Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Ми також зробили вклад в подарунок солдатам.

Рівняни не пропустили повз свої очі, вуха і душі заклик цього управління з нагоди Дня молоді зробити подарунок мобілізованим військовослужбовцям і добровольцям 2-го батальйону терито­ріальної оборони Рівненської області. На повідомлення про те, що тут збирають футболки і шкарпетки для солдатів, відгукнулись буквально наступного дня. Напередодні увечері повідомлення з’явилося на інтернет-сайтах, прозвучало по радіо і телебаченню, а вже наступного дня люди прийшли зі своїми подарунками і наскладали їх повні ящики.

Першим прийшов пенсіонер Віктор Васильович Чемерик із приміського села Городок і приніс 42 бавовняні камуфляжні футболки, на які він та його сусіди потратили півтори тисячі гривень. Віктор Васильович розповів цілу історію про те, як мешканці двох вулиць Городка – Захаржевського і Набережної – розчистили величезне стихійне сміттєзвалище на березі ставка, що поруч із їхніми до­мівками під стінами тракторного заводу; як вони посадили там понад півтисячі дерев і вирішили у цій, створеній на місці звалища, зоні відпочинку влаштувати святкування Дня молоді. Гроші на свято здали практично з кожної хати, щоб влаштувати концерт, купити дітям ­морозиво, а також призи для нагород за участь у різних конкурсах. Ну а півтори тисячі, які залишились, одностайно вирішили потратити на футболки для солдатів.

Повний текст статті

817
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...