Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Біля школи позрізали старі дерева

Городок

Біля школи позрізали старі дерева

В суботу 07.02.2014 на шкільному подвір'ї почали зрізувати старі каштани, не одне покоління випускників Городоцької ЗОШ їх пам'ятає, ну що ж ніщо не вічне, головне безпека дітей. Добре, що каштани зрізали до того, як вони когось би придушили, а не після.

3056
RSS
валя чайка
11:07
Каштанам зрізали великі гілляки так само, як зробили в місті Рівне для того, щоб каштани стали гарними та зеленими.Мені цікаво одне-якби при сильному вітрі впала гілляка на чиюсь дитину-щоб ця не дай БОЖЕ людина тоді говорила б.Казали б, що поганий директор школи, який не дбає за дітей і їх безпеку.Вам шановні не догодиш, замість того щоб допомогти, то тільки гадите, все вам не так.Млина не шкода??? Маленької школи не шкода??? А каштани цінніші, як людське життя.Знайшли час фотографувати, то краще б допомогли прибирати, а то все тільки є час гадити, а щоб щось добре зробити, так вас нема.Цікаво почути, щоб ви шановний фотограф робили б в ситуації, якби ці каштани всохли??? Сиділи б і плакали під ними???
Ви Валентина десь побачили, що тут написано, що це погано??? Хто гадить то це так і так всім відомо. Не перекручуйте на свій лад. Робите добро, робіть Бог Вам зарахує.

Людина проходила біля школи, побачила що зрізають дерева вирішила цим поділитись.
Ви сидите на засіданнях в сільській раді, знаєте коли там сесії, що на них приймають, чому не ділитесь???
валя чайка
11:37
Саша немає чим ділитися.На сесії були представники громади то може їм є що сказати.Крім мене є 29 депутатів і я не бачу на цьому чи інших форумах їхньої активності.Саша приходьте на сесії, не будьте пасивним, не пишіть тільки в інтернеті.Низько кланяюся за те, що Ви зробили цей сайт, але живе спілкування ще ніхто не відміняв.Запрошую всіх на сесії.
Олексій
11:19
+1
Пані Валентина уважно читайте статью, таке відчуття як ніби Ви провокуєте. Твердо написано (головне безпека дітей. Добре, що каштани зрізали до того, як вони когось би придушили, а не після.) Не шукайте неправди.
14:48
.Мені цікаво одне-якби при сильному вітрі впала гілляка на чиюсь дитину-щоб ця не дай БОЖЕ людина тоді говорила б.

Що директор — молодець, А от самі подумайте (якщо є чим) за весь час існування школи скільки разів там обрізали каштани, ще в шкільні часи ед так років надцять назад, ломалися гілляки і падали на подвіря, де тоді дирекція була?! (це риторичне питання до вашого відома)

Млина не шкода???

шкода млина, але тепер хоть школьніки під ним не пють та некурять…

Маленької школи не шкода???

її давно потрібно було:
— або до толку довести
— або знести

А каштани цінніші, як людське життя.А каштани цінніші, як людське життя.

в нашій країні от тільки-тільки (років 2 назад) начали ЦІНУВАТИ людське життя…

Знайшли час фотографувати, то краще б допомогли прибирати,

а він і допомагає от тільки в своїї сфері, він нікому невихвалявся що десь там був і щось робив, допомагав…

а то все тільки є час гадити,

ви краще своїх діток, внуків вчіть щоб негадили де попало, мусор в мусорничку, сміття на смітник… Когось під лісом видно а себе під носом…

а щоб щось добре зробити, так вас нема.

а ви Шановні хоть раз пробували нас заохотити, сказати чи попрохати… важко так?!

Цікаво почути, щоб ви шановний фотограф робили б в ситуації, якби ці каштани всохли???

що би казав би… да багато чого сказав би… прочитайте зверху, може що і зрозумієте…

Значить шановна пані ви 100 років в Рівному, чи може взагалі з городка невиїзджали, а може по зомбоящику наслухалися всьго, от і дах їде…
Дерева пообрізали так це ж чудово, перед паскою прибираєте дороги і смітники — супер, давно пора, один мінус до мешканців наших селищь до відома доносити так і ненавчились…

Сиділи б і плакали під ними

я вже все виплакав що міг, я просто навчився стиснути зуби і терпіти, зробити все мовчки показати як потрібно… забратися і піти… а плакати будете тільки ви… ненавчилися робити і ненавчили остальних, а молодих талантливих людей — аби загнобити, придушити, щоб сидів тихенько і невисовався.

Я більше того думаю, що ваше покоління вже все показало, що зробило ідо чого дійшло, Дайте дорогу молодим… некажу що потрібно відпустити і це все наглядати, радити, підказувати, ми будем робити помилки, але ми встанемо і далі підемо, незможемо встати є друзі допоможуть, незможемо зберегти так відновимо, бутьте впевнені в цьому…
валя чайка
23:05
Ви шановний дописувач так все перекручуєте.Хто Вам не дозволяє йти в депутати, хто вам заважає робити добрі справи, чому Ви стільки плакали, замість того, щоб чимсь хорошим і корисним зайнятися??? Чому Ви стиснули зуби і терпите мовчки??? Дороги молодим ніхто не закривав---от тільки молодь у нас займає позицію: МОЯ ХАТА СКРАЮ… Чи може не так??? Ви шановний дописувачу постійно звинувачуєте мене в різного роду поблемах, а самі не зробили абсолютно нічого для суспільства… Хочу Вам сказати---перш ніж звинувачувати когось у проблемах, потрібно запитати себе: А ЩО Я ЗРОБИВ, ЩОБ ЗМІНИТИ СИТУАЦІЮ І ВИПРАВИТИ ПРОБЛЕМИ????? ПРИХОДЬТЕ У сільську раду і працюйте----я можу хоч сьогодні поступитися свом місцем депутата в Вашу користь… Скористайтеся пропозицією.0673922089 мій моб.А ще хоч коли небудь поцікавтеся у людей ---хто з депутатів в Городку як працював і що зробив для своєї громади та села.А тоді робіть висновки.Менше пишіть, а краще займіться добрими справами.До слова:і без мандату депутата багато небайдужих людей в Городку роблять гарні справи для села і громади.
16:14
Вам не дозволяє йти в депутати

совість недозволяє
хто вам заважає робити добрі справи

я їх і так роблю ( в межах своїх сил і можливостей) а заважає влада
Дороги молодим ніхто не закривав

от тут я згідний з вами «МОЯ ХАТА СКРАЮ… піду по бухаю» -думка молоді*(
постійно звинувачуєте мене в різного роду поблемах

от якщо незнаєте то краще неговоріть… що я щось зробив чи незробив…
А ще хоч коли небудь поцікавтеся у людей ---хто з депутатів в Городку як працював і що зробив для своєї громади та села

от сам я рідко чув, що хтось там для села щось зробив… і за цього ми маємо що маємо…
тоді робіть висновки

висновки я вже давно зробив… і ділитися ними…
До слова:і без мандату депутата багато небайдужих людей в Городку роблять гарні справи для села і громади

це ви для мене типу америку відкрили, згода, вибачте каюсь, но за якусь несправедливість буду боротися до кінця і відстоювати свою думку.
Давайте Шановна напишем про наших безмандатних героїв, хай народ дізнається????

валя чайка
00:03
Ви шановний все іронізуєте: робити добрі справи Вам влада заважає, йти в депутати Вам совість не дозволяє( по Вашому написаному виходить, що всі депутати без совісті, браво, молодець.По собі судите)Мені особисто стидно на селі розповідати, що, де і коли я зробила для людей( хоч останній рік я вже потроху почала розповідати про зроблену роботу, бо одні роблять роботу за рахунок державних коштів, а вихваляються, що роблять з власної кишені, а інші роблять за власний кошт і скромно мовчать)По тому я весь час і всіх закликаю зробити звіт депутатів с/ради, районної ради та голови.Ви шановний гарний письменник, але я Вам написала свій мобільний і чекаю на дзвінок.Пропоную Вам стати моїм помічником-помічником народного депутата з відповідними повноваженнями.
19:34
не всі без совісті, а едтак так 70-80%… не пособі суджу, а по їх депутатах. якщо ви(депутат) студно буде мовчати коли зробляні добри справи, раз-два розповіли і хватить… що важко так зробити?
хоч останній рік я вже потроху почала розповідати про зроблену роботу
і я про це теж чув, як можна судити про людину, коли дізнаєся про все із шуток, сусідів і по тому що людина робить, нескажу що чув і хороше але багато і гадостей чув, я невірю всьому, от тільки перевіряю…
помічником-помічником
чому от написали це слово аж 2 раза? (просто цікаво)
Якщо ВИ збираєтесь примати участь у виборах на голову, то можете знати що свій маленький голос я віддам іменно за вас…
і нарахунок вашої пропозиції, вона є дуже заманливою…

валя чайка
23:03
Пане НІЛЛ чому не йдете в депутати???
Анатолій Конопуд
11:21
Анатолій Конопуд
11:23
100% Саша
валя чайка
11:31
Вибачте я Вас не зрозуміла.Вчора мені моя добра знайома сказала, що у нас останнім часом у селі тільки те роблять, що все руйнують і вже добралися до каштанів, під якими вони провели свою молодість і юність.На що я промовчала, бо вже не знаю пояснювати людям чи краще мовчати.
14:16
Краще напишіть, як проходить мобілізація. Кажуть, що є більше 170 повісток. Чи призиваються родичі наших начальників і «богатих»? Дехто з них може поїхати на фронт власними джипами.Ще й завантажити в них броніків і касок.
Анатолій Конопуд
21:46
було б добре, якби директор школи дала прості і вичерпні пояснення за це і за інше.просто, публічно і зрозуміло.
валя чайка
16:39
Пане Анатолію даю я тобі публічні пояснення.Мене попросили знайти вишку і оплатити це зрізання дерев.Що я і зробила: знайшла вишку і оплатила.
Анатолій Конопуд
20:13
зрозуміло.Тоді п.Валентино, ще по м/школі і по паркану…
01:02
Краще напишіть, як проходить мобілізація. Кажуть, що є більше 170 повісток. Чи призиваються родичі наших начальників і «богатих»? Дехто з них може поїхати на фронт власними джипами.Ще й завантажити в них броніків і касок.
Відповісти Редагувати
Анатолій Конопуд
20:32
про мобілізацію(прийшла і мені повістка) можу сказати, що пройти камісію, то це ціла епопея.Особливо стосується обласної лікарні(5 каб.невропатолог дехто проходив 1,5 дня тільки перший раз, а разів 3 в середньому потрібно відвідати).В коридорах людей -пройти неможливо 1 лікар на 0,75 ставки до 2 годин приймає, немає елементарної організації(розділити на 2 кабінети хочаб).Якийсь молодий чоловік приїхав з дального району на своєму авто (400грн на пальне дорога обійшлась), так ледь пройшов 5 каб. за 1 день.
Анатолій Конопуд
22:03
ну і ще додам: рентген в районній лікарні безкоштовно, в обласній-50грн, томографія(для тих хто має якісь проблеми із здоровям)-550грн(воно того варте).
Якщо не будемо захищати Україну( демократичну,європейську державу), то будемо жити в хліві, з якого зараз так важко виходимо, тому всякі балачки потрібно відкинути.Нажаль хватає таких, що ухиляються.Рано чи пізно всі помремо, а дасть Бог будем жити в нормальній державі…
Анатолій Конопуд
22:39
питання до фахівця(з медицини): чи підлягають мобілізації особи з протрузіями в ПВХ?
00:16
Знаю з Квасиліва чоловіка, який мав інсульт, і ліва сторона тіла на момент призову ще помітно недієва. Але він мав велике бажання захищати країну. і тому медики «закрили » на це очі.
Анатолій Конопуд
10:23
це заслуговує на повагу, але питання в іншому-для чого набирати «калік», які можуть стати «обузою», чи поневолі підвести своїх товарішів..., а здорові…
11:23
Ну так. Ще й його тягатимуть на собі.
21:07
Я, наприклад, не служив в армії, але вистріляв з Калаша, снайперської «драгунова» і міномет«Васільок» більше, ніж будь-який совєцький солдат.На Далекому Сході.
21:14
А ще мав справу зі зброєю в Карпатах, у Клесові і тоді, коли наші взяли СБУ...І «Беркут»…
21:26
Одним словом, я за Державу буду воювати до якогось кінця. До якого- Господь покаже.
21:37
Коли гинуть люди за Україну-соромно вчити дітей жити за кордоном. Ми маємо ділити біду і радість тут- в Україні. За кордоном ми — проходці і трутні на чужому тілі.
10:44
якщо ти спеціаліст в своїй справі, то за кордоном тебе дуже цінують, не так як в нас… факт
22:43
Уявляєте, вкозацькі часи всі «ущербні» на якому рахунку були? Хто не воював за свою землю? Думаю-каліки, які взагалі були недієспособні абсолютно.
22:44
Кожен нормальний мав коня і шаблю.
10:49
З-поміж структурних одиниць козацької військової традиції шабля вирізняється почесними позиціями, про що свідчать і козацькі літописи, і багатий український фольклор. Можна навіть стверджувати, що серед українських козаків існував культ шаблі як безпосередній відголос прадавньої військової сакралізації меча і бойового пояса. Як меч у середньовічній Європі зосередив у собі ознаки належності до лицарського стану, так і шабля на теренах України в ХУІ-ХУПІ ст. увічнила себе символом незалежної козацької верстви. Шабля як вид холодної зброї доводиться далекою родичкою мечу, історія котрого сягає своїми першопочатками стародавніх часів. З'явившись у бронзовому віці (II тис. до н. е.), меч зразу ж посів провідне місце серед холодної зброї і лише значно пізніше поступився своїм видозмінам, у тому числі й шаблі.

П.С.: трішки історії… для тих хто забув*)
23:39
І своїх дітей благословлю боронити свою Землю…
00:49
Думаю, що патріоту воювати за свою Україну не завадить ніщо…
Загрузка...