Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Карпилівка, приватизовані "городи" під лісом

Карпилівка, приватизовані "городи" під лісом

Мої вітання!

Власне, суть питання викладено в зверненні.

Найголовніше, всі ділянки оформлені у 2014 році, тобто за це мали голосувати депутати шостого скликання (в т.ч. і я), проте ніхто з них про ці "городи" нічого не чув...Звернення надіслано 24.09.2015 року на електронну пошту gorodoksrada@gmail.com (підтвердження на фото)Оригінал звернення буде надано в сільську раду 28.09.2015 (вчора не змогли зареєструвати - не було на місці секретаря сільської ради).


З повагою,

В. Пилипчук

(098) 291-72-31
1806
RSS
Там ліс видали за городи. Давали ріллю, а баню пободували в лісі. От як все просто в них. Коли дадуть відповідь на запит???
Відповідь дали. Згодом відсканую та опублікую тут до відома зацікавлених.
16:39
От Вам Віктор ще про бані Ваші знамениті Карпилівські
валя чайка
19:42
Я була 2-ва скликання депутатом і членом земельної комісії, але такого рішення ми не розглядали, як і багато інших-їх розглядало вузьке коло депутатів.
саня
10:52
уважаемый борис Алексеевич собственной персоной навел идеальный порядок в лесу и поднял село на уровень выше-и я вас умоляю-зачем вы мешаете человеку делать его правое дело-отдайте ему вишневую гору и вы таки увидите кто настоящий господар
Загрузка...