Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Вчимося у живої природи жити, боротись і перемагати

Попросили розмістити, розмістив)

1497
RSS
Ванюшка
18:14
Толік Конопуд! Лиши в спокої ті каштани біля школи і чому має директорша пояснювати тобі, чому їх пообрізали? Ти читав, що Валя Чайка писала? І як вона би пояснювала батькам, коли б ті каштани на голову дітям попадали? Ще ми з тобою, коли в школі вчились, памятаємо їх. Нові потрібно вже насадити!
Анатолій Конопуд
20:26
та не мені, а людям(я особисто не проти, якщо є в тому обгрунтована потреба). дивує, що Валя Чайка дає розяснення.Та є і інші питання підняті на сайті, що стосуються нашої школи(територія, маленька школа).Такі пояснення повинні даватись з перших вуст.Я за те, щоб влада була публічною і відкритою, а не навпаки і не доступною ,і люди поставали перед фактами(як наприклад з млином-моя думка це була історична будівля, можна сказати історична гордість Городка).Ломати і руйнувати легше всього.І з памятником багато запитань: який він має бути, де має бути, кому має бути, скільки грошей потратиться? Напевне такі речі потрібно виносити на громадські обговорення, а не десь, хтось, щось вирішив.Часи змінюються-влада має бути публічною...«повернутою» до людей.
Ванюшка
17:17
Толік! Відчепіться вже від того млина-розвалюхи! Яка це історична памятка? Що наші діди там муку мололи? Добре, хоч на голову нікому не впав.А валя Чайка тому розяснює, що ти і вона одні з депутатів зареєструвались під своїм прізвищем. А інші, хоч і знають про цю сторінку в інтернеті, але сидять, як миші. За шкуру свою бояться. Я також пізніше відкрию своє прізвище, тільки як Городоцька влада поміняється, тому що не хочу, щоб мене викликали в Сільську Раду, як колись за підписи. Передай депутатам, щоб вступали в діалог! Ти ж їх всіх знаєш!
Анатолій Конопуд
20:16
я якось був у Львові, так там яке є таке є, тим він і цікавий.Млин, за невеликі гроші, (бюджет с/р витримував і не таке- десь в 2005 р встановлення металевих відбійників на мості через р. Устя коштувало 100 000грн!!!.. тоді булка хліба коштувала менше гривні помоєму, або знайти спонсора) можна було підремонтувати і зберегти як історичну памятку села для нащадків, а не генделики.
А відкрито писати -помоєму до цього потрібно дорости(не вихваляюсь, констатую)
Анатолій Конопуд
22:21
як В.Чемерик позбирав підписи людей в нас на Морозівці (помоєму по зем питанню ), то ясне діло все це попало в с/р, а згодом вуличний депутат Михальцов ходив по людях і казав, щоб ішли до ЛО поспілкуватись(відізвати підписи).Дехто пішов, дехто ні(знайшли в собі сміливість і почуття гідності напевне).Тому будьмо людьми (не опускаймо самих себе і інших), потрібно видушити з себе того ДРАКОНА і будувати ЗДОРОВЕ ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО(єден поляк як казав...).
Ванюшка
13:12
Ось і я, Толік, про це. Думаєш, мало людей хочуть спілкуватись, писать про наболівше? Але бояться! Я з ними спілкувалась. Бо знайдеться ще на кожній вулиці по такому Михальцову, що буде в Сільраду викликати. А людям тут жити. А млина потрібно було ще давно відремонтувати. Ти, будучи депутатом, чому не зробив це чи, хотяби, не подав такої ідеї? А тепер пізно! Забудемо про той млин! Добре, хоч на голову не впав нікому.
Анатолій Конопуд
21:07
потрібно працювати над собою і видушувати з себе того дракона, який напевне сидить в кожному знас.
21:19
Та я, взагалі, четвертий день мучуся в стидах за того дракона( чи гнійного черва)…
Загрузка...