Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Парканна війна!!!

Городок

Парканна війна!!!

Отримав сьогодні на пошту цікаві фото. Хтось вирішив на парканах промислових будівель в с. Городок, виказати свою думку про якусь "Леську". Написи "Леська Вор" з'явились на парканах та промислових будівлях біля тракторного заводу.


Але вони швидко зникають. Виявилось, що в с. Городок є штатна одиниця яка слідкує за порядком у селі (див.фото), як би ще сміття так оперативно прибирали як написи про "Леську" то ціни не було б.

Звичайно ні для кого не секрет про яку Леську йде мова.

Моя думка, не потрібно таким займатись, але як би влада так оперативно реагували на інші проблеми, то було б значно більше користі.


2692
RSS
валя чайка
14:17
Скажіть мені шановні дописувачі, якої честі чи користі додають ці написи на стінах і кому??? Я ще раз звертаюся до всіх дописувачів-непотрібно сидіти і строчити, а давайте зберемося всі разом відкрито і зробимо схід села.Спокійно заслухаємо голову, депутатів,і районних депутатів.А ви сидите під псевдонімами вдома і нагадуєте мені маленьку собачку, яка ще не виросла, щоб вкусити вилізти з будки, а тільки в буді і гавкає. Людину красить відвертість, щирість і простота.Подумайте над моєю пропозицією.
17:27
звертаюся до всіх дописувачів-непотрібно сидіти і строчити, а давайте зберемося всі разом відкрито і зробимо схід села.

приходили і слухали, от тільки «ВИ» (люди постарше) зовсім неслухаєте молодих талантливих людей,

Спокійно заслухаємо голову, депутатів,і районних депутатів

а що їх слухати, всі ми добре знаємо про розмови депутатів… (в країні війна і розруха (на сході) от вам і влада в країні)

А ви сидите під псевдонімами

псевдонім — никнейм — Никнейм в сети это не просто способ самоидентификации среди таких же, как и вы, сетевых жителей, это также начало названия вашего почтового ящика типа «nickname@адрес_сервиса.ru», имя для входа на форум, в чат, в онлайн игру, да и в любой другой сервис в котором будет необходимо представиться. Если в реальности с вас спросят Ф.И.О, номер паспорта, адрес прописки и кучу других данных, то в большинстве случаев в сети, вам понадобится только он, универсальный никнейм.

Подумайте над моєю пропозицією.

що над нею думати*(
1) создати тему на сайті, типу аля сходка всіх небайдужих села Городок або ж городоцької сільради.
2) при цьому договоритися продату (якщо буде відома дата, тоді повідоми всім жителям) розклеїти оголошення.
3) записати всі теми для обговорення (проблеми нашого села) Лічно мене дуже бісить що в нас настільки грязна і замусорена річка…
4) назначити відповідальних осіб
5) щоб наша корумпована влада недавала нездійснених обіцянок потрібно запросити пресу на сходку…

Якось так!!!
УБОЗ
21:54
Я думаю, що сумніву не повинно виникати у написаному на парканах. Хоч це пошкодження майна.
Людина висловила свою думку у такий спосіб. Ну щож доречно. Адже щоб щось наболіле викласти у більш законний спосіб можливості немає. Кому потрібен такий схід села 29.12.2014р який організувала Леська. Вечором у неділю розклеїли декілька обяв, а у понеділок коли весь люд розїхався по справах розпочала об 11год звіт. А ще найцікавіше, обява про схід сіл вийшла з друку 01.01.2015р у випуску №1 газети «Слово і час» Отакої! Цікаво ознайомитися з тим звітом, може хтось допомогти?
Прокурор
10:19
Ці обяви про схід сіл для лохів. Для своїх, було особисте запрошення. Але я не про це.
Хочу всім нагадати.
Хто привів цього монстра до влади? Хто прикривав її 25 років? Хто закривав очі і вуха на її злочинну діяльність? Яких депутатів вибирали? Чому не спитати у кожного? Бо боялись. Наша байдужість це все накоїла такого лиха по всій Україні. Але ще не пізно. Вставайте кріпаки з колін. Вам Небесна Сотня відкрила очі. СЛАВА УКРАЇНІ!
22:13
«Кожен народ має ту владу, на яку заслуговує.»
Народ не знає законів і зокрема своїх прав.
Народу потрібно «учить матчасть».
По великому рахунку не в персонах проблема.
Раджу почитати Тетяну Монтян «Школа юного кальмара». (Вона хоч і ненавидить нинішню владу, але в деяких питаннях Гуру)
Перший урок короткий, але в яблочко: montyan.org/urok-01.html
22:24
Ні, я все-таки перепишу цей урок сюди, бо це про нас)
Урок № 1. ПРАВИЛА ГРИ

#Школа_Юного_Кальмара, Рівень 0 Урок № 1
Прєвєд Кальмари!
Розпочинаємо наш перший урок!
Головне, що слід затямити і з чим слід змиритись будь-якому реформатору: ВСІ ЛЮДИ ОДНАКОВІ як біологічний вид.
Тобто, вони можуть бути будь-якого кольору, з будь-якої країни чи частини країни, з довільним набором забобонів та переконань в голові, з будь-яким рівнем інтелекту; вони можуть належати до злочинної влади, прекрасної опозиції чи бути противсіхами — але все одно будь-яка довільно взята скільки-небудь велика група людей буде складатись з 5% альтруїстів, 5% егоїстів та 90% пофігістів.
Тому всі спроби змінити умовно поганого/поганих «Х» на умовно хорошого/хороших «Y» є не більше ніж лотереєю, шанси виграти в яку дорівнюють або прагнуть до нуля, а ресурсів віджирають — неміряно!
Насправді «умовно погані» суспільства відрізняються від «умовно хороших» ВИКЛЮЧНО «ПРАВИЛАМИ ГРИ».

Якщо за діючими правилами виграє той, хто найкраще б’є лежачого чи кидає в суперників лайно, то прогнозовано переможе той, хто найкраще б’є лежачих чи кидається лайном. Якщо ж за правилами для перемоги треба написати найкращий вірш чи комп’ютерну програму, то прогнозовано переможуть найкращий поет чи програміст.
ВИСНОВОК: Слід прагнути не до зміни «рил біля корита», а до зміни «правил гри».

Хтось скаже: «Це ж очевидно!».
ЗІ. Піар нашої Школи вітається.


Взято з montyan.org/urok-01.html

валя чайка
01:04
Так Ви все правильно написали, але чому сидить і мовчить громада??? Що «липка» земля на підході??? І всі думають, як би її скоріше отримати???
Я так розумію в газеті «Слово і час» повинен бути звіт голови за 2014 рік, не можу знайти сайт цієї газети в інтернеті, хто знає тикніть пальцем, або скиньте скан газети на пошту, опублікуємо подивимось про що прозвітували, обговоримо.
[[[
16:08
Звіт був у газеті Вісті Рівенщини здається за 9.01.15
Адвокат
11:57
Перестаньте товкти воду в ступі. Леська, це ще квіточка порівняно з Карпилівським «Бараном» ой вибачте «Бароном» Борком. Цей негідник за її сприянням захопив на все що поклав око, і в цьому захопленню немає межі. Карпилівське межигір’я набагато крутіше від маєтків донецького сікача. Підім’яв під себе значну кількість населення застосувавши залякування, ковбасний опіум, манію величності і таке інше. В слушний момент і ковбаски безкоштовно може виділити, копійку надати у вигляді допомоги. Маючи нештатних інформаторів які знімають галас навколо пустого місця піднімають його заслуги до небес. Народ не усвідомлює, що в тій ковбасі м’яса 10 % — 15% і то дуже добре, зате безкоштовно. Отримавши такий подарунок і ти уже в нього на ланцюжку. Таким чином повільно стаєш у «Барона» слугою кріпаком. Там дивись і діточок приведеш до нього у рабство. Не даремно гинуть наші патріоти на сході країни щоб не було кріпаків та баранів. Згодом ще й мандат в обласну раду за надані народу послуги отримає. Ой як йому мандат потрібен, щоб прикрити свою сра… районний уже не помагає. Краще йому мандат дали в АТО. Від цього ефект буде кращий. Взагалі то зараз всяка мерзота посунеться в АТО тільки подальше від пекла за пільгами та реабілітація ми, прикритися від люстрації. Тільки перед богом реабілітації не буде.
13:50
У людей такі ніки… Адвокат, Прокурор, СБУ, УБОЗ… Це що, манія величі?))))) Скоро Наполеони мабуть появляться)
Наполеон
16:15
Це точно((((
21:17
а наша влада («мамочка» чи "імператриця" не памятаю) ніколи не відмовляє, і нічого по толку не робиться, вибачаюсь останнім часом хоть майданчики і зупинки зробили. А всі її «дітки» нічого без неї не вирішують, а молодих слухають? а молодих до кормушок у нас не пропускають, хіба що своїх і то провірених.
Люди Ви реально вірите у можливість діалогу з Городоцькою с/р?
Перепрошую, перефразую — у можливість конструктивного діалогу між простими людьми та с/р.
Анатолій Конопуд
09:11
21:20
а молодь як уміє так і висловлюється, правда є правда. і часто слова молодого покоління не беруться до уваги, зсилаючись що молоде і що воно там знає.
валя чайка
22:23
Я за 2 скликання не бачила на сесії жодного молодого чоловіка крім АНДРІЯ ТАНЧИНЦЯ.То хто по Вашому їх не пускає до влади??? Їхня байдужість і розчарування у діях влади в цілому в Україні??? БОРІТЕСЯ-ПОБОРЕТЕ, ВАМ БОГ ПОМАГАЄ.З НАМИ ПРАВДА, З НАМИ БОГ!!! Позиція людей-моя хата скраю… А ще нехай зробить хтось, а я подивлюся…
11:32
Проблема в тому, що боротися проти своїх депутатів — це абсурд.
Депутат — це представник громади, якого вона обрала та делегувала йому захист своїх інтересів.
Депутати приймають рішення від імені громади і на її користь)))))))))Самому смішно)))))
На багатьох вітках цього форуму громада не задоволена місцевою владою: то землю не тому дали, то комусь землю не дали, і т.д. А РІШЕННЯ ПРО ЦЕ ПРИЙМАЮТЬ ДЕПУТАТИ ВІД ІМЕНІ НАРОДУ!!! Виходить самим на себе треба ображатись. АБО ПРАВИЛЬНО ОБИРАТИ ВЛАДУ.
воля
20:49
Все вірно сказано.
12:07
Або відповідальна за це людина (тобто представник громади, народу) — депутат має завчасно і всіх без виключення повідомляти про ТІ чи ІНШІ питання… Якщо в свою чергу наша сільрада неможе про це завчасно повідоми до яка вона на хр1н влада???
Я тільки в сільраді бачив бумажки про якісь питання, рішення… лежали на столику в холі (при вході з правої сторони) і то під бумажками…
Що неможна хоч за тиждень повідомити народ (на вила хочте)
Можна ж роздрукувати пару повідомлень рознести в магазини, зупинки, маршрутки… неможе бути щоб це було так важко…
валя чайка
12:54
Як Вас пане Нілл можна підключити до громадської роботи, коли не знаєш як Вас знайти? Чи може депутатам потрібно бігати по селах і Вас шукати-то вже врешті я Вам давала пропозицію про співпрацю, а Ви так і не зателефонували мені.Дякую.
валя чайка
13:05
А це я написала шановний до того, що пан Нілл тільки всіх у всьому звинувачує, розповідає тут всім, що його недопускають старші до управління місцевою радою.То я його запросила і написала свій мобільний, а він так і не дзвонить.А мені як депутату потрібні помічники і радники, то нехай пан Нілл не строчить в інтернеті, а вийде на звязок до мене і ми з ним будемо разом працювати.Одна голова добре, а дві краще.
09:22
Дякуєте — Наздоров*я, мене шукати непотрібно сам найдуся.
09:29
На це є і інтернет, свободу слова ще ніхто невідміняв…
валя чайка
13:16
Шановний Нілл, хто Вам сказав, що я буду балатуватися на голову??? Я мрію дожити і побачити головою сільської ради молоду, розумну, з новими підходами до роботи людину.Людину, яка дійсно зможе зробити з наших сіл місцевість, в якій будуть жити щасливі люди.І всі будуть заздріти( по доброму заздріти) нам, що наша громада так добре живе.Але сам голова ніколи не зможе зробити це сам-потрібна допомога громади.Але я особисто не спостерігаю активності громади, особливо молодих людей.А майбутнє за молодими.
Патріот
14:17
Все вірно написано.
09:31
про голову ніхто неказав, читайте уважніше (я висловив там [пост вище] свою думку)
майбутне за молодими — це вірно, але…
09:38
Коли людина приходить до влади і попробує цю «кормушку» — вона, людина спаскуджується, і я некажу що всі поголовно а так 95% (приблизно) а цю решту 5% просто знищують… Ось чому потрібно міняти все абсолютно все докорінно. І це все є моя думка, тому попрошу шоновні пані та панове висловлювати свою думку а не прискіпуватися до моєї, і моїх поглядів.
Нашу владу потрібно міняти, так сказати влити нову кров, но і громадою дивитися за нею потрібно.
09:40
І взагалі відійшли від теми посту — парканна війна!!!
Загрузка...