Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Повідомляйте новини,чутки, корисну інформацію

Повідомляйте новини,чутки, корисну інформацію

Друзі добавив зручну форму на сайт "Запропонувати новину".

Тепер кожен може надіслати новину, або свої думки, фото, файли нам на сайт і якщо це буде корисна інформація ми неодмінної її оприлюднимо.

Все анонімно,тому можете не боятися чи соромитися, просто повідомляйте. Їдете зранку на роботу побачили щось цікаве сфотографували на телефон, ввечері прийшли додому та відправили на сайт, якось так.

Давайте разом будемо робити наше село кращим і словом і ділом.2963
RSS
Анатолій Конопуд
18:09
в пн сесія с/р по…
***
23:20
Толік пиши нормально ато якесь ПНХ, в понеділок сесія в селі городок питання по землі. Здається так зрозуміло.
І да Анатолій, як вже пишете то пишіть щось конкретне, а не так аби сказати.
Анатолій Конопуд
01:27
так воно приблизно так і є, бо цю інф мають давати слуги наші(завчасно і до відома всіх доводити, щоб народ міг прийти на сесію і поцікавитись, задати питання, отримати вичерпну інф з перших вуст і тп).
Ну так у нас на сайті бувають депутати, чому не повідомлять на перед, та не розкажуть, що там на сесії вирішували?
Анатолій Конопуд
19:27
а що ще конкретніше як і так конкретно.хтось можливо і цим скористається. щось мені кажеться, що якби цього не написав, то і повна тишина була б.
патріот
11:45
Вчора на сесії Чишук Тамарі Сергіївні виділили депутати земельку де стоїть ганделик під забудову в шкільному парку 10*10 метрів. Не в оренду а у власність. Тепер діти на перерві зможуть сидіти в теплоті а не на дворі купувати та вживати смачну їжу запиваючи соком цілодобово. Дурдом якийсь. Корупціонери набирають обороти. Роздирають усе що можуть чують кінець чи що. А невже таке можна 10*10 під забудову? Хто тямить в цьому напишіть коментар.
13:20
Дуже мало вихідних даних по Вашому питанню.
По-перше потрібно знати яке цільове призначення виділеної ділянки. Сільська рада може виділяти у власність тільки ділянки під індивідуальне житлове будівництво, ОСГ, садівництво. Комерційна земля викупляється через аукціон. Пріорітетне право викупу має власник нерухомості на цій ділянці. Але кіоск і палатки там некапітальні здається. Можливо вирішили виставити ділянку на аукціон, де буде всього один покупець).
Крім того потрібно з«ясувати чи відповідає виділене цільове призначення генеральному плану, чи передбачена в цьому місці комерційна забудова.
патріот
13:43
Мабуть виділили під індивідуальне будівництво а потім пані в минулому податківець змінить цільове призначення на комерційне, може таке бути?
Ще одне, яка мінімальна площа надається для забудови, не комерційна. Мені здається що в цьому наділі багато порушень.
На аукціон не підуть будуть боятися щоб хтось не перехопив ділянку, а скритого аукціону провести недумаю що вдасться.
патріот
14:18
Доречі Землю виділили доньці Чишук Олені Сергіївні яка проживає в Іспанії десь пів року, заяву хто писав на виділення ділянки в шкільному парку мама, заява підроблена з підписом що не корупція?
Ванюшка
22:22
Ось вам і приклад того, що Валя Чайка порядна людина і не буде голосувати за якусь там Чешучку! Всі були б такі в Сільський Раді! Удачі цій молодій жінці!
)))
10:57
Шановна Ванюшка ціми своїми дитячими записами ви тільки шкодите Валі! Не чіпайте її. Краще пишіть про природу та своїх друзів одного віку, до політики Вам ще далеко.
Анатолій Конопуд
19:32
взавтра засідання зем комісії
Анатолій Конопуд
19:59
з невідомої причини засідання перенесли
Українка
11:33
Слава Україні! Героям слава!
Українка
11:36
Шановні односельчани! Давайте помолимося за Андрія Міхновського і побажаємо йому здоровя, терпіння і щасливого повернення додому! Ще один герой з с.Городок, який буде захищати Нашу Україну! Слава і шана герою!!!
Українка
12:24
Пройшли по Городку чутки, що Тамара Чешук продала виділені їй участки, тобто генделик і шкільний парк.Можливо, хтось знає, хто купив цей ЛАСИЙ ШМАТОК?
Анатолій Конопуд
23:01
в с.Городок може припинити роботу відділення «Ощадбанку» через непідписання договору оренди на цей рік з орендодавцем ТЗоВ «Панацея плюс В»(через вимогу власника збільшити орендну плату за приміщення площею 12 м.кв.).На звернення керівництва банку до с/г, щодо сприяння вирішення питання функціонування відділення банку в с. Городок, поки ніякої відповіді немає.
Анатолій Конопуд
21:52
25 БЕРЕЗНЯ СЕСІЯ ГОРОДОЦЬКОЇ С/Р.ЗАЯВИ НА ОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ПІД ЗАБУДОВУ В КЛИМЯНТОВО ПЕРЕГЛЯДАЮТЬСЯ ЗАНОВО.
Анатолій Конопуд
21:55
З 04.03.15р відділення «Ощадбанку» в с.Городок не працює.
Українка
13:58
Толік Конопуд! Я знаю, що ти людина толкова, тож дізнайся, хто вже положив око на приміщення ощадбанку. Я в шоці! Сьогодні вранці проходжу мимо аптеки і бачу, як виносять обладнання з ощадбанку. Це вже хтось дуже хоче прибрати до рук це приміщення. Адже в тому приміщенні через стіну також здається приміщення під аренду.Вже зовсім обнагліли!!! Якщо там хтось собі щось надумав відкрити, то будемо бомбу підложувати!!! Іншого виходу не бачу!
Марина
15:31
Слава Україні! Хочу, щоб хтось мені пояснив, куди ощадбанк подівся?
16:04
Допомогти з вибухівкою!!!
Анатолій Конопуд
18:36
відділення «Ощадбанку»орендувало в с.Городок приміщення площею 11,75кв.м. в ТзОВ «Панацея плюс В»(декілька аптек в м.Рівне в т.ч. і в с.Городок).Орендна плата складала 800грн!!! за цих 11,75кв.м.з гнилою підлогою… На цей рік запросили орендну плату 1500грн за… Керівництво «Ощадбанку» на такі умови непогодилось, тому їм було запропоновано покинути дане приміщення(вчора вже була вимкнута е/енергія).Місяць тому було написано відповідні листи в райдержадміністрацію-Столярчуку А.Л.та с/г с.Городок-Ткачук О.О.Відповіді ніякої на даний момент немає.
Я думаю цьому дуже «зрадіють» пожилі люди, які були основними клієнтами ощадбанку.Тепер їм…
12:44
Невже в Городку немає приміщень, які с/р могла б здати Ощадбанку за адекватну орендну плату?
12кв.м. всього. В тому ж Будинку культури. Тут і пару гривень в бюджет, і людям зручно. В деяких селах навіть в приміщеннях с/р орендують банки під відділення або банкомат.
П.С. Якщо інформація про орендну плату достовірна, то за такі гроші можна в Рівному в хорошому місці знайти приміщення, а для Городка це захмарна вартість)
Анатолій Конопуд
12:51
якраз в кінобудці за 2 грн/рік.Якщо серйозно, то у нашої влади напевно є важливіші справи, бо навіть відповідь не дала на лист ОБ.
Анатолій Конопуд
12:56
інформація вірна(1500грн за ТАКЕ приміщення!!!?)
Анатолій Конопуд
20:28
всі клієнти переведені в ТВБВ №10017/067 м.Рівне вул.Кіквідзе 24(біля автостанції на з/д вокзалі).
Анатолій Конопуд
21:09
Еспресо:19-00 сьогодні фільм про Грузію= що може чекати нас.
Анатолій Конопуд
21:32
взавтра о 19-00 продовження серії фільмів «Сучасна Російська окупація»
Прокуратура
11:45
Обарівський сільський голова влетів на півмільйона
Розміщено: Романюк Любовon: 17.03.2015в: Новини, Рівне, Стрічка новин
Сьогодні, 17 березня, прокуратурою Рівненської області спільно із УБОЗ УМВС в області викрито під час вимагання та одержання неправомірної вигоди голову Обарівської сільської ради Івана Тимощука та землевпорядника.

– Сільський голова вимагав та одержав від громадянина 504 тис грн за позитивне вирішення питання щодо виділення останньому земельної ділянки площею 0,25 га біля водного об’єкта, – повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.

– Кількома годинами пізніше одержав від цього громадянина 50 тис грн і землевпорядник сільської ради, який повинен був сприяти у підготовці відповідних документів з оформленням права власності на земельну ділянку, – додав прокурор.

Контроль за вчиненням вказаного злочину надано прокурорами, які здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому у листопаді 2014 року за ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання неправомірної вигоди у великому розмірі службовими особами за попередньою змовою).

Чиновників затримано у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про оголошення їм підозри у вчиненні вказаного злочину та обрання останнім запобіжного заходу.
Джерело:http://www.rp.rv.ua/2015/03/17/obarivskij-silskij-golova-vletiv-na-pivmiljona/
Патріот
12:14
Чудові новини відчуваю що і до нашої сучки підбираються. І інсульт скотиняку не візьме від таких новин, але в штани мабуть сходила, а що кращого друга по аферах взяли.
Анатолій Конопуд
10:47
ХТО ДАСТЬ В ОРЕНДУ НА 1 ДЕНЬ ХОРОШОГО КОРОЛЯ?
Загрузка...