем все смело
Крестным ходом с молитвой пойдём,
За Российское правое дело
Кровь мы русскую честно прольём.

Припев.

Все мы — дети Великой Державы,
Все мы помним заветы отцов,
Ради родины, чести и славы
Не жалей ни себя, ни врагов.
Встань, Россия, из вражского плена.
Дух победы зовёт, в бой пора!
Подними боевые знамена
Ради Веры, Любви и Добра.
21:03
Це — текст маршу православних фашистів Росії. Почитайте, щоб мати кращу уяву, про ЩО співають монахині,і про найвищу мету РПЦ. І ця мета — далеко не Царство Небесне.
21:28
Русская православная церковь напрямую связана с деятельностью ряда коммерческих банков. Почему эта сторона жизни РПЦ совершенно неизвестна широкой публике?

Во все времена участие церкви в банковском бизнесе считалось делом не совсем благовидным. Хорошо известно, что практически все мировые религии осуждают выдачу денег в долг под проценты, ростовщичество. Ветхий Завет прямо предписывает: «Не отдавай в рост брату твоему ни серебра, ни хлеба, ни чего-либо другого, что можно отдавать в рост». Однако, как показывает опыт, священные тексты — это одно, а реальная жизнь — совсем другое.http://scisne.net/t244
Анатолій Конопуд
19:15
БОГ ЛЮДЯМ ВСЕ ПОКАЗУЄ, ТІЛЬКИ ЯКЩО ЛЮДИ…
02:16
А це — ще один «СОЛІСТ» із Московського Патріархату на прізвисько «Сталін». І не просто монах, а монах — схимник. Має в печері взагалі сидіти і не вилазити.
02:06
Православний бард про себе:" Схимонах ИЛИЯ. В миру Ретинский Илья Тихонович, 1959 г.р., Орловская область, но сейчас представляюсь как схимонах Илия, Русская Православная Церковь, Московский Патриархат. Свою мирскую жизнь, осознав всю ее греховность, зачеркнул. Я себя давно похоронил, живу другой жизнью, — в Бозе. Трижды был в постриге, трижды перерождался: был Георгием в честь Георгия Победоносца, в монашестве Иоанном в честь Иоанна Крестителя, а в схиме опять принял имя Ильи в честь Ильи Пророка."
Анатолій Конопуд
13:45
Років 7 назад була стаття в газеті «Голос православя»-«Полковник Гуменюк благословляєт».Суть РПЦ і зокрема МП починається з часів царя Петра, коли той підпорядкував церкву державі.Так воно і до наших часів, тому немає нічого дивного, що вони такі.От тільки наш народ розгледіти ніяк не може(не хоче).Бог все показує...І чим Городоцький монастир займається теж уже за ці роки добре видно, якщо людина хоче побачити.Нашу церкву назвали роскольнікамі, так воно і є (і частина людей взяла собі це на розум!), якщо дивитись з боку Москви(бо ми від них відійшли і нічого спільного, з такими як вони є, мати не хочемо- ні з церквою, ні з державою).Якщо дивитись з боку держави Україна, то ми-КП є основою майбутньої помісної, справжньої своєї церкви, а ота частина населення, яка руками і ногами,і гринями ,і іншим за залежність від Москви і є розкольниками(можливо і не відаючи цього).Ось і маємо розділене суспільство.Кому це вигідно ясно.Поважаю Ющенка який робив кроки для обєднання церков в Україні в єдину помісну.Основа побудови суспільства=держави це МОВА, ЦЕРКВА,ІСТОРИЧНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ.Ковбаса і гречка десь там на останньому місці.У нас, нажаль, покищо навпаки. З наступаючим Новим Роком, з Василем.Миру, злагоди, добра і Божої помочі Україні і українцям! Дай Боже людям дух розуму, дух прозріння,і нелицемірну любов до своєї Батьківщини України.
01:13
www.portal-credo.ru/site/?act=news&id=111401&cf= Раджу переглянути за посиланням. Про Росію і антихриста. проф.МДА богослов Осіпов.
Анатолій Конопуд
17:23
якщо підполковник кдб( що це таке, думаю усім ясно) був патріархом, то що ще…
Анатолій Конопуд
12:04
www.youtube.com/watch?v=aOaz0nfU9q8 ті, що моляться за Україну, за звільнення Н.Савченко, дають допомогу захисникам Вітчизни,їдуть військовими капеланами,… це «нєчістівоє зборіщє».
www.portal-credo.ru/site/?act=news&id=119089
www.youtube.com/watch?v=zIsHeJwpl7c
www.youtube.com/watch?v=RD0iAX0jvIs
Анатолій Конопуд
13:00
Анатолій Конопуд
20:25
Загрузка...