Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Зустріч з представником партії ВОЛЯ щодо реформи децентралізацї і процесу об’єднання громад.

Городок

Зустріч з представником партії ВОЛЯ щодо реформи децентралізацї і процесу об’єднання громад.

Вчора о 19.00 на ставку відбулась зустріч з представником від партії ВОЛЯ, на якій він роз'яснив типовий статут територіально громади. На зустріч зібралось а ж 16 чоловік


і це не радує, людям байдуже їх майбутнє, реформи, чи як воно буде далі - всі як завжди в нас ждуть, що прийде добрий дядько, а дехто думає, що тітка та й зразу всі заживемо.

Також на зустрічі були присутні представники Лесі Олексіївни:


Перед зустріччю я почитав цей статут, скажу відверто він дуже великий там багато всього і не кожна людина з цим розбереться, але я це підтримую.

Тепер про саму зустріч, як виявилось я не можу відвідувати такі зібрання моя нервова система не витримує, цих палких дискусій, та криків один поперед одного (я спеціально й ходив, щоб потренувати цю якість в собі).

Але потрібно подякувати представникам ВОЛІ вони з власної ініціативи вирішили так сказати "просвітити людей" в питання децентралізації.

Там в статуті все гарно та чудово, громади наділять такими правами які вони зможуть взяти (на бумазі все чудово), але як воно буде насправді???

Якщо ми будемо такими пасивними в цьому питання місцеві ділки вирішать все за нас. Вони вже знають як правильно ділити.

ТОМУ закликаю всі мешканців свого села, включайтесь в це питання, вам та вашим дітям жити в цьому селі.

От на сайті ВОЛІ є хороший документ

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ЯК ОБ'ЄДНАТИСЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ (Методичні рекомендації, прийняті закони та законопроекти) ознайомлюйтесь, приймаєте активну участь у житті громади.І на кінець, люди, що з вами коїться Чимерик В. В. розклеював оголошення по С. Городок про цю зустріч, а посіпаки нашої голови їх відразу зривали - це називається "дурдом веселка". Чому влада проти цього???

1141
RSS
Анатолій Конопуд
15:14
вивчайте документи про АТР(які вище розміщені із сайту «Воля»)
Загрузка...