Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Не вигадані історії

Про Карпилівський ліс.

Громада Городоцької сільської ради звернуласьм із запитом до МВС України в Рівненській області з проханням розібратись в можливих неправомірних діях посадових осіб Гродоцької сільської ради під час виділення земельних дылянок головы фермерського господарства "Калина" Кондратюку Борису Олесійовичу. Ось відповідь:

На підставі цієї відповіді був поданий ще один запит від громади до сільської ради:

А ось відповідь:

Документи: Договір оренди

Протокол пленарного засідання

На головне питання скільки гектарів лісових ділянок знаходиться на балансі Городоцької сільської ради та їх адреси пані Ткачук ухилилась від відповіді ( з її відповіді можна здогадатись що лісові ділянки відсутні)

Також стояло питання скільки Кондратюк Б. О. сплатив за аренду лісової ділянки. Відповідь була надана не точна.

Математики підрахуйте. Яку сумму повинен Кондратюк Б. О. сплатити за 3.6 га лісової ділянки, та тільки не 5505.2 грн

Про договір

З яких пір лісу присвоюємо адресу.

а) Кондратюк Б. О. мешкає на на вул. Центральна 77 с. Карпилівка згідно данних які він подавая як кандидат в депутати в нього інша адреса.

б) Саме смішне що рішення сільської ради №624 від 30.10.13 р. має зовсім інший зміст.

А ось і рішення № 624 Городоцької сільскої ради:

в) А ще смішніше, що рішення прийняте 30.10.13 р., а договір оренди підписаний на другий день , оце швидкість!!!

А ще смішніше, що п.9 вказано, що Акт приймання передачі лісу підписується протягом 10 днів з дати укладання договору, а він підписаний 30.05.14 р. Смішно правда.

Посміємось ще п. 37 говорить, акт приймання передачі лісових насаджень повинен буди біля договору. Він відсутній.

Акт був наданий на запит від 29.09.2015


А це ужу не смішно. Немає у сторони 2 адреси реєстрації у договорі.

Так що передавала Ткачук своєму братові??? Ділянку з лісовими насадженнями чи лісові насадження площею 3.6 га Це зовсім різні речі. Лісові насадження треба рахувати. Виходить що Кондратюк Б. О. виріже всі дерева і передасть через 49 років голу ділянку.

Міліція робила перевірку за адресою с. Карпилівка вул. Центральна 77 б. земельна ділянка площею 0,63 га є власністю Кондратюка Б. О. де він побудував весь комплекс.

Ткачук Л. О. передає йому в оренду лісові ділянки площею 3,6 га за адресою с. Карпилівка вул. Центральна 77 б. Де вірна адреса???

Міліція сама не знає мабуть, була в банях і від легкого пару стався обморок або шок.

На запит від 25.09.15 р. пані Ткачук Л. О. надає відповідь, що надає копію акта передачі-приймання лісових насаджень як це потрібно, а фактично передала ділянку 3,6 га.


Висновок: це все підробка.1366
RSS
саня
11:00
а вот мне извините за грубость-очень интересно-а кто тут имеет полномочия написать высновок-что ето підробка.автор етой публикации может таки тоже имеет 2 высших юридических образования как проффессор Янукович-я вас умоляю-зачем ета вся пустая болтовня
Загрузка...