Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Родина Штейнгелів

Прочитав на сайті Городка:

"Від першого шлюбу у Федора Рудольфовича Штейнгеля був син Борис, який загинув під час революції… Від другої дружний мав два сини — Володимира і Федора… Та й вік Володимира виявився недовгим — через якийсь час він помер і похований на кладовищі в Городку…"

Прошу відгукнутися ентузіастів-краєзнавців, які знають, де знаходиться поховання Володимира Федоровича Штейнгеля та повідомлять роки його життя. Витрати на фото поховань родини Штейнгелів будуть компенсовані.

ФОТО:

1420
bvb
RSS
Думаю, хтось Вам допоможе ближчим часом, а якщо ні то я якось з фотоапаратом на кладовище схожу.
І ще якщо, у Вас є цікава інформація про барона Штейнгеля поділіться, чи дайте посилання.
00:06
Зараз перевіряю і деталізую версію про навчання одного з синів барона у Миколаївському артилерійському училищі (м.Київ) у 1917 році. В рамках підготовки до 100-річчя цього військового учбового закладу. Зараз це Національний університет оборони України. Очікую на фото.
13:47
По дорозі на кладовище, з самого низу горба там де криниця стоїть, по праву сторону є горб, памятаю від прабаби, що розказувала що то «царські могілки» і в той час там ховали заможніх людей того часу… може там його поховали…

Це як одна із теорій. До розгляду шановного панства.
Додав фото, тільки на могилі Володимира немає ні дати народження ні смерті, дав завдання мають в знаючих людей запитати. Біля Володимира похована його племінниця Оленка.
bvb
09:32
Информація щодо смерті четвертого сина в 1911 р. є в книзі Дм.Малакова «Особняки Киева»
bvb
09:41
Витяги з бази даних дослідника Білого руху С.Волкова

Штейнгейль барон Владимир Федорович, р. 1898. Николаевское артиллерийское училище 1917. Прапорщик. В Вооруженных Силах Юга России. Участник Бредовского похода. В эмиграции в Германии, окончил Коммерческую академию и сельскохозяйственный институт в Берлине, с 1924 в Польше, председатель Верховного Совета РНО. Ум. 16 авг. 1935 в имении Городок на Волыни (Польша).

Штейнгейль барон Федор Рудольфович, р. 1869. Член 1-й Государственной Думы. 1918 посол гетмана в Германии. В эмиграции в Польше в своем имении Городок на Волыни, с 1940 в Германии. Ум. 11 фев. 1946 в Дрездене.
bvb
09:50
Що таке РНО можна почитати у авторефераті на стор.3 www.uk.xlibx.com/4istoriya/77623-3-galichini-stavlenni-polschi-1925-1932-rr.php
Гість
16:14
Виходить барон Владимир Федорович був сепаратистом вже в ті роки, РНО (Рускої народної організації)
17:00
всякі прохожі гості — ось хто сепаратисти, і терористи!!!
Загрузка...