Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Історія про те, що можна купити як дуже хотіти зекономити

Один мій знайомий працює в сервісному центрі і сьогодні розповів цікаву історію (це не мій знайомий, це з нету)-авт.) про те, що до них сьогодні прийшла людина з придбаним у китайців USB-шним вінтом. Типу на вінт пишеться наприклад фільм (1,5 Гб), а при перегляді комп показує тільки останні кілька хвилин цього фільму, хоча на корпусі написано, що вінт на 500 Гб. У системі вінт теж визначається як 500-ка.

Знайомий каже, що довго ржали з цього чувака, тому що подібний вінт вже приносили в сервіс, і куплений він був теж у Китаї. Коробку вінта розкрили прямо на прийманні, показали людині, що він купив насправді і ух....го від побаченого, проводили на вихід. Історія в обох бідолах практично однакова. Зовні сабж виглядає "цілком пристойно", має купу розумних написів. При покупці китаєць його навіть підключив для перевірки до компу і закинув на нього пару картинок (типу, ось бачиш, працює). Але якщо його розібрати, то побачиш таку картину:

Суть сабжа: флешка на 128 Мб, інфа пишеться на неї по колу. Як це зроблено - незрозуміло. Але під час запису великого файлу, весь він "влазить" на неї, а при читанні файлу, видно тільки останні 128 Мб інформації, хоча обсяг файлу відображається правильно, як в оригіналу.

Отакі от пироги, тому купуйте у перевірених uawest.com

779
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...