Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Як про село Городок почули мільйони, або 3 хвилини слави на ICTV

Як про село Городок почули мільйони, або 3 хвилини слави на ICTV

Рівно 3 роки назад на телеканалі ICTV вийшов сюжет про "Першу соціальну мережу на селі" - про наш сайт.

Розкажу як все відбувалось: когось з київських редакторів телеканалу зацікавив цей девіз "Перша соціальна мережа на селі" і вони вирішили зняти про це сюжет, 18 січня до мене телефонує журналіст який повідомляє, що він з телеканалу ICTV і хоче зняти сюжет про сайт, я ледь з стільця тоді не впав), сайт в той час був в жалюгідному стані, там ніхто вже нічого не писав перший бум активності пройшов в мене не було на нього часу, а тут таке.

Хотіли знімати в мене на роботі, але моє керівництво було проти, тому журналістка запропонувала зняти коротке інтерв'ю зі мною в Городоцькій ЗОШ, на що я з радістю погодився, але як виявилось на той час в школі навіть інтернету не було, там на нарізках відео діти сидять в майкрософт повер поінт і типу щось набирають))))))))) це ппц.

Діти постановочні, вони той сайт мабуть перший раз бачили).

Але тоді цей сюжет показали 3 рази за день, до мене звонили всі хто тільки мене знав, від класного керівника до одногрупників яких давно не бачив). В той день на сайт зайшло близько 500 унікальних користувачів. І багато людей взнало про наше село.

А для мене це стало поштовхом для оновлення сайту, та його роботою. От такі то пироги.

Давайте робити все щоб наше рідне село було тільки в хороших новинах.

1464
RSS
23:36
Є одна пропозиція щодо роботи форуму.
Коли активна гілка і коментів під 200, то дуже складно слідкувати за новими дописами. Тими, що відповідають десь всередині гілки. Тобто може бути внизу гілки останнє повідомлення від учора, наприклад, а сьогодні 5 чоловік відповіли комусь десь там. Доводиться переглядати усю гілку по датах повідомлень. Я то для себе знайшов спосіб: Ctrl+F і сьогоднішня дата, але не всі це зроблять.
Пропозиція: чи технічно складно було б зробити, щоб повідомлення йшли в хронологічному порядку, як на деяких форумах? А якщо хтось комусь хоче відповісти, то вставляє цитату або повідомляє: такому-то на повідомлення від такого-то числа.
Це моє імхо)
23:38
Поки це писав, побачив кнопку «відслідкувати нові»))) Ще не знаю як вона працює, але може моя пропозиція недоречна) Пішов пробувати)
Так ставиш галочку «Відслідковувати нові» і буде повідомлення про нові коментарі до саме цього запису
23:41
Про головне забув: ВІТАЮ!!! Натхнення тобі і терпіння)
Анатолій Конопуд
22:32
Саша, лупня тобі потрібно дати за те, що раніш не створив цей сайт.Де ти був, чим займався? Якщо серйозно, то потрібно залучити до обговорення наших життєвих проблем більше населення, формувати громадянське суспільство-єден поляк, бо з совка нічого доброго не буде, тобто піднімай якісь насущні питання не тільки Городка(бо комусь це може бути навіть і не цікаво), а і інших сіл.Працюй.Успіхів!
11:50
Більшість підключеного до інтернету населення Городка сидить в Однокласніках і Вконтакті. Звідти треба підтягувати на цей сайт людей. Пропоную, щоб кожен, хто користується цим сайтом, бажає його розвитку та має профілі в цих соцмережах заапросити своїх друзів на сайт Городка.
Чемерик Юрій
13:26
Вже пробували з Сашою ще раніше, можливо заре щось у них проснеться.

Натискаємо на ці іконки та ділися зі своїми друзями, але вже й так є ефект більше 50 чоловік кожного дня сюди заходять та читають.
Загрузка...