Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Як 23-річний грузин-хіпстер став заступником голови Рівненської ОДА

Як 23-річний грузин-хіпстер став заступником голови Рівненської ОДА

Не зміг не поділится з вами такою новиною, мені особисто наш новий очільник ОДА не дуже сподобався через його "азірівку", але почитав інтрев'ю з цим хлопцем, і те що його запросили на роботу про щось таки говорить.

23-річний радник екс-президента Грузії Міхаіла Саакашвілі та нинішній радник міністра охорони здоров`я України Сандро Квіташвілі розповів про те, як йому запропонували бути заступником голови Рівненської ОДА.

Переходимо до найцікавішого. Як тебе запросили на посаду заступника губернатора у Рівному?
Я роз`їжджав по Україні, виступав у різних університетах, спілкувався з бізнесом, розповідав про реформування Грузії і як мені бачаться реформи в Україні, заводив нові знайомства, знаходив друзів. І ми дійшли до ідеї відкрити школи нового типу для молоді. У Грузії, на жаль, ми занадто пізно зрозуміли: тільки освічене покоління зможе користуватися плодами реформ. Так з`явився проект Hacking School - «обходячи школу», покликаний відійти від старих принципів освіти. Після однієї лекції в Рівному в рамках цього проекту радник губернатора попросив мене про зустріч і запропонував мені посаду заступника губернатора з гуманітарних питань - освіта, культура та охорона здоров`я. Я попросив час, щоб подумати.

Детально читайте на сайті Чарівне.інфо

957
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...